All-in EV joon???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #31
    Re: All-in EV joon???

    Su viimane lause on tõene, ja ka lause, millele ma 'bs' välja kutsusin oleks tõene juhul, kui sa pidanuks silmas lihtsalt seda, et ev on kõrgemal, kui teha paremaid otsuseid;

    Sina aga pidasid silmas seda, et õigeid otsuseid tehes on ev joon kõrgemal kui tegelik võidujoon ja valeseid otuseid tehes madalamal kui tegelik võidujoon, kuulutan teist korda veel bs

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #32
      Re: All-in EV joon???

      EV joon=Fortuuna. Vastupidise tõestamiseks palun graphi, kus 1m+ käte sample ja ollakse võidus hoolimata alla EV jooksmisest.

      Comment

      • Char
        Pokkerihai
        • Sep 2009
        • 1848

        #33
        Re: All-in EV joon???

        Algselt postitas Tuul Vaata postitust
        Su viimane lause on tõene, ja ka lause, millele ma 'bs' välja kutsusin oleks tõene juhul, kui sa pidanuks silmas lihtsalt seda, et ev on kõrgemal, kui teha paremaid otsuseid;

        Sina aga pidasid silmas seda, et õigeid otsuseid tehes on ev joon kõrgemal kui tegelik võidujoon ja valeseid otuseid tehes madalamal kui tegelik võidujoon, kuulutan teist korda veel bs
        ei pidanud seda silmas...see pole mingitki pidi loogiline...väljendasin end valesti või said sina valesti aru...

        no kuigi ev joon on kõrgemal kui tegelik joon, kui sa teed õigeid otsuseid aga saad beate

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #34
          Re: All-in EV joon???

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          üldjuhul on asi nii tegelikult, kui loogiliselt võtta..

          1 ) ev joon suurem kui sinu joon = sa teed õigeid calle ja saad vahel biite..
          2) ev joon madalam kui sinu joon = tõmbad mingid drawd kokku peale rahasid või lähed 60-40 allin .. võidad aga saad +10 , kuigi peaks saama +6 niiöelda

          pmst ongi..ev joon on suurem , kui mängid õigesti
          ev joon väiksem, kui teed valesid otsuseid
          Ootoot tähendab 35k käe peale heads upis, ja ma ei multitable, siis ma teen enamjalot valesi otsuseid koguaeg? aga mängin 11.88 BB/100 winratega. Siis ma arvan et ma pigem mängin valesti ja teenin, kui et mängin nn õigesti ja jooksen even. Mõistan, et 35k kätt ei ole mingi näitaja veel, kuid uskuge one tabledes ja headsupi poolteise kuu peale on see suht ok käte arv. Sooviks näha hu graafikut kus siis joostakse alla ev joone. Sain nagu algul aru et see mõttetu joon, aga siin tuuakse välja uusi huvitavaid fakte selle kohta

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #35
            Re: All-in EV joon???

            Kõik, mis loed, pole puhas kuld.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #36
              Re: All-in EV joon???

              Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
              Kõik, mis loed, pole puhas kuld.
              Ilmselt see oli sarkasmiga öeldud

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #37
                Re: All-in EV joon???

                aga kui jooksed koguaeg alla, iga sess jooksed alla ja saad Leitsile omaseid biite siis kurat võtaks, aga see tekitab frustratsiooni ja ainuke asi mida lohutuseks vaadata on EV joon ja mõelda no trapead rsk kui te kokku ei tõmbaks siis mul oleks päris palju raha.

                lähed sessi jooksul 3x preflop AI ja 84 / 16 olukordadega tõmmatakse munadesse ja nii iga kolmas sess ning 500k käe peale oled 200BI alla ev siis NO NAHUI, viga on primas või ei ole aga EV pakub natukenegi lohutust.

                Comment

                • sm112
                  Grinder
                  • Jun 2009
                  • 776

                  #38
                  Re: All-in EV joon???

                  Comment

                  • measke
                    Julm Donk
                    • Jul 2009
                    • 58

                    #39
                    Re: All-in EV joon???

                    Reaalsed võidud varieeruvad EV joone ümber. Mõnikord jooksed üle EV joone, teinekord alla.

                    Samas EV joon sõltub kaardiõnnest - mis situatsioonidesse satud, vahet pole kas AI või mitte.

                    Pikemas perspektiivis näitab EV joon luck-adjusted winrate'i, mis on kõige parem kaardimänguoskuse mõõdupuu.

