Miks meil haisteiks tüüpe pole?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #16
    Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

    No ideekohaselt sa võid grindida nagu Nanonoko 24 lauda ja hunnik tunde päevas ning kuni NL5k edukas olla, aga teine asi on see, kas sa oled suuteline selleks? See tähendab tõsist pühendumist ja aju vabastamisest. Sa pead tõsiselt tipptasemel olema, et sa suudaksid nl10k mängida, rääkimata PLO high/nosebleedist. Ilmselt PLO lauad on fishisemad.

    Põhjus miks ka turnamängijaid pole, olgugi et öösel peab mängima, on see, et inimestel on töökohad/kool, ning kui öösel veel lasta turnasid, siis sa oled peast sooda nii tööl kui ka pokkeris ja asja suurt ei saa sellest.

    Ja kui aus olla tegelt, siis neid nosebleed regulare on ka ainult mõnikümmend - maailma parimad internetipokkeris. Enamus on juba päriselus ka sõbrad ja arutavad omavahel käsi... Kui sa esimest korda hüppad sinna, regsid viskavad kõik oma pilgu sinu peale ja sa lihtsalt nutad, sest sa ei suuda piisavalt blendida sisse ja kõik kahurid suunatakse sinu poole.

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #17
      Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
      aga teemasse, mina olen aga lugematu kordi m6elnud, miks ei ole reg mid/high stakes turnamangijaid pmst ainsatki. sellist, kes laseks ikka 5 paeva nadalas ja vahemalt 3 saidil.
      liina love @ fulltilt, enne lasi ikka kõrgemaid, aga nüüd vist tõeline variation downswing.
      Ei teagi, miks ta $75 45manidest loobus, päris hästi tegi neid ja tagas MTTde kõrvale stabiilse rahavoo. Ju siis alternatiivsed sissetulekud tal vms.

      Last edited by kilu6; 04.08.10, 08:28.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

        See Pokkeri-Leits pidi päris hea olema...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

          Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
          liina love @ fulltilt, enne lasi ikka kõrgemaid, aga nüüd vist tõeline variation downswing.
          Ei teagi, miks ta $75 45manidest loobus, päris hästi tegi neid ja tagas MTTde kõrvale stabiilse rahavoo. Ju siis alternatiivsed sissetulekud tal vms.

          http://www.pokerprolabs.com/Liina%2B...tiltpoker.aspx
          $75 on high stakes?

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            $75 on high stakes?
            100-300, vahel 1000 MTT multitables ikka ca aasta tagasi.
            $75 45manid on FT kõrgeimad MTT SNG tasemel.
            Last edited by kilu6; 04.08.10, 15:53.

            Comment

            • Sebastian_du
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 232

              #21
              Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

              Üks põhjus veel mida kindlasti mainida on eestlaste privaatsuse armastus. Tean 2 mängjat kes veel aasta tagasi suht eduliselt 5k SNG-sid lasid ja kolme nl1k mängjat ka. Üksiki neist ei figureeri ei siinmaa foorumites ega avalikus meedias. Mis konkreetselt selle tagasihoidlikuse taga on ilmselt personaalne aga nagu juba mainitud suht arvudest lähduvalt see peakski selline ratsionaalne piir olema

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #22
                Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                Üks põhjus veel mida kindlasti mainida on eestlaste privaatsuse armastus. Tean 2 mängjat kes veel aasta tagasi suht eduliselt 5k SNG-sid lasid ja kolme nl1k mängjat ka. Üksiki neist ei figureeri ei siinmaa foorumites ega avalikus meedias. Mis konkreetselt selle tagasihoidlikuse taga on ilmselt personaalne aga nagu juba mainitud suht arvudest lähduvalt see peakski selline ratsionaalne piir olema
                btw mis need tüübid praegult teevad?

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #23
                  Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                  ma luban et kui järgmine kord täis peaga mängin siis võtan nl2k shoti

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #24
                    Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                    hea lubadus(Y)

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #25
                      Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                      Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                      ma luban et kui järgmine kord täis peaga mängin siis võtan nl2k shoti
                      busto or robusto :)

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #26
                        Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Ma arvan, et suuresti on asi ka selles, et paljude väga heade eesti mängijate eesmärk pole kunagi olnudki nosebleedi jõuda. Täpselt nagu öeldud, tahetakse leib lauale tuua ja lahedalt ära elada ja seda võimaldab juba NL100 korralik biitimine ju.
                        Palju see lahedalt äraelamine siis Eesti mõistes oleks ?

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #27
                          Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Palju see lahedalt äraelamine siis Eesti mõistes oleks ?
                          4-5k$

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #28
                            Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                            Lahedalt äraelamine minu kogemuste põhjal:

                            Hmm...Minu kuu kulutused jäävad 10-12k eek kanti. Enda arust olen suur kulutaja ning väga kokku ei hoia. Kui lisada juurde nt korteri üür (sümboolne 3k eek), siis tõenäoliselt elab eestis 13-15k eest ära. Kui kulutada ca 20k per kuu, siis st seda, et omad mingit millist autot, mis tahab kõvast bena+tugevat kindlustust jne.

                            Seega minul läheb keskmiselt 11 000 EEK per kuu, ehk 132 000 EEK per aasta. Obv, et on mõningaid kuid, kus kulutad kindlasti vähem, samas on ka neid kuid, mil kulutad rohkem ala tripid Egiptusesse, puhkus Spaas, nädalavahetus Tlnas vms.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                              lol.. kuu väljaminekud on 15k ja korteri peale läheb ainult 3k :D ?

                              aga jhm.. imo saab ballatseda 2k$ ilusti.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?

                                Aiai, kuidas sa coca siis üldse elasid kui veel tööl käisid?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...