Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tennoG
    Julm Donk
    • Mar 2009
    • 26

    #16
    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)


    3.30-36$ 180 manid starsis
    +1k stakemisega.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

      mõttetu

      Ei viitsi pikka kokkuvõtet teha. Betfair LIVE oli ebaõnnestumine (vähemalt sain teise päeva ja tegin head mängu :)) Netigame on olnud EPCI F...

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #18
        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

        Aprilli eesmärgid:
        1.Jätkata edukalt FTP NL25 FR grindimist. NII JA NAA (swingine)
        2.Kui bankroll ja mindset valmis, siis ehk kuu teises pooles võtta shot NL50-sse. TEHTUD!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Aprilli tulemused:
        1.FTP cashgame (NL/PL 25/50 FR): 452,28 $ (winrate 4,0 bb/100; käsi kokku 39549)
        2. FTP rackeback, boonused ja turnad: 336.05
        KOKKU: 788,33 $

        Väga rahul ei saa olla. Kuu alguses oli halb jooks ja tegin ka ise kehvat mängu. Alles viimasel kuu nädalal suutsin end kokku võtta ja miskit hädist kasumit näidata. NL50-s ma ei kujuta isegi ette, et nii midagi peaks suutma saavutada. Tuleb juurde õppida kuidagi ja kusagilt. Kõige rohkem häirib see, et punane non-sd joon kihutab sügavale kuristikupõhja.

        Mai eesmärgid:
        1.Kinnitada kanda NL50-s ja üritada seal kasumit näidata.
        ...
        Piisavalt aega koolile pühendada: projektid ära teha, eksamiteks õppida...

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #19
          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

          Igati korralik, kui ma eksi, siis puhtalt cashi tulemuste põhjal isegi parim siiamaani.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #20
            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

            Aprilli kuuks eesmärke ei olnud.. kuu alguses oli endiselt mäng käest ära... eelmise kuu NL100 -10BI ja NL50 -12BI ajas ikka mindseti paigast.. ise mõtlesin vaikselt omas peas, et NL100 kaotuse peab tagasi tegema ja NL100 BRi kokku koguma.. võtsin laudu vähemaks.. distsipliini ja mõtlemist rohkem.. mängu kvaliteet paranes oluliselt ja kohe teine tera.. success = profit

            mänguga +$1600 + rakeback $207 + stellarit $50 ja depo boonust ka mingi X summa.. -€23 festi turna pealt

            kokku ca +$1900, parim kuu vast siiani
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Mai eesmärgid:
            * NL100 ja sinna jäädagi.. korralikku mängu teha
            * kui Mai kasum on üle 30BI, siis pool võidust välja ja uus arvuti osta

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #21
              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

              damn kõik teenivad nii palju ....

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #22
                Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                4 päeva mängu NL50 HU.
                sitaks fpp-si ka, mis mulle meeldivad rohkem isegi.





                Comment

                • taavi
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 684

                  #23
                  Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                  Algselt postitas taavi Vaata postitust
                  Aprilli eesmärk - õppida õppida õppida.
                  Fail.
                  Poker mindset sai lõpuks läbi loetud, muud ei midagi.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Mai eesmärk - õppida õppida õppida

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #24
                    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                    Minu NL10 graafik, alates uuendusest suurem osa deep laudades.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Enamus kuud oli ilus ja paljutõotav, aga siis tuli käesolev nädal 10 BI langusega... Peamiselt variatsioon, aga mindsetile katsumus ikkagi.

                    Eesmärk oli Pokuga coachimisdiiliga jätkata, aga siis tuli see suur skandaal ja näpuganäitamine foorumites, peale mida coach loobus igasugustest diilidest ehk siis see eesmärk - FAIL

                    Mai eesmärk: niipea kui Starsi 50$ Stellar boonus ja 50$ FPP boonus käes, vahetan tuba, ilmselt lähen Cake'i.
                    Last edited by nomerlot; 01.05.10, 03:00. Põhjus: öösel tuli veel käsi juurde

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #25
                      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)



                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #27
                          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)



                          Kuna tegelikult seal eurid ka sees, siis jäi cashis kuu miinusesse 5$-ga + boonus 55$= Kuu profit tugev 50$. Mai kuus söön vaid makarone ja tatart.

                          Aprillis oli plaanis teha vähemalt niipalju käsi, et platniumstar kätte saada. Ei tulnud isegi goldstari. Aga noh sünnipäeva kuul proovime paremini.
                          Last edited by k2snakalle; 01.05.10, 00:29.

                          Comment

                          • cypher
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 143

                            #28
                            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)


                            NL50 FR. Peab rahule jääma, kuigi kuu lõpus tegin sitta mängu ja kaart ei soosinud. Koos boonustega miski 4k. Mais vähemalt sama palju käsi ja profitit.

                            Comment

                            • Hullapple
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 364

                              #29
                              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)



                              5k kätt on mängitud NL50 kus sain -3BI. Ülejäänud on NL25.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #30
                                Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                                apple, 82K kätt kuuga? mitut lauda sa korraga lased ja palju päevas mängid?

                                Comment

                                Working...