Halb BR management

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #16
    Re: Halb BR management

    Ma arvan, et põhiline mure, miks paljudel inimestel on probleeme bankroll managementiga, on see, et puudub reaalne tahe pikaajaliselt pokkerile pühenduda ja midagi konkreetset saavutada. Ma ise näiteks rohkem kui aasta aega ei omanud mitte mingisugust BRM, mitte et mingi pidevalt deponeerinud oleks, aga lihtsalt selline lamp donkamine käis. Kusagilt turnalt sai jälle midagi hititud siis NL100 lahti või mõni suurem turna ja nii see kogu kasum kadus.

    Alles selle aasta alguses tekkis tõsine soov ja tahe online midagi reaalselt ka saavutada ja saada võitvaks mängijaks. Nii kui olin endale tunnistanud, et mul päriselt on nüüd tahe päevast päeva mängida ja nii kuude kaupa järjest siis tekkis kohe range distsipliin ja vastavalt rollile mängimine.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #17
      Re: Halb BR management

      MTT'de puhul 100 BI on jõhker BULLSHIT. Starsis ja teistes suuremates peaks olema vähemalt 400-500 BI. Nt TennoG'l, kes peaks olema Eesti üks parimaid 180 man turbode tüüpe oli enda rekord teenistuse kuul 150 BI svonks, ja seda ainult 180 mehestes.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: Halb BR management

        lol @ jõhker bullshit.

        võid ju limiidist alla liikuda kui bankroll hakkab kahanema..

        mõni vend ütleb et norm BRM on 2000bi .

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #19
          Re: Halb BR management

          lol @ lol

          kas tahad väita, 100 BI svonks on haruldus 180 mehestes, rääkimata +1k fieldist, isegi parimatel mängijatel?

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #20
            Re: Halb BR management

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            lol @ lol

            kas tahad väita, 100 BI svonks on haruldus 180 mehestes, rääkimata +1k fieldist, isegi parimatel mängijatel?
            eks selleks on vaja teada mängija roid et öelda kui haruldane see on..
            aga kohe kui sa kaotad 10-25 buy in võid ju limiidist laskuda natukene alla poole
            ja vaevalt et downswing ca 2000 buy ini on.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #21
              Re: Halb BR management

              10-25 BI shot ei ole turnade puhul shot vaid gämbling. 25 BI langus päeva-kahega on mõistliku volüümiga turnademängija puhul küllaltki tavaline nähtus.

              Konkreetse näite puhul oli ROI 31% üle 5k mängu (ainult sel aastal), mis on vägagi korralik tulemus.

              Comment

              • Albertti
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 113

                #22
                Re: Halb BR management

                Siiski FR mängude puhul saab minu meelest miskist BI-st rääkida alates min NL5 tasemest, sest alla selle toimuvat ei saa eriti pokeriks nimetada, kuna vastaste tegevus laudades ei vasta mingile normaalsele arusaamisel pokeris ja ma siiski julgeks väita, et 90% ei ole sellest BI-st kinni hoidnud liikudes ülesse alates NL1-st.

                Comment

                • Strateeg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2009
                  • 303

                  #23
                  Re: Halb BR management

                  Algselt postitas Albertti Vaata postitust
                  Siiski FR mängude puhul saab minu meelest miskist BI-st rääkida alates min NL5 tasemest, sest alla selle toimuvat ei saa eriti pokeriks nimetada, kuna vastaste tegevus laudades ei vasta mingile normaalsele arusaamisel pokeris ja ma siiski julgeks väita, et 90% ei ole sellest BI-st kinni hoidnud liikudes ülesse alates NL1-st.
                  Kuskil saab NL 1te ka mängida ? SB on 0,005?

                  Comment

                  • Albertti
                    Jube Noob
                    • Dec 2009
                    • 113

                    #24
                    Re: Halb BR management

                    ok-ok NL2 point jõuab kohale.

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #25
                      Re: Halb BR management

                      Algselt postitas Albertti Vaata postitust
                      ok-ok NL2 point jõuab kohale.
                      mulle küll ei jõua

                      Comment

                      • Albertti
                        Jube Noob
                        • Dec 2009
                        • 113

                        #26
                        Re: Halb BR management

                        Oled sa mänginud ennast NL2-st ülesse, jälgides 100-BI joont? Kui jah, siis saad aru, kui ei, siis ei saa ka aru vist.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #27
                          Re: Halb BR management

                          Ma arvan,et enamusel on raske alla NL10 ennast korralikult motiveerida parimat mängu mängima ja korralikku bankroll managementi järgida. Vähemalt mina läheks küll hulluks.

                          Comment

                          • Albertti
                            Jube Noob
                            • Dec 2009
                            • 113

                            #28
                            Re: Halb BR management

                            See ei olegi võimalik, kuna alla NL10-ne ei toimu eriti mõistusele vastuvõetavat pokerimängu.

                            Comment

                            • $$$
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1072

                              #29
                              Re: Halb BR management

                              Algselt postitas Albertti Vaata postitust
                              See ei olegi võimalik, kuna alla NL10-ne ei toimu eriti mõistusele vastuvõetavat pokerimängu.
                              LMAO. Sa tahad öelda, et kuna vastased mängivad nagu idoodid, siis mängu pole võimalik biitida? :,D

                              Comment

                              • forell
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2009
                                • 350

                                #30
                                Re: Halb BR management

                                12/180 puhul peab arvestama et nii tennog kui oskar322 mängivad turbosid. Seal on swingid suuremad kui tavalistes.
                                12/180 bankroll on 2k dolla (mingi 165BI vist), samas 2/180 korrektne bankroll on 440 doltsi (200BI). Madalamas limiidis swingid tõesti veits rohkem vastaste halva taseme tõttu.
                                Ei võta neid 180 mehe sng buyinne lambist, see turniiri struktuur on sisuliselt täiesti lahti seletatud ja kirja pandud. (tean et nyyd keegi kysib linki, hiljem otsin).

                                Suuremate MTT-de bankrolli soovitan mina jätta ka mingi 200 BI kanti, aga otseloomulikult pead natuke shotte võtma, muidu tüdined ära.

                                Comment

                                Working...