Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?
Vahepeal sain öösel tööl olles pmst terve öö mängitud (hotelli vastuvõtus siis ), triobetis või full tiltis. Aga noh nüüd vähe tõsisemalt asja võetud ja Pokerstarsi firewalli pärast vms ei saa töö arvutites mängida pluss pole hemi ka seal nii et. Noh nkn poole kohaga töötan, ala 80-100 tundi kuus, nii et pokri mängimiseks aega on küllalt :)
Vahepeal sain öösel tööl olles pmst terve öö mängitud (hotelli vastuvõtus siis ), triobetis või full tiltis. Aga noh nüüd vähe tõsisemalt asja võetud ja Pokerstarsi firewalli pärast vms ei saa töö arvutites mängida pluss pole hemi ka seal nii et. Noh nkn poole kohaga töötan, ala 80-100 tundi kuus, nii et pokri mängimiseks aega on küllalt :)


Comment