Re: Halb BR management
Ma arvan, et põhiline mure, miks paljudel inimestel on probleeme bankroll managementiga, on see, et puudub reaalne tahe pikaajaliselt pokkerile pühenduda ja midagi konkreetset saavutada. Ma ise näiteks rohkem kui aasta aega ei omanud mitte mingisugust BRM, mitte et mingi pidevalt deponeerinud oleks, aga lihtsalt selline lamp donkamine käis. Kusagilt turnalt sai jälle midagi hititud siis NL100 lahti või mõni suurem turna ja nii see kogu kasum kadus.
Alles selle aasta alguses tekkis tõsine soov ja tahe online midagi reaalselt ka saavutada ja saada võitvaks mängijaks. Nii kui olin endale tunnistanud, et mul päriselt on nüüd tahe päevast päeva mängida ja nii kuude kaupa järjest siis tekkis kohe range distsipliin ja vastavalt rollile mängimine.
Ma arvan, et põhiline mure, miks paljudel inimestel on probleeme bankroll managementiga, on see, et puudub reaalne tahe pikaajaliselt pokkerile pühenduda ja midagi konkreetset saavutada. Ma ise näiteks rohkem kui aasta aega ei omanud mitte mingisugust BRM, mitte et mingi pidevalt deponeerinud oleks, aga lihtsalt selline lamp donkamine käis. Kusagilt turnalt sai jälle midagi hititud siis NL100 lahti või mõni suurem turna ja nii see kogu kasum kadus.
Alles selle aasta alguses tekkis tõsine soov ja tahe online midagi reaalselt ka saavutada ja saada võitvaks mängijaks. Nii kui olin endale tunnistanud, et mul päriselt on nüüd tahe päevast päeva mängida ja nii kuude kaupa järjest siis tekkis kohe range distsipliin ja vastavalt rollile mängimine.
SB on 0,005?
Comment