9-17 töölkäijate pokrielu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #16
    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

    Iga inimese enda teha, et tal igav ei hakkaks.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #17
      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

      Üks värk veel. Pidu ei saa nv panna, sest lauad head. Samas tahaks panna nädala keskel just, kus nagunii regide armee laudades. Siis on jälle kõik tööinimesed hõivatud

      Comment

      • mkva
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1972

        #18
        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Üks värk veel. Pidu ei saa nv panna, sest lauad head. Samas tahaks panna nädala keskel just, kus nagunii regide armee laudades. Siis on jälle kõik tööinimesed hõivatud
        Alates kolmapäevast leiad igalpool inimesi funimas tho..

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #19
          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Üks värk veel. Pidu ei saa nv panna, sest lauad head. Samas tahaks panna nädala keskel just, kus nagunii regide armee laudades. Siis on jälle kõik tööinimesed hõivatud
          koolita sõbrad välja et kolmap/neljap on peo õhtud :)

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #20
            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            koolita sõbrad välja et kolmap/neljap on peo õhtud :)
            Kui joogid on sinu poolt, siis on õiged sõbrad valmis ka esmaspäeval jooma :)

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #21
              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              Kui joogid on sinu poolt, siis on õiged sõbrad valmis ka esmaspäeval jooma :)
              õiged sõbrad on nõus iga kell jooma, isegu kui nad ise peavad joogid ostma :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Hea teema...


                Kui töölt ära tulin, tundsin end kui paradiisis. Magasin nii kaua kui tahan. Teenisin sellist raha, et klubis v baarides mingit limiiti polnud. Ei muretsenud selle pärast palju on klubisse sissepääs vms

                Samas on teklkinud ajaga väiksed miinused. Sa ei tunne ennast vajalikuna. Vähene suhtlemine jne


                Samas ma arvan et saab ka olla töölkäiev mängija kes pokkeirga lisaraha teenib. On ju neid pargiski
                Samas siis peavad rollid olema eraldatud. Sest kui nt kaotad päevaga 20k ja su palk on nt 10k siis selline asi võib masendusse viia, kui paned kaotuse oma töötundisesse ümber:)

                Samas kui nt mängida mingit mTT-d sisi tunnen kohati, et isegi amatööril on psüholoogiline eelis pro ees. pro peab võitma et leivaraha teenida, amatöör ei pea seda tegema. Nt kui ma mängin 15keegust eventi (minu jaoks suur summa)ja sinna turnale ostab sisse ka multimiljonär I Vendelin, siis nt ta saaks mingd vb teatud kohtades surve alla panna(nt bubbles vms)(hullud blufid vms)
                Kui tal midgai nihu läheb, siis läheb ta naeratades cashi taguma vms
                Kui mul läheb midgai valesti, siis mõtlen, et