Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?
No ideekohaselt sa võid grindida nagu Nanonoko 24 lauda ja hunnik tunde päevas ning kuni NL5k edukas olla, aga teine asi on see, kas sa oled suuteline selleks? See tähendab tõsist pühendumist ja aju vabastamisest. Sa pead tõsiselt tipptasemel olema, et sa suudaksid nl10k mängida, rääkimata PLO high/nosebleedist. Ilmselt PLO lauad on fishisemad.
Põhjus miks ka turnamängijaid pole, olgugi et öösel peab mängima, on see, et inimestel on töökohad/kool, ning kui öösel veel lasta turnasid, siis sa oled peast sooda nii tööl kui ka pokkeris ja asja suurt ei saa sellest.
Ja kui aus olla tegelt, siis neid nosebleed regulare on ka ainult mõnikümmend - maailma parimad internetipokkeris. Enamus on juba päriselus ka sõbrad ja arutavad omavahel käsi... Kui sa esimest korda hüppad sinna, regsid viskavad kõik oma pilgu sinu peale ja sa lihtsalt nutad, sest sa ei suuda piisavalt blendida sisse ja kõik kahurid suunatakse sinu poole.
No ideekohaselt sa võid grindida nagu Nanonoko 24 lauda ja hunnik tunde päevas ning kuni NL5k edukas olla, aga teine asi on see, kas sa oled suuteline selleks? See tähendab tõsist pühendumist ja aju vabastamisest. Sa pead tõsiselt tipptasemel olema, et sa suudaksid nl10k mängida, rääkimata PLO high/nosebleedist. Ilmselt PLO lauad on fishisemad.
Põhjus miks ka turnamängijaid pole, olgugi et öösel peab mängima, on see, et inimestel on töökohad/kool, ning kui öösel veel lasta turnasid, siis sa oled peast sooda nii tööl kui ka pokkeris ja asja suurt ei saa sellest.
Ja kui aus olla tegelt, siis neid nosebleed regulare on ka ainult mõnikümmend - maailma parimad internetipokkeris. Enamus on juba päriselus ka sõbrad ja arutavad omavahel käsi... Kui sa esimest korda hüppad sinna, regsid viskavad kõik oma pilgu sinu peale ja sa lihtsalt nutad, sest sa ei suuda piisavalt blendida sisse ja kõik kahurid suunatakse sinu poole.
TC
Comment