***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #76
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Algselt postitas vsiu100
    imelik. olen mänginud hiljuti(näiteks 2 viimast kuud) vähemalt! 4-st erinevast arvutist.
    See on tihti probleemiks, neid reegleid peaks lahti kirjutama erinevate tubade kohta, sest näiteks paljudel mängib ka naine või peres veel keegi ja kasutavad ühte ja samat arvutit jne, millal tekivad, siis probleemid või tõesti oled sõbra juures, reisid jne kas tõesti ei tohi teisest arvutist sisse logida jne.

    Näiteks Ongame võrgus võib olla ainult üks account per house hold, ehk üks account majapidamise peale, seega kui peres mitu mängijat, põhimõtteliselt oleks kohe reeglitega vastuolus.

    Peab väikese uurimstöö tegema või oskab keegi targem, sellest lähemalt rääkida.

    Comment

    • gert23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #77
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas Tigrano
      See on tihti probleemiks, neid reegleid peaks lahti kirjutama erinevate tubade kohta, sest näiteks paljudel mängib ka naine või peres veel keegi ja kasutavad ühte ja samat arvutit jne, millal tekivad, siis probleemid või tõesti oled sõbra juures, reisid jne kas tõesti ei tohi teisest arvutist sisse logida jne.

      Näiteks Ongame võrgus võib olla ainult üks account per house hold, ehk üks account majapidamise peale, seega kui peres mitu mängijat, põhimõtteliselt oleks kohe reeglitega vastuolus.

      Peab väikese uurimstöö tegema või oskab keegi targem, sellest lähemalt rääkida.

      äärmiselt tore ettevõtmine oleks jah kui saaks teada sellest probleemist.
      Mul vist tekkisidki sellepärast probleemid, et sõpradega paneme jooki ja siis kas minu juures, venna juures või sõbra juures oleme 3-4kesi üheaegselt sees.
      Kinni pandi ka sõbra konto ja mõlema venna konto. Nüüd ka need avatud peale dokumentide saatmist.
      Huvitav, me ju segi peaga maksame majale rake ning teeme vahel ka deposiite, mis on ju kasulik Triobetile?
      Konto sulgemisest ma jah pole veel arusaanud...

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #78
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        AKLJSKLAJSKL JSAFDLJFDSLKJF LKÖDAFKLDSJFKÖL FS FLSJAFDFJD ÖJÖFLDSAF
        DASF
        DSAF
        DSA FDS
        AF DSAF
        DSAFDSAFDSAFDSAFDAS FDSA FDS


        -5BI

        Comment

        • peokuningas
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 444

          #79
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          DFSDSADASD
          ASDF
          ADS GFASD
          F DASF
          S DAF
          DSA FDSAF
          DSAFDS
          AFDSAF
          SDAF DS
          AFDSAF
          DSFDSAFDSAF


          LÕPETUSEKS NL200-SES 35/12 DONKIE VASTU KK VS AA

          -750$

          SADDKLÖASKDLÖASKDÖLSKADÖLSADS
          A DD
          ASDS
          ADASDSA
          D
          TÜRA
          SITANE DETSEMBER

          Comment

          • arvamusliider
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 183

            #80
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Õhtu on veel noor.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #81
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Np perse. 1 käsi ja jälle 3h tööd nullis. Oleks siin miskit päästnud?

              ** Hand # 2308118407 starting - 2008-12-10 23:17:49
              ** Hawthorn [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

              Radium sitting in seat 1 with $16.89
              ssGGss1947 sitting in seat 2 with $10.43[Dealer]
              JACKmjs sitting in seat 3 with $8.39
              kvm4u sitting in seat 4 with $7.64[Sitting out]
              killthepros sitting in seat 5 with $26.58
              favori1212 sitting in seat 6 with $2.60
              Keiss sitting in seat 7 with $11.50
              Oliverk sitting in seat 8 with $9.55
              nadav7776 sitting in seat 9 with $6.57
              D6rbel sitting in seat 10 with $10.14
              JACKmjs posted the small blind - $0.05
              killthepros posted the big blind - $0.10

              ** Dealing cards to Oliverk: Qc, Qs
              favori1212 called - $0.10
              Keiss folded
              Oliverk raised to $0.60
              nadav7776 folded
              D6rbel folded
              Radium raised to $1.10
              ssGGss1947 folded
              JACKmjs folded
              killthepros folded
              favori1212 folded
              Oliverk called - $1.10

