Halb BR management

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skrunda
    Bännitud
    • May 2010
    • 102

    #31
    Re: Halb BR management

    Küsin jah linki, kui viitsid siis otsi :).

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #32
      Re: Halb BR management

      Algselt postitas Albertti Vaata postitust
      See ei olegi võimalik, kuna alla NL10-ne ei toimu eriti mõistusele vastuvõetavat pokerimängu.
      BS!
      NL2 on ka juba nit regid ja pole see donkamine seal midagi nii hull.
      Tase on tõusnud kõvasti.

      Comment

      • Albertti
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 113

        #33
        Re: Halb BR management

        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        LMAO. Sa tahad öelda, et kuna vastased mängivad nagu idoodid, siis mängu pole võimalik biitida? :,D
        Kindlasti on võimalik. Samas, kui paljudel algajatel jätkub jaksu, miski "startsi riveriga" võidelda ja Ranka tabelis näpuga järge ajades enda BR-i ülesse ajada. Mina proovisin teha ja lõin sellele käega, see ei ole õige, samas NL10es on seda kainelt tehes palju lihtsam saavutada, kuigi astud alguses BRM-i võimetest üle.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #34
          Re: Halb BR management

          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Ma arvan,et enamusel on raske alla NL10 ennast korralikult motiveerida parimat mängu mängima ja korralikku bankroll managementi järgida. Vähemalt mina läheks küll hulluks.
          See on sinu isiklik probleem kui rahasummad tunduvad väikesed ja selle pärast ei suuda A-game teha.

          Algselt postitas Albertti Vaata postitust
          Siiski FR mängude puhul saab minu meelest miskist BI-st rääkida alates min NL5 tasemest, sest alla selle toimuvat ei saa eriti pokeriks nimetada, kuna vastaste tegevus laudades ei vasta mingile normaalsele arusaamisel pokeris ja ma siiski julgeks väita, et 90% ei ole sellest BI-st kinni hoidnud liikudes ülesse alates NL1-st.
          Kõige meeldivamad vastased ongi NL2s ja õppida on neilt palju - kuidas võtta fat valuet ja mitte üle mõelda.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #35
            Re: Halb BR management

            Algselt postitas forell Vaata postitust
            12/180 puhul peab arvestama et nii tennog kui oskar322 mängivad turbosid. Seal on swingid suuremad kui tavalistes.
            12/180 bankroll on 2k dolla (mingi 165BI vist), samas 2/180 korrektne bankroll on 440 doltsi (200BI). Madalamas limiidis swingid tõesti veits rohkem vastaste halva taseme tõttu.
            Ei võta neid 180 mehe sng buyinne lambist, see turniiri struktuur on sisuliselt täiesti lahti seletatud ja kirja pandud. (tean et nyyd keegi kysib linki, hiljem otsin).

            Suuremate MTT-de bankrolli soovitan mina jätta ka mingi 200 BI kanti, aga otseloomulikult pead natuke shotte võtma, muidu tüdined ära.
            Minu arust on see asi küll vastupidi. Mida kõrgemale jõuad, seda ühtlasemaks tase muutub, su edge vastaste suhtes on väiksem ja seega suuremad swingid. Rahalaudades on nii igaljuhul.

            BRMi kohta rahalaudades: ise alustasin ka korraliku BRMiga alles NL10, enne seda olin donk ka :D, lihtsalt otsisin sobivat mängu. Tegin igasuguseid erinevaid asju NLHEst STUD/8 välja ja igas formaadis. Aga hea on kohe alguses (ma mõtlen Nl2st alates) hakata jälgima BRMi.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #36
              Re: Halb BR management

              alates NL10 olen olnud BRMi nit ehk 40BI ja viimasel ajal 80BI järgmisesse limiiti liikumiseks.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #37
                Re: Halb BR management

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                alates NL10 olen olnud BRMi nit ehk 40BI ja viimasel ajal 80BI järgmisesse limiiti liikumiseks.
                80 BI on tõesti päris konservatiivne

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #38
                  Re: Halb BR management

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  80 BI on tõesti päris konservatiivne
                  Mina mängin min 60BI leveliks ja väga mõnus on lasta. Kordagi ei teki scared money tunnet või kõhklust raha sisse ajamisel. Samas mängin PLOd kahh :P

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #39
                    Re: Halb BR management

                    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                    Mida kõrgemale jõuad, seda ühtlasemaks tase muutub, su edge vastaste suhtes on väiksem ja seega suuremad swingid.
                    Minu edge on pocket aces

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: Halb BR management

                      Vähemalt 50 buy ini. Nl50 jaoks 100 buy ini aga piisab 80nest kah esialgu

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #41
                        Re: Halb BR management

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        Minu edge on pocket aces
                        ty4information vol2

                        /Mu blogist copitud SnGdeks soovitatav:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        /68BI*18man
                        96BI*45man
                        113BI*90man
                        175BI*180man

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #42
                          Re: Halb BR management

                          Algselt postitas antnx Vaata postitust
                          Vähemalt 50 buy ini. Nl50 jaoks 100 buy ini aga piisab 80nest kah esialgu
                          Jommal ja ma mõtlesin et ma olen BR nit. 30 Bi on täiesti ok juba mulle. Shotte vast juba 25-ga hakkab piiluma.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #43
                            Re: Halb BR management

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Vähemalt 50 buy ini. Nl50 jaoks 100 buy ini aga piisab 80nest kah esialgu
                            See kõlab veidi overkill jamh...

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #44
                              Re: Halb BR management

                              Nii need elukutselised NL25 pelajad tulevadki :D

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #45
                                Re: Halb BR management

                                lol

                                Comment

                                Working...