Re: Halb BR management
Minule meeldib arvestada niimodi et kõik failib masendavalt.
Kui sa lähed mõnda turniiri või cash game niimodi mängima et sa eeldad sealt mingi teatud summa võita siis lõpetadki bustolandis.
Kui alati arvutad kõige halvema tulemusega siis ei ole sa peale ebaõnnestunud sessi pankrotis ja samas võid olla meeldivalt plussis.
Sry for stating obv
Minule meeldib arvestada niimodi et kõik failib masendavalt.
Kui sa lähed mõnda turniiri või cash game niimodi mängima et sa eeldad sealt mingi teatud summa võita siis lõpetadki bustolandis.
Kui alati arvutad kõige halvema tulemusega siis ei ole sa peale ebaõnnestunud sessi pankrotis ja samas võid olla meeldivalt plussis.
Sry for stating obv
Comment