All-in EV joon???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #1

    All-in EV joon???

    Tere prod,

    Päris paljud räägivad siin foorumis oma kokkuvõtteid ja ülevaateid tehes ev joonest, minul tekkis küsimus, et miks seda nii tähtsalt esile tõstetakse. Nagu oleks see profiti olemasolu või miinuse põhjuseks? Lisan siia siis oma graafiku ning küsimused oleks, et mida see ev joon ikkagi tähendab?? mida ma selle abil enda mängu kohta teada saan?? Kuidas mõjutab ev joon profitit, kui üldse mõjutab? Äkki keegi teab midagi veel rääida sellest joonest, vb on midagi mida ma ei oska küsida, kuid on oluline?

    Suured tänud kui keegi viitsib mulle selle asja selgeks teha

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: All-in EV joon???

    EV joon ei ole tähtis.. eriti kui sa alla selle jooksed.. kui rämedalt biidid EV joont.. siis võib muret tunda, et varem või hiljem võib ka veidi halvem run tulla.. muus osas ei pööraks tähelepanu sellele..

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #3
      Re: All-in EV joon???

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      EV joon ei ole tähtis.. eriti kui sa alla selle jooksed.. kui rämedalt biidid EV joont.. siis võib muret tunda, et varem või hiljem võib ka veidi halvem run tulla.. muus osas ei pööraks tähelepanu sellele..
      Ühesõnaga sa väidad, et mul on 35k kätt heads upis lihtsalt ulme hea run?? Et mul on oodata lähiajal suurt langust?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: All-in EV joon???

        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
        Ühesõnaga sa väidad, et mul on 35k kätt heads upis lihtsalt ulme hea run?? Et mul on oodata lähiajal suurt langust?
        sisuliselt jah. Iseasi kas kohe lähiajal. Eelmine aasta jooksin ma päris kobedalt üle EV joone, siis see aasta on suht vastupidi.. kuigi samas EV joon pole mu kasumijoont veel ligilähedaltki kinni püüdnud..

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: All-in EV joon???

          EV joon on mõttetu, ära üldse seda vaata. Õpi, arene ja proovi teha alati maksimummängu -- kui pappi tuleb siis olgu see EV joon kus tahes. Kui pappi ei tule siis olgu ka see EV joon kus tahes aga vaata üle oma mäng, kirjuta üles oma nõrkused ja proovi lahendada need nõrkused.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #6
            Re: All-in EV joon???

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            EV joon on mõttetu, ära üldse seda vaata. Õpi, arene ja proovi teha alati maksimummängu -- kui pappi tuleb siis olgu see EV joon kus tahes. Kui pappi ei tule siis olgu ka see EV joon kus tahes aga vaata üle oma mäng, kirjuta üles oma nõrkused ja proovi lahendada need nõrkused.
            + HEM arvutab EVd valesti.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: All-in EV joon???

              no isegi kui ta arvutaks õigesti on puudu niipalju muutujaid mis EV joone ikka nii rägelt võssa juhatavad. Readid, ranged, "coolerid". Coolerid jutumärkides kuna osadevastase vastu on cooler see kui sa floppad top paari-keskmise kickeriga ning tal suurem kicker, teiste jaoks isegi set vs overset ei ole cooler.

              EDIT: kokkuvõte, EV joon ei näita PEAAEGU mitte midagi; samuti nagu ei näita SD joon. Neid vahest harva saab kasutada kui tõesti tunned, et jooksed mahlaselt sitasti/hästi või annad kergelt potte ära. Siis saaksid natuke analüüsimise juures arvesse neid võtta, et "jaa, et olen küll hea mängija aga vist tõesti nats hästi jooksen" või "oi teen vigu, vist lekin non SD-s, peaks uurima neid natuke" jnbe jne .

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #8
                Re: All-in EV joon???

                Pluss veel kõik muud asjad, mida võib vaadata, et kas jooksed hästi või mitte.

                Minul on näiteks setti floppamine 8.7% viimased 20k ja ikka ei muretse...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: All-in EV joon???

                  Settidega on veel see jurbel, et sa võid flopata 8.7% ajast aga payout% (ehk makstakse set välja) on näiteks 90% aga samas floppad sette 15% ajast ja payout% kõigest 70% ajast ning väljamakstes ei anta ära stäkki või saad hoopis beadi.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #10
                    Re: All-in EV joon???

                    kui graafik taoliselt välja näeb ja siis väita, et EV on mõttetu ja mänguliselt on kõik õige, sest raha tuleb, siis ma kutsun teid lollideks

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #11
                      Re: All-in EV joon???

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Settidega on veel see jurbel, et sa võid flopata 8.7% ajast aga payout% (ehk makstakse set välja) on näiteks 90% aga samas floppad sette 15% ajast ja payout% kõigest 70% ajast ning väljamakstes ei anta ära stäkki või saad hoopis beadi.
                      Täiesti nõus. Setti on kohati väga raske mängida for-the-stacks
                      Pidevalt on küsimused, et kas donkata välja, kas raiseda floppi või raiseda turni... etc

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: All-in EV joon???

                        mulle tuleb selle ev joonega see teema meelde_:

                        PLO200 prop bet - 150 BI's in 31 days

                        "Still getting coolered and sucked out at the same time..another nice session.
                        I guess I should have cashed out"

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        "Jesus f'in Christ."

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        "My ugly graph: (still running like crap)"

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        "update"
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        "shipping 2 cents to negreanu and changing my avatar to my beautiful gf seems to work."
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        "update"
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: All-in EV joon???

                          Kas see vend kes PLO 150BI 31 päevaga oli donkpredator? Kui jah siis maailm on kole väikene, see ahv lubas neljapäeval mulle külla tulla :)

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: All-in EV joon???

                            sama jah! Viid Angelisse jälle?

                            Edit: 2+2 kasutaja"Th3_S1aught3r"?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: All-in EV joon???

                              ei tea a nimetast alustame :)

                              edit: 2p2-s on ta nimi "Th3_S1aught3r" ehk starsis donkpredator.

                              Comment

                              Working...