Re: Miks meil haisteiks tüüpe pole?
Viimastest lehekülgedest tulebki välja, et inimeste standardid on väga erinevad. Mõni teenib 20k kuus ja kodused makaronid tunduvad nagu vaeste supiköök, teine teenib vb kolm korda nii palju aga ei näe midagi halba lihtsas sööklatoidus. Mina pole personaalselt kunagi näiteks unistanud või mõelnud, et oleks ainult võimalus, tahaks ühe 1000 kroonise eine nahka pista. Ma saan aru, et hea söök on hea, aga kümme korda väiksema summa eest võib sama targalt kõhu täis (ja ka uuesti tühjaks) saada.
Viimastest lehekülgedest tulebki välja, et inimeste standardid on väga erinevad. Mõni teenib 20k kuus ja kodused makaronid tunduvad nagu vaeste supiköök, teine teenib vb kolm korda nii palju aga ei näe midagi halba lihtsas sööklatoidus. Mina pole personaalselt kunagi näiteks unistanud või mõelnud, et oleks ainult võimalus, tahaks ühe 1000 kroonise eine nahka pista. Ma saan aru, et hea söök on hea, aga kümme korda väiksema summa eest võib sama targalt kõhu täis (ja ka uuesti tühjaks) saada.

Comment