***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #151
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Mina olen half stacker ja käin jõusaalis :D

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #152
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      mina olen lebovend ja aitan variatsioonil kirvest teritada

      Comment

      • Aristotep
        Grinder
        • Oct 2008
        • 605

        #153
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        lebovend, jutukasse marss marss!

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #154
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas RudiTurbo
          Mina olen half stacker ja käin jõusaalis :D
          miks sa oled half stacker??
          nagu half/short stackeridel ei ole ühtegi eelist!
          lihtsalt mine väiksemasse limiiti!

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #155
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            Algselt postitas variatsioon
            järgmine kord tulen PN suvepäevadele kirvega ja raiun kõikide shortstackeriti käed maha!
            See lause on klassika ja meeldib mulle kohutavalt :)

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #156
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Häid Jõule!

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #157
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                Algselt postitas variatsioon
                miks sa oled half stacker??
                nagu half/short stackeridel ei ole ühtegi eelist!
                lihtsalt mine väiksemasse limiiti!
                mis ei ole eeliseid? mis jutt see on?
                kaotad vähem ju , obv.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #158
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  SET SET SET SET koguaeg on vastastel setid no krt kuidas nii? AK ei püsi shorty vastu ALL innis kunagi , neil mingi 66. Eriti haiged on mingi 3x stackiga 59/7 tüübid kes callivad ja sind 72 ja saavad oma 7 paari kätte flopis ja kui sa AK cbetid siis callivad, turnil callivad, riveril callivad. No wtf??????????

                  Krt tüüp limbib minu taga, mina dealer...AQ. Temal 95 ma siis raise, tema reraise, ma call, ta all in ma call...näitab 95,mul AQs ..lahe ma olen ees jne siis ikka saab oma 9 sate paari kätte. KOGUAEG::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


                  NO MIS JAMA ON????

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #159
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas variatsioon
                    miks sa oled half stacker??
                    nagu half/short stackeridel ei ole ühtegi eelist!
                    lihtsalt mine väiksemasse limiiti!
                    Half stackerina pole viga midagi, olen täisfunktsioonidega pokkerimängija.
                    Ning väixemasse limiiti ei lähe, sest kuna ma olen võitev mängija, siis võin seda olla poole stackiga sama BI'de arvuga kõrgemas stakesis ning teenida kiiremat kasumit kui madalamas limiidis.
                    Enamused sessioonid ma olin suht ruttu full stack nagunii ning tihtipeale ka deep stack. Nüüd on mul juba enamvähem BR Trios, et mängida full stackiga NL50. Samal stakesil ma tõesti ei vaidle vastu, et full stack == parem winrate.
                    Aga madalamasse stakesi pole kindlasti mõtet minna, kuna näitan piisavalt head winrate, et madalamal tunnipalk kindlasti ei tõuseks.Ning kui mu half stack Sind tilti veel ajab, siis seda kergemini Sult raha kätte saan kõrgemas stakesis ;D

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #160
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Kumba sa tahad kas mängu beatida või raha teenida :P?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #161
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas antnx
                        Kumba sa tahad kas mängu beatida või raha teenida :P?
                        Ma soovin mõlemat ja arvan, et enamus täpselt sama, sest põhimõtteliselt käib see siiski käsikäes.
                        Pokker on hobi, mis mulle meeldib, kuid samas lihtsalt hobi peale ma nii palju tunde ei kulutaks päevas/nädalas jne. See tähendab, et ma siiski kasutan oma aega mängu õppimiseks ja paremaks saamiseks, kuid selle tulemusena soovin ma ka endale raha teenida.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #162
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          see suvepäevade mõte on heaa jh.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #163
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas antnx
                            Kumba sa tahad kas mängu beatida või raha teenida :P?
                            Ma tahan kõndida noateradel kuni mul NL1000 BR ja siis mängu beatida :D
                            Millegipärast on mul tunne, et online pokker is too good to be true ja ei tea kaua see kestab. Mul ei ole aega NL10 grinder olla pool aastat.
                            Pealegi tuleb 2012 aastal maailma lõpp ja mul on vaja M6 osta enne seda :D

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #164
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Aristotep
                              lebovend, jutukasse marss marss!
                              mida offtopicut:D

                              aga siiski: ei igatse mina chati ja ei igatse chat mind, seega ei n2e pointi.

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #165
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Sina ei ütle! Kaua sa ikka vimma kannad.

                                Offtopicut veel, sest chati sa ei tule... Kas sa kõndisid Konsumis ringi pokerstarsi mütsiga?

                                Comment

                                Working...