Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

    Pokker on tobe ja võitmine on võimatu.

    Eesmärk: ei mängi mais enam NL1000/2000 limiiti, tulla Eestisse tagasi ja valmistuda jalgpalli MMiks.
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

    http://foorum.pokkeriprod.com/forumdisplay.php?f=19

    Comment

    • vaenekala
      Jube Noob
      • Nov 2008
      • 148

      #3
      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

      See kuu oli ikka ylim minu jaoks :)
      Käimas on suht arvestatav hiiter.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      12$-223 mängu ROI 10,1%
      24$-214 mängu ROI 33,4%
      36$-198 mängu ROI 19,5%
      60$-49 mängu ROI 2,7%
      ja ylejäänd muu pudi-padi

      Pluss sellele õnnestus veel turnadega hittida 7676$
      Pluss 400$ rakeback
      Kuu kokku HEMI andmetel praegu 11583$
      wiiii

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

        wow nice!

        Comment

        • PokerDevil
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1177

          #5
          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

          Algselt postitas vaenekala Vaata postitust
          See kuu oli ikka ylim minu jaoks :)
          Käimas on suht arvestatav hiiter.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          12$-223 mängu ROI 10,1%
          24$-214 mängu ROI 33,4%
          36$-198 mängu ROI 19,5%
          60$-49 mängu ROI 2,7%
          ja ylejäänd muu pudi-padi

          Pluss sellele õnnestus veel turnadega hittida 7676$
          Pluss 400$ rakeback
          Kuu kokku HEMI andmetel praegu 11583$
          wiiii

          Super!

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

            Algselt postitas vaenekala Vaata postitust
            See kuu oli ikka ylim minu jaoks :)
            Käimas on suht arvestatav hiiter.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            12$-223 mängu ROI 10,1%
            24$-214 mängu ROI 33,4%
            36$-198 mängu ROI 19,5%
            60$-49 mängu ROI 2,7%
            ja ylejäänd muu pudi-padi

            Pluss sellele õnnestus veel turnadega hittida 7676$
            Pluss 400$ rakeback
            Kuu kokku HEMI andmetel praegu 11583$
            wiiii
            sicko nice, uus kasutaja rikaskala imo

            Comment

            • silku108
              Julm Donk
              • Mar 2009
              • 90

              #7
              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • SANGPOMM
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 479

                #8
                Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                [IMG][/IMG]

                +bonus 260$

                ei ole rahul

                Comment

                • Ermii
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 402

                  #9
                  Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                  Naljakuu graafik, poole pealt mõtlesin, et võiks ikka nullist uuest alustada :)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #10
                    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    +bonus 260$

                    ei ole rahul
                    miks stakede filter peal? ei taha kõrgemas limiidis donkamist peale jätta?

                    <-- Sherlock
                    Last edited by Rage; 30.04.10, 12:23.

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #11
                      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                      haha. läksin eile full bankrolliga NL1000 lauda :D KQ käes tõstsin 40$ sain reraise 130$ foldisin ja panin laua kinni :D Kõige suurem lollus vist ever mida teha saab :D:S

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #12
                        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                        Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                        haha. läksin eile full bankrolliga NL1000 lauda :D KQ käes tõstsin 40$ sain reraise 130$ foldisin ja panin laua kinni :D Kõige suurem lollus vist ever mida teha saab :D:S
                        I lol´ed

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #13
                          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)





                          turkad +29
                          fpp-de eest 198 daala
                          50 daala stellar

                          kokku:1173 daala=13606 eek

                          E: võtsin filtrid maha,sherlocki pärast
                          Last edited by dener89; 30.04.10, 13:57.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #14
                            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                            Feil kuu. Ei saa ikka veel NL100 hakkama. Kaardijooks on liiga palju mängu mõjutanud ning ei suuda enam kinni haarata.

                            NL50

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            NL100

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            KOKKU
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            RAKEBACK: 311.14$
                            KOKKU $= 740.49$


                            Eesti keskmise kanti tuleb ära, aga mis elu see rakebackpro elu ka on. :/

                            Plaanid olid:

                            [x] Uurimistöö valmis saada
                            [ ] Teha rohkem trenni (2 korda pallimängud ja kord ujuma) FEIL
                            [ ] Nl100 jõuda ning vähemalt 5bb/100+ FEIL


                            MAI ainukene eesmärk on jõuda NL100!

                            Comment

                            • SANGPOMM
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 479

                              #15
                              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                              Teen ettepaneku, et kui graafikuid panete siis võiksite graafikul või üldse näidata ka ära mis limiiti mängite :)

                              Comment

                              Working...