Re: All-in EV joon???
Kas HU ja FR natukene erinevalt ei jookse see ev joon. Ma kujutan ette, et mul punane joon kõvasti kõrgemal kui seda oleks FR-s. Ja väga palju potte saab bluffiga maha võetud, kas see ei mõjuta kuidagi ev joont siis?
Algselt postitas Rage
Vaata postitust
Comment