Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
See on tihti probleemiks, neid reegleid peaks lahti kirjutama erinevate tubade kohta, sest näiteks paljudel mängib ka naine või peres veel keegi ja kasutavad ühte ja samat arvutit jne, millal tekivad, siis probleemid või tõesti oled sõbra juures, reisid jne kas tõesti ei tohi teisest arvutist sisse logida jne.
Näiteks Ongame võrgus võib olla ainult üks account per house hold, ehk üks account majapidamise peale, seega kui peres mitu mängijat, põhimõtteliselt oleks kohe reeglitega vastuolus.
Peab väikese uurimstöö tegema või oskab keegi targem, sellest lähemalt rääkida.
Algselt postitas vsiu100
Näiteks Ongame võrgus võib olla ainult üks account per house hold, ehk üks account majapidamise peale, seega kui peres mitu mängijat, põhimõtteliselt oleks kohe reeglitega vastuolus.
Peab väikese uurimstöö tegema või oskab keegi targem, sellest lähemalt rääkida.
Q 
Comment