All-in EV joon???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #46
    Re: All-in EV joon???

    ilmselgelt minig bug, otsi nüüd see käsi välja, ku sa 6k dollarit kaotasid ja kustuta ära vast

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #47
      Re: All-in EV joon???

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      ilmselgelt minig bug, otsi nüüd see käsi välja, ku sa 6k dollarit kaotasid ja kustuta ära vast
      EV on ju miinuses, mitte winnings, mismoodi seda kätt leitakse?
      Aga jah, ei suuda midagi muud mõelda, kui et bug.

      Comment

      • kalkaan
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 187

        #48
        Re: All-in EV joon???

        Käe peaks nii kätte saama - valid ülevalt Graphed Hands, seal omakorda last 100 asemel valid all ning sorteerid tabeli EV $ Diff järgi. Selle käe juures peaks see ikka üsna suur olema. Asi võib sellise käte arvu juures päris kaua aega võtta.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #49
          Re: All-in EV joon???

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          EV on ju miinuses, mitte winnings, mismoodi seda kätt leitakse?
          Aga jah, ei suuda midagi muud mõelda, kui et bug.

          ev käib ju käe kohta

          Comment

          • measke
            Julm Donk
            • Jul 2009
            • 58

            #50
            Re: All-in EV joon???

            Ainult tänu EV joonele on mindset enamvähem korras ja tunnen et mäng on parem kui kunagi varem. Siiski väikesed kahtlused on tekkinud, et hem EV joont valesti arvutab...

            Iroonilisel kombel toimus ainuke (ajutine) winnings joone liikumine EV joone poole kui sai halba mängu tehtud - suure EV joone kukkumise juures.

            Peaks ennustusvõistluse tegema, et mis käte arvu juures ma "ainult" -10BI tasemele tagasi jõuan...

            seniks 4-tabling rakebackpro



            Comment

            • measke
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 58

              #51
              Re: All-in EV joon???

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              EV on ju miinuses, mitte winnings, mismoodi seda kätt leitakse?
              Aga jah, ei suuda midagi muud mõelda, kui et bug.
              holdem manageri foorumis või FAQ all oli sarnane probleem. Andmebaasiga pidi midagi tegema, et ära kaoks. Export/import käed vms

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #52
                Re: All-in EV joon???

                Hey Hoo.

                Paar küsimust selle EV joone kohta.

                Täna tegin väikse sessi:


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Umbes 18.käe juures oli selline käsi:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Miks nt EV joon tõusis umbes 8$,aga kaotasin siiski 15.74$(Nupud olid sees ju kõik).

                141.käe juures oli selline käsi:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nupud sai sisse,kui ees olin,aga EV joon ei tõusnud,vaid langes.

                Kas mingi PokerTrackeri puue või?

                Comment

                • r3o
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 260

                  #53
                  Re: All-in EV joon???

                  Lihtustatult öeldes kui sa lähed nt AA-ga QQ vastu pre all-in ja võidad siis ja jooksed üle EV kuna 1 kord viiest peab QQ võitma.
                  Ehk et kui sa oled ees ja võidad, aga vastane polnud täitsa drawing dead siis sa jooksed üle EV

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #54
                    Re: All-in EV joon???

                    Algselt postitas r3o Vaata postitust
                    Lihtustatult öeldes kui sa lähed nt AA-ga QQ vastu pre all-in ja võidad siis ja jooksed üle EV kuna 1 kord viiest peab QQ võitma.
                    Ehk et kui sa oled ees ja võidad, aga vastane polnud täitsa drawing dead siis sa jooksed üle EV
                    ei küsimus on selles , et vaata seda 141. kätt...ta läks mingi 77-23 equitiga sisse, kuigi ev joon läks alla

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #55
                      Re: All-in EV joon???

                      Algselt postitas r3o Vaata postitust
                      Lihtustatult öeldes kui sa lähed nt AA-ga QQ vastu pre all-in ja võidad siis ja jooksed üle EV kuna 1 kord viiest peab QQ võitma.
                      Ehk et kui sa oled ees ja võidad, aga vastane polnud täitsa drawing dead siis sa jooksed üle EV
                      Kui Sa räägid esimese käe kohta,siis:

                      81% oleme ees jah.

                      Aga EV joon ei saa ju siis antud olukorras ainult pool summast tõusta ju?

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #56
                        Re: All-in EV joon???

                        18. käsi: sul on flopil pärast all-in ~82% equity-t, pot on 32.5, millest sinu investeering on 15.75. Seega (32.5 - 15.75) * 82% = 13.735 teenid EV-d selle käe järgi.

                        141. käsi: sul on turnil pärast all-in ~70% equity-t, pot on 38.9, millest sinu investeering on 18.45. Seega (38.9 - 18.45) * 70% = 14.315 teenid EV-d sellest jaotusest.

                        18. käsi tundub veel kuidagi aksepteeritav olevat, 141. käsi on mingi puue indeed. Ja tegemist on siis all-in, EV-ga, mitte true EV-ga.

                        Comment

                        • measke
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 58

                          #57
                          Re: All-in EV joon???

                          Reaalsed võidud erinevad alati EV joonest, vastavalt sellele kui väike su eduseis on tema ees. Ainult siis kui sul on nuts käes, siis võidujoon on sama , mis EV joon.

                          80-20 eduseisus võidad 10st korrast 8 ja kaotad 2. Võimalik võidu/kaotus summa võrdsed. Kui võidad sellise käe siis jooksed 20% üle EV, kui kaotad siis 200%+20% alla EV. Kokkuvõttes paljude käte jooksul võidad EV graafikul näidatud hulga.

                          Holdem manageril näitab muidu käe history's kohe võiduprotsendid ära iga tänava kohta
                          Last edited by measke; 11.05.10, 22:20. Põhjus: valearvestus

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #58
                            Re: All-in EV joon???

                            Täna oli ühe käege mu meelest hea näide, kuidas EV joon suurt midagi ei näita.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            3 mängijat potis, kellest kaks 200BB+ deepstäckid ja üks 80BB. Kuigi flopis olin 80BB-mängijast pikalt taga, olin teisest deepstäckist pikalt ees. Seega hoolimata tugevuselt teisest käest jäin ikkagi 75BB plussi ja tagasi vaadates oli turnis shove ju ainuõige liigutus.
                            Aga trackeris kütab EV-joon selle käe kohal läbi põranda. Mine võta kinni.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #59
                              Re: All-in EV joon???

                              EV joon näitab midagi ja sellel tasuks aeg-ajalt silma peal hoida, aga väga ära armuda ka ei maksa. Mõnikord on selline tunne, et lihtsalt ei tea miks kaotad, siis nt tasub vaadata mis toimub, non-showdown joonega sama lugu, mulle non-SD joone vaatamine aeg-ajalt sitaks abiks olnud, et teada saada kas mu mänguga midagi lahti.

                              Comment

                              • VinQbator
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 214

                                #60
                                Re: All-in EV joon???

                                Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                                18. käsi: sul on flopil pärast all-in ~82% equity-t, pot on 32.5, millest sinu investeering on 15.75. Seega (32.5 - 15.75) * 82% = 13.735 teenid EV-d selle käe järgi.
                                ....
                                32.5*82%-15.75=10.9 teenid ev järgi allinis

                                Comment

                                Working...