9-17 töölkäijate pokrielu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    mis tööd ta teeb?
    ma ei mõista kuidas sellised vennad viitsivad tööl käia
    retsept!
    Minuteada oli börsil miski asjapulk.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #47
      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

      no social life on küll väga nadi. Nagu ütlesin, siis ise mängin 60h kuus ja ikka tunnen kuidas pokker natukene piirab nädalavahetuste tegemisi. Samas argipäeva õhtu on meeldivalt sisustatud :)
      Reedel ennast lampi tõmmata, siis laupäev mängimise isu ei ole ja jääbki vaid magus pühapäev õhtu.

      Comment

      • Strateeg
        Õpihimuline Mängur
        • Jul 2009
        • 303

        #48
        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        no social life on küll väga nadi. Nagu ütlesin, siis ise mängin 60h kuus ja ikka tunnen kuidas pokker natukene piirab nädalavahetuste tegemisi. Samas argipäeva õhtu on meeldivalt sisustatud :)
        Reedel ennast lampi tõmmata, siis laupäev mängimise isu ei ole ja jääbki vaid magus pühapäev õhtu.
        +1

        Comment

        • muhkLionu
          Grinder
          • Jan 2009
          • 522

          #49
          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

          HM andmetel mul jaanuaris 247h mängitud. Täisajaga kontoritööline.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #50
            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

            Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
            HM andmetel mul jaanuaris 247h mängitud. Täisajaga kontoritööline.
            wdf..247h!! eeldatavasti sa kontoris tööga ei tegele just ?

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #51
              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

              pokkeri "kontor"

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #52
                Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                lol ma vaatan, et palju inimesi on sokutanud end kuskile soojale kohale, kus saab täisajaga pokkerit mängida:)

                Comment

                • Skyline
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 510

                  #53
                  Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                  93h 24veeb-24märts.

                  Comment

                  • raidov
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 436

                    #54
                    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Te olete kõik fishid!

                    Zephendrix (http://www.pokertableratings.com/sta...rch/zephendrix) käib tööl, koolis, tal on naine ja eelmine aasta tegi veel Supernova Eliteks.

                    Tema well: http://forumserver.twoplustwo.com/11...endrix-593702/

                    Ja sealt üks tsitaat:


                    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...22&postcount=9

                    Kõige ebareaalsem vana EVER!

                    Vend biidib lihtsalt nii haigelt 2/4 ja 3/6

                    Keegi ei oska 1/2$ Sama monsterilt biitivad venda soovitada, kes tahaks mentoriks hakata ?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #55
                      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Te olete kõik fishid!

                      Zephendrix (http://www.pokertableratings.com/sta...rch/zephendrix) käib tööl, koolis, tal on naine ja eelmine aasta tegi veel Supernova Eliteks.

                      Tema well: http://forumserver.twoplustwo.com/11...endrix-593702/

                      Ja sealt üks tsitaat:


                      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...22&postcount=9
                      Ma ei saa nüüd aru, kas sellist mängijat, kes magab 4h/päev ja elab ilma igasuguse sotsiaaleluta tuleks nüüd kuidagi idoliseerida? Väga tore, et ta oma vaeva eest vähemalt mingi tasu saab, aga minu pjedestaalile tal kohta pole

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #56
                        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Ma ei saa nüüd aru, kas sellist mängijat, kes magab 4h/päev ja elab ilma igasuguse sotsiaaleluta tuleks nüüd kuidagi idoliseerida? Väga tore, et ta oma vaeva eest vähemalt mingi tasu saab, aga minu pjedestaalile tal kohta pole
                        See peab mingi kindel kaugem eesmärk olema, mille nimel taoline valik on tehtud. Kui selle eesmärgi saavutamine tema elu oluliselt õnnelikumaks teeb, siis miks mitte, väga motiveeritud mees. Aga kui standardrutiinina puhtalt leveli pärast, funk dat.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #57
                          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                          Algselt postitas lenC Vaata postitust
                          Ma ei saa nüüd aru, kas sellist mängijat, kes magab 4h/päev ja elab ilma igasuguse sotsiaaleluta tuleks nüüd kuidagi idoliseerida? Väga tore, et ta oma vaeva eest vähemalt mingi tasu saab, aga minu pjedestaalile tal kohta pole
                          koolis ja tööl käimine ei kvalifitseeru sotsiaalelu alla?

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #58
                            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                            Ajasin unise peaga lolli juttu, aga magamisedeela ikka kehtib kui ta just üks nendest pole, kes õhtul 19:15 kolmveerand tunniks magama lähevad etc

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #59
                              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              koolis ja tööl käimine ei kvalifitseeru sotsiaalelu alla?

                              mõtlesin sama, et imo on rohkem sotsiaalelu, kui paljudel nn full time mängijatel.....

                              Comment

                              • Uniquest
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 615

                                #60
                                Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                                Üpris väsitav ja stressi tekitav elu minu jaoks. Käin ülikoolis ja 2/3 kohaga tööl ja olen 3 aastat pokkerit mänginud. Aga ei ole eriti jõudnud kuhugi.
                                Kui sellise režiimiga breakeven olen, võib olla lootust ka võitev mängija olla, kui rohkem pühenduda saaks. Tööl on aga piisavalt potentsiaali, et ilma päris korralikku kindlust ja bankrolli omamata sealt ära tulla ei riski. Samas iga kord, kui tuleb suurem grindituju peale, lõppeb see varsti ära, sest töö juures läheb raskemaks või tulevad koolis jamad. Selline "nokk kinni, saba lahti" värk.

                                Suudaks selle ülal toodud venna mindsetist midagi omandada, oleks lahe. Aga kui 12 aastat vähese tööga kool ära tehtud, ei ole väga lihtne 3 elu korraga elada. Samas, mõni vend suudab, nagu näha.

                                Comment

                                Working...