              ** Dealing the flop: 8s, Qd, 10s
              Oliverk bet - $1.40
              Radium raised to $2.80
              Oliverk raised to $6.12
              Radium went all-in - $12.99
              Oliverk went all-in - $2.33

              ** Dealing the turn: Kh

              ** Dealing the river: 8d
              Oliverk shows: Qc, Qs
              Radium shows: Kc, Ks
              Radium wins $18.39 from the main pot

              Comment

              • peokuningas
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 444

                #82
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas Oliverk
                Np perse. 1 käsi ja jälle 3h tööd nullis. Oleks siin miskit päästnud?

                ** Hand # 2308118407 starting - 2008-12-10 23:17:49
                ** Hawthorn [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

                Radium sitting in seat 1 with $16.89
                ssGGss1947 sitting in seat 2 with $10.43[Dealer]
                JACKmjs sitting in seat 3 with $8.39
                kvm4u sitting in seat 4 with $7.64[Sitting out]
                killthepros sitting in seat 5 with $26.58
                favori1212 sitting in seat 6 with $2.60
                Keiss sitting in seat 7 with $11.50
                Oliverk sitting in seat 8 with $9.55
                nadav7776 sitting in seat 9 with $6.57
                D6rbel sitting in seat 10 with $10.14
                JACKmjs posted the small blind - $0.05
                killthepros posted the big blind - $0.10

                ** Dealing cards to Oliverk: Qc, Qs
                favori1212 called - $0.10
                Keiss folded
                Oliverk raised to $0.60
                nadav7776 folded
                D6rbel folded
                Radium raised to $1.10
                ssGGss1947 folded
                JACKmjs folded
                killthepros folded
                favori1212 folded
                Oliverk called - $1.10

                ** Dealing the flop: 8s, Qd, 10s
                Oliverk bet - $1.40
                Radium raised to $2.80
                Oliverk raised to $6.12
                Radium went all-in - $12.99
                Oliverk went all-in - $2.33

                ** Dealing the turn: Kh

                ** Dealing the river: 8d
                Oliverk shows: Qc, Qs
                Radium shows: Kc, Ks
                Radium wins $18.39 from the main pot

                standard bad beat ju
                aga flopis kui ma donkan siin, siis paneks rohkem

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #83
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  3 kätt hiljem sain sellsiega hakkama. Ai ma olen riveri beti peale uhke :D
                  ** Hand # 2308130230 starting - 2008-12-10 23:24:34
                  ** Sling Blade [Hold 'em] (0.05|0.10 NL - Cash Game) Real Money

                  brok3jok3 sitting in seat 1 with $1.10
                  Suited-Aces sitting in seat 2 with $11.62
                  tammi88 sitting in seat 3 with $0.00[Sitting out]
                  Keiss sitting in seat 4 with $13.88
                  D6rbel sitting in seat 5 with $8.69
                  Oliverk sitting in seat 6 with $13.01
                  lxx520 sitting in seat 7 with $9.60[Dealer]
                  aneta_babt sitting in seat 8 with $28.38
                  JoeTorch sitting in seat 9 with $2.77
                  Sydern sitting in seat 10 with $6.55
                  aneta_babt posted the small blind - $0.05
                  JoeTorch posted the big blind - $0.10

                  ** Dealing cards to Oliverk: 6c, 6d
                  Sydern folded
                  brok3jok3 called - $0.10
                  Suited-Aces folded
                  Keiss folded
                  D6rbel called - $0.10
                  Oliverk raised to $0.40
                  lxx520 folded
                  aneta_babt called - $0.40
                  JoeTorch folded
                  brok3jok3 called - $0.40
                  D6rbel folded

                  ** Dealing the flop: 5c, Ah, 6s
                  aneta_babt bet - $1.40
                  brok3jok3 went all-in - $0.70
                  Oliverk called - $1.40

                  ** Dealing the turn: 6h
                  aneta_babt checked
                  Oliverk checked

                  ** Dealing the river: 10h
                  aneta_babt checked
                  Oliverk went all-in - $11.21
                  aneta_babt > zazaxazxa
                  aneta_babt called - $11.21
                  Oliverk shows: 6c, 6d
                  aneta_babt mucks: As, 2c
                  brok3jok3 mucks: 4c, Ad
                  Oliverk wins $3.33 from the main pot
                  Oliverk wins $22.63 from side pot 1



