Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Mul on 2 korda olnud turnist maja. Aga nad ei pane pairi maha ja hitivad riverisse parema maja. Nii on sendimängus.
Mul on 2 korda olnud turnist maja. Aga nad ei pane pairi maha ja hitivad riverisse parema maja. Nii on sendimängus.
TC
Comment