Halb BR management

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • forell
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 350

    #61
    Re: Halb BR management

    Minule meeldib arvestada niimodi et kõik failib masendavalt.
    Kui sa lähed mõnda turniiri või cash game niimodi mängima et sa eeldad sealt mingi teatud summa võita siis lõpetadki bustolandis.
    Kui alati arvutad kõige halvema tulemusega siis ei ole sa peale ebaõnnestunud sessi pankrotis ja samas võid olla meeldivalt plussis.

    Sry for stating obv

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #62
      Re: Halb BR management

      No point ongi, et sa võtad shotte, näiteks 5 BI ulatuses. Kui ei tule siis ei tule ja lähed alla tagasi. Ei paista seda bustolandi kuskilt nii. Loogish kui ego ei luba enam alla tagasi minna ja swingima hakkab, siis busto paistab.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #63
        Re: Halb BR management

        Algselt postitas Aadu Vaata postitust
        Scared money ongi mu A game. Tegelikult ma olen veel nii noor, et võiks vabalt paar korda bustomaal käia ja mul oleks ikka ükskõik.


        Sellise suhtumisega on küllaltki raske midagi saavutada.
        Sellise suhtumisega ka.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #64
          Re: Halb BR management

          Õige mees võtabki munad pihku ja läheb for glory or busto.

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #65
            Re: Halb BR management

            Oskab keegi äkki rääkida soovitusliku fixed limit bankroll manangmendi kohta?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #66
              Re: Halb BR management

              300bb minimaalselt?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #67
                Re: Halb BR management

                PS soovitab ka 300BB (Big Bet siis).

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #68
                  Re: Halb BR management

                  Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                  PS soovitab ka 300BB (Big Bet siis).
                  pokerstars?

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #69
                    Re: Halb BR management

                    PokerStrategy pigem

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #70
                      Re: Halb BR management

                      ma pooldan ka shottide võtmist. kasvõi niimoodi, et nädala sees mängid madalamat ja nädalavahetusel kõrgemat limiiti. alates nl400 pole mõtet ainult ühte kindlat limiiti niikuinii mängida (tihti on nl1000 lauad palju softimad kui nl400 näiteks). lihtsalt ei tohi hambad ristis viimase rahaga "shotte" võtta.

                      Comment

                      Working...