                    Teinekord võib päris kurvalt minna (10NL):
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: All-in EV joon???

                      Algselt postitas measke Vaata postitust

                      Teinekord võib päris kurvalt minna (10NL):
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Solid example. Mõni EV ´´mahategija´´ võiks vastukaaluks näidata 100k+ käelist graphi, kus
                      on näha analoogne run ja siiski plusspoolel olek.

                      Comment

                      • HU grinder
                        Vana Tegija
                        • Feb 2010
                        • 1002

                        #41
                        Re: All-in EV joon???

                        Tal pole ju 100K+ kätt siin?

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #42
                          Re: All-in EV joon???

                          Üsna häiriv pilt peab tõdema, 15k käe peale 25 BI alla EV sõidaks minu mindsetist küll korralikult üle...

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #43
                            Re: All-in EV joon???

                            Ainus mida AIEV joon korrektselt näitab on preflop AI potid ja sedagi ainult HU's. Isegi sellisel juhul ei näita AIEV kas sa ka tegelikult hea otsuse tegid, vaid lihtsalt su equity% ühe XX käe vastu

                            mõned näited:

                            1.

                            100bb deep, sa avad buttonilt neljade paari. Blindil asuv regularist nit (12/7 over 200 hands, 0% 3bet) 3betib, sa 4betid, reg shoveb, sina callid. Villain näitab AK ning sa võid uhkelt öelda et panid raha ees olles sisse.

                            2.

                            Hero avab AA UTG ning saab min3beti buttonil asuva 45bb deep fishi poolt. Hero otsustab teha mõõduka suurusega 4beti ning fish üllatavalt ainult callib selle, jättes endale 20bb järgi. Flopil TT7r saab Hero fishi AI, kahjuks näitab too ette ATo. River on herole päästev 1outer. Kes oli siin käes lucky, kes unlucky?

                            3.

                            Hero isoleerib buttonil KK'ga fishi (11bb deep) limpi ning saab 3beti blindil asuva 100 bb deep regulari käest. EP'l asuv fish callib end AI ning regulariga vaadatakse Q78r floppi. Regular stackib end flopil AQ'ga, shorty näitab ette AA. AIEV järgi pani hero nuppe 9% equityga.

                            4.

                            Hero on 100bb deep ning 3betib AA'ga deepstack (200bb) fishi avangut. Lauas asuv teine deepstack (200bb) fish cold4betib, esialgne tõstja callib ning hero lükkab kogu oma stacki laua keskele. Üllatuslikult mõlemad vastased ainult callivad, moodustades 300bb poti ning jättes endale 100bb alles. Flopil KQ6 lähevad villainid AI, üks näitab ette AQ, teine KK. AIEV järgi pani Hero nuppe omades 10% equityt....

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #44
                              Re: All-in EV joon???

                              2.

                              Hero avab AA UTG ning saab min3beti buttonil asuva 45bb deep fishi poolt. Hero otsustab teha mõõduka suurusega 4beti ning fish üllatavalt ainult callib selle, jättes endale 20bb järgi. Flopil TT7r saab Hero fishi AI, kahjuks näitab too ette ATo. River on herole päästev 1outer. Kes oli siin käes lucky, kes unlucky?

                              EV joone järgi sina Lucky,kuna lõplikud rahad panid taga olles sisse...

                              Aga jah see EV ongi üks paras kämmal.
                              Endal ka ikka nii fcking palju kordi olnud,kus oled ju täiesti commited ja fish või kes iganes saab oma mõne oudise käe ära ja lükkab riveris AI.
                              Ma olin riverini ees,isegi kui villianil jääb 1.sent alles turnil ja riveril kokku saab oma draw ning selle 1.sendi AI keevitab...ei kajastu AI EV joon enam kuskil,kuna ma panin taga olles riveril nupud sisse (EV joont see enam ei koti,mis sest,et jutt 1.sendist nt).

                              ah mida iganes....BS on see joon

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #45
                                Re: All-in EV joon???

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Väga põhjalik seletus. Natukene olen ka ise uurind seda ning täitsa nõus kõigi 4 punktiga. Thanks põhjaliku seletuse eest. Suht pointless. vaadake mis nali selle joonega siin on?? LOL.. keegi on midagi sellist varem näinud?



                                Keegi võiks seletada mida fakki see peaks tähendama :D

                                Comment

                                Working...