Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tennoG
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 26

    #46
    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

    30 ringi ,ja tegelikult on need 3.30R kus avg stake on ~10$ + ühest limiidist jääks väheks jah.
    Ja ei ütleks et volüüm väga hull oleks, gümnaasiumi kõrvalt mängin neid

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #47
      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      no ei ole mõtet raha kaotada lihtsalt.
      kohe kui haistad downswingi siis quitid ja ootad paremaid aegu.
      ükskord pidin 4.5kuud ootama et downswing ära läheks..
      Kas lolli jutu ajamise tung on tõesti nii suur?

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Kas lolli jutu ajamise tung on tõesti nii suur?
        juusiis:(

        Comment

        • ranno
          Räme Fish
          • Jun 2010
          • 1

          #49
          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

          NL25 6-max...standard


          Uploaded with ImageShack.us

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #50
            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

            päris ränk volüüm

            Comment

            Working...