Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)
30 ringi ,ja tegelikult on need 3.30R kus avg stake on ~10$ + ühest limiidist jääks väheks jah.
Ja ei ütleks et volüüm väga hull oleks, gümnaasiumi kõrvalt mängin neid
30 ringi ,ja tegelikult on need 3.30R kus avg stake on ~10$ + ühest limiidist jääks väheks jah.
Ja ei ütleks et volüüm väga hull oleks, gümnaasiumi kõrvalt mängin neid

Comment