Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
50k'st on veel asi kaugel ja olen busto kui 50k kätt halvasti peaks jooksma ;D
Pokerstarsis on NL100 ja NL50 pooleks.
Algselt postitas Davy
Pokerstarsis on NL100 ja NL50 pooleks.
Comment