All-in EV joon???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #16
    Re: All-in EV joon???

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sisuliselt jah. Iseasi kas kohe lähiajal. Eelmine aasta jooksin ma päris kobedalt üle EV joone, siis see aasta on suht vastupidi.. kuigi samas EV joon pole mu kasumijoont veel ligilähedaltki kinni püüdnud..
    Kas HU ja FR natukene erinevalt ei jookse see ev joon. Ma kujutan ette, et mul punane joon kõvasti kõrgemal kui seda oleks FR-s. Ja väga palju potte saab bluffiga maha võetud, kas see ei mõjuta kuidagi ev joont siis?

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #17
      Re: All-in EV joon???

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      + HEM arvutab EVd valesti.
      Kuidas hem arvutab? ja milline on siis õige ev arvestamise valem?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #18
        Re: All-in EV joon???

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        no isegi kui ta arvutaks õigesti on puudu niipalju muutujaid mis EV joone ikka nii rägelt võssa juhatavad. Readid, ranged, "coolerid". Coolerid jutumärkides kuna osadevastase vastu on cooler see kui sa floppad top paari-keskmise kickeriga ning tal suurem kicker, teiste jaoks isegi set vs overset ei ole cooler.

        EDIT: kokkuvõte, EV joon ei näita PEAAEGU mitte midagi; samuti nagu ei näita SD joon. Neid vahest harva saab kasutada kui tõesti tunned, et jooksed mahlaselt sitasti/hästi või annad kergelt potte ära. Siis saaksid natuke analüüsimise juures arvesse neid võtta, et "jaa, et olen küll hea mängija aga vist tõesti nats hästi jooksen" või "oi teen vigu, vist lekin non SD-s, peaks uurima neid natuke" jnbe jne .
        Ühesõnaga, kui tunned, et tead mida teed ning nats kasumit ka saab, siis nendest joontest ei saa midagi järeldada ja mõttetu neid jälgida. Selge, ma alles alustasin nii heads upi kui selle hemi värgiga poolteist kuud tagasi, seega üritan siin ennast täiustada, oma mängu parandada ja targemaks saada. Lihtsalt lugesin, et kõik tõstavad seda EV JOONT esile kui oma kokkuvõtteid ja tulemusi esitavad. See panigi mõtlema, kui tähtis see siis on või ei ole

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: All-in EV joon???

          Udikaz, pokkerifoorumites on väga palju kasutajaid. Osad on kaotad, osad on väga head mängijad ,teised nats halvemad, kolmandad natuke paremad aga suurem osa mängijaid on sinna break-evenisse või väga väikesed võitjad. Silmaringi avardamiseks võin öelda, et enne PTR'i ma arvasin, et eesti foorumid suckivad, 2p2 foorumites enamus kasutajaid on suured võitjad aga asi on tegelt igal pool nii nagu ma ütlesin.

          See selleks. Seega sa peaksid leidma üles leidma need kommentaarid mis tulevad mängijatelt, kes ei ole sinna break-eveni ega miinuse kanti vaid kes on just kõrgemale jõudnud ning jälgima nende jutte erinevatest joonekestest. Siin foorumis selliseid mängijaid on väga vähe, üks on neist moderaator ja seepärast võiksid tema postitusi natuke trackida :)

          2p2 on asi lihtsam. Proovi leida paar screen-name ja tracki neid aga seal on üks väga suur oht! Paljud suured võitjaid tegelt just valetavad väga palju, eriti strateegiateemades - meenuvad kohe 13_Xerxes_13, nolan, kelisitaan :) Üldiselt head mängijad eriti head nõu ei anna - nad ei saa sellest mingit kasu aga osades postides on neil väga head nõuanded :) Sa pead ka need suutma ära tunda. Edu otsinguil.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #20
            Re: All-in EV joon???

            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
            Kuidas hem arvutab? ja milline on siis õige ev arvestamise valem?
            Õige EV arvutamise valem.

            EV=VõiduTõenäosus*Võidusumma + Kaotustõenäosus*Kaotussumma

            nt. kui vedada kihla, et täringuviskel tuleb 6. Panuseks $2 ja võita võid $5, siis
            EV=1/6*$5+5/6*(-$2)= -$5/6 e. -$0.8(3). Seega sellise dealiga kaotad long run iga korraga ligi 10 eeku.

            Muidugi valemi üldkuju on lihtne, aga kui sisse tulevad equityd ja värgid, siis läheb tiba pikemaks kohati, aga üldidee on lihtne.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #21
              Re: All-in EV joon???

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              EV joon ei ole tähtis.. eriti kui sa alla selle jooksed.. kui rämedalt biidid EV joont.. siis võib muret tunda, et varem või hiljem võib ka veidi halvem run tulla.. muus osas ei pööraks tähelepanu sellele..
              isegi kui sa jooksed 100bi yle ei n2ita see imho sittagi, ta ei arvesta mis kõltsadega su 4b jms asju on callitud

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #22
                Re: All-in EV joon???

                Ongi, peamine, et rahajoon üles liigub, seniks peaks kõik korras olema.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: All-in EV joon???

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  Ongi, peamine, et rahajoon üles liigub, seniks peaks kõik korras olema.
                  Nats parandaks. Peaasi, et pikemas perspektiivis rahajoon üles liigub :)

                  Comment

                  • HU grinder
                    Vana Tegija
                    • Feb 2010
                    • 1002

                    #24
                    Re: All-in EV joon???

                    Seda ma mõtlesingi, aga tänks.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #25
                      Re: All-in EV joon???

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Nats parandaks. Peaasi, et pikemas perspektiivis rahajoon üles liigub :)
                      Ega jah, ma olen alles redeli kõige alumisel astmel :) aga tänud vastuste eest

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #26
                        Re: All-in EV joon???

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        isegi kui sa jooksed 100bi yle ei n2ita see imho sittagi, ta ei arvesta mis kõltsadega su 4b jms asju on callitud
                        Sinu ema ehk ei arvesta aga HEM/PT3 arvestavad sellega päris kindlasti ja oma viga, kui alla/üle keskmise jooksed

                        Comment

                        • raidov
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 436

                          #27
                          Re: All-in EV joon???

                          wtf :D

                          vapsee ei arvesta ju, kui mingi vend turnis sinu 30BB beti enda gutshotiga ära callib, riverisse kokku tõmbab ja sina talle välja maksad, kuidas ta siis seda arvestab? :D

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #28
                            Re: All-in EV joon???

                            üldjuhul on asi nii tegelikult, kui loogiliselt võtta..

                            1 ) ev joon suurem kui sinu joon = sa teed õigeid calle ja saad vahel biite..
                            2) ev joon madalam kui sinu joon = tõmbad mingid drawd kokku peale rahasid või lähed 60-40 allin .. võidad aga saad +10 , kuigi peaks saama +6 niiöelda

                            pmst ongi..ev joon on suurem , kui mängid õigesti
                            ev joon väiksem, kui teed valesid otsuseid

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #29
                              Re: All-in EV joon???

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              pmst ongi..ev joon on suurem , kui mängid õigesti
                              ev joon väiksem, kui teed valesid otsuseid

                              i call bs

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #30
                                Re: All-in EV joon???

                                kui sa lähed allin siis kui sa oled ees, ehk teed õige otsuse....siis on ev kõrgem , kui siis kui sa oled taga allin minnes, ehk teed vale otsuse

                                Comment

                                Working...