Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #31
    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    apple, 82K kätt kuuga? mitut lauda sa korraga lased ja palju päevas mängid?
    Laudu mängin 8-15. Pidevalt kõigub kuna table selectin hooga. Mõnikord mängin ka ainult 5-6 laual kui need on MEGA fishised, lihtsalt seepärast et korralikult vaaladele keskenduda. HEM näitab aprilli kuus 11k minutit mis teeb 6 tundi päevas.

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #32
      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

      406$ + 69$ boonuseid ja fppsid kokku 475$. Väheke NL5 on alguses aga võib öelda, et ikka NL2 graafik.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #33
        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Mis seal umbes neljatuhandenda käe juures juhtus?

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #34
          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

          Aprill - tundub, et vahin liialt palju HUDi ja teen otsuseid selle najalt. Peaks rohkem ABCd mängima.
          Mai - proovin teha kuu aega rushi, et ABC kinnistuks ja igasugu fancy move vähem sisse tuleks.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #35
            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

            aprill oli mega fail kuu, hullemat polegi olnud.
            käsi 42k
            kasum 535 daala
            rakeback 335 daala

            kokku 870 daala

            roll on ka äge peale cashouti.

            Mais min 70k kätt
            ükskord peab end kätte võtma

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #36
              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Mis seal umbes neljatuhandenda käe juures juhtus?
              Arvatavasti 2000ne flip mille ta kaotas

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #37
                Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust


                Kuna tegelikult seal eurid ka sees, siis jäi cashis kuu miinusesse 5$-ga + boonus 55$= Kuu profit tugev 50$. Mai kuus söön vaid makarone ja tatart.

                Aprillis oli plaanis teha vähemalt niipalju käsi, et platniumstar kätte saada. Ei tulnud isegi goldstari. Aga noh sünnipäeva kuul proovime paremini.
                next time QUITTING WHILE YOUR AHEAD!!!

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #38
                  Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                  Algselt postitas Kris
                  FYP
                  lol @ quitting :D

                  Comment

                  • raaids
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 606

                    #39
                    Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                    Algselt postitas tennoG Vaata postitust

                    3.30-36$ 180 manid starsis
                    +1k stakemisega.
                    päris hull voluuume 180manide kohta. mitu korraga lahti on?

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #40
                      Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      next time QUIT WHILE YOUR AHEAD!!!
                      Mis te mõtlete selle all? Teema selles, et 2päeva sai mindud unise peaga mängima ja mõlemal korral 1bi vähemalt niisama ära antud. Kaardijooks ei soosinud enam, sain elusuckoute ja suuri pote ei võitnud. See võttis ka mänguisu ära ja tegin pausi, seepärast ka nii vähe käsi. Peale pausi samamoodi alla tagasi paar BI, aga 30aprilli õhtul näitasin kasumit :D
                      Pole väga mõtet kuud lõpetada kuskil alguspäevil ja 180$-se kasumiga

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #41
                        Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                        no ei ole mõtet raha kaotada lihtsalt.
                        kohe kui haistad downswingi siis quitid ja ootad paremaid aegu.
                        ükskord pidin 4.5kuud ootama et downswing ära läheks..

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #42
                          Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                          Algselt postitas tennoG Vaata postitust

                          3.30-36$ 180 manid starsis
                          +1k stakemisega.

                          nii sick...lased tavalisi või turbosi ja palju laudu korraga on?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #43
                            Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                            tennoG miks nii suur stakesi range?
                            3.3 - 36?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #44
                              Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                              "#%&/(=!"#¤!"¤/&#!~~~~!!

                              Esimene kuu, kus ma NL100 jooksin ka üle EV terve kuu lõikes, unreal

                              750$ eest FPP'si kah umbes ja 200$ Stellareid, ligi 2k$ kuu sellisest swingist hoolimata , loodetavasti suudan maikuus ikkagi graafiku ülespoole pöörata!


                              Comment

                              • raaids
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 606

                                #45
                                Re: Naljakuu mõttetud graafikud (aprill)

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                tennoG miks nii suur stakesi range?
                                3.3 - 36?
                                ühest limiidist saaks nii vähe mänge korraga teha

                                Comment

                                Working...