                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #84
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas peokuningas
                    DFSDSADASD
                    ASDF
                    ADS GFASD
                    F DASF
                    S DAF
                    DSA FDSAF
                    DSAFDS
                    AFDSAF
                    SDAF DS
                    AFDSAF
                    DSFDSAFDSAF


                    LÕPETUSEKS NL200-SES 35/12 DONKIE VASTU KK VS AA

                    -750$

                    SADDKLÖASKDLÖASKDÖLSKADÖLSADS
                    A DD
                    ASDS
                    ADASDSA
                    D
                    TÜRA
                    si*ane DETSEMBER
                    :-[
                    Kõige hullem ongi, kui Sul on KK ja jubedal dongil AA, küll see ajab kurjaks

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #85
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 7 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG+1: $6.02
                      Hero (MP): $5.58
                      CO: $1.95
                      BTN: $0.33
                      SB: $3.34
                      BB: $12.76
                      UTG: $0.00

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is MP with Q Q
                      UTG calls $0 all in, 1 fold, Hero raises to $0.28, 1 fold, BTN calls $0.28, 2 folds, UTG calls $0 all in

                      Flop: ($0.62) J K 6 (3 players - 2 are all in)
                      UTG checks, Hero bets $0.48, BTN folds, UTG calls $0 all in

                      Turn: ($0.62) Q (2 players - 3 are all in)
                      UTG checks, Hero bets $0.46, UTG calls $0 all in

                      River: ($0.62) A (2 players - 4 are all in)

                      Final Pot: $0.62
                      UTG shows 9 T
                      UTG wins $2.24
                      Hero wins $0.22
                      (Rake: $-1.84)


                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP1: $7.49
                      MP2: $4.00
                      CO: $1.22
                      BTN: $2.01
                      SB: $4.61
                      BB: $0.67
                      UTG: $3.58
                      Hero (UTG+1): $10.12
                      UTG+2: $3.56

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG+1 with A K
                      UTG raises to $0.20, Hero raises to $0.72, 7 folds, UTG raises to $3.58, 2 folds

                      Final Pot: $1.50
                      UTG wins $1.50
                      (Rake: $-0.00)

                      kas oleks pidanud allini minema? krt ma nii rämedalt AK'ga alline kaotanud et paha hakkab

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #86
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        iga kord kui oled stuck päeva lõpuks tuleb minna omahat mängima ja 10 käega tagasi nulli saada. nii ez

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #87
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Mul oli just jubeda dongi vastu KK ning 10 high flop, callis rsk 2 betti, river tõi lauale igasugust jura, flushid, straightid, checkisin igax juhux, et vaatan, mis teeb.
                          Donk checkis järgi, tüübil oli 5'te set, kus mul alles vedas ;D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            LOL. See teema on ikka valus teema! Eriti naljakas on pealkiri ja tehtud "Variatsiooni" poolt :D hahahahhaah :D

                            (tean, et olen seda enne öelnud aga suht funny IMO)

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #89
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Neetud !



                              Jälle ei võitnud midagi...


                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #90
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Tra, Sit and go'd on küll see kuu RIGGED.
                                Pole juba pikemat aega PS'is ülespoole liikunud, mingi AQ vs J9 all in, flop AQJ, turn J.
                                Iga kord kui bubbles all ini lendan, siis on kohe nuts vastas või donkey callib WITH A QUEEN AND A TEN ja ruulib maailma!

                                Krt, kui esimest korda neid SNG'si proovisin, siis pidas iga A-high KQ QJ vastu ning kõik **** mis olin sunnitud sisse lükkama, imes välja, mix selliseid asju enam ei juhtu!?
                                Ja seda ka veel, et pidevalt lendan all ini ning olen outkicked, olgu see 106o all in või K6, või 85, leidub kohe vastasel Üx minu kaart ja Äss.

                                Vähemalt tixub nende SNG'de jooxul 50$ boonus vaixelt lahti, mingil hetkel siis äkki tuleb heaterile otsa see boonus, siis heastub kogu Maailm jälle!

                                Comment

                                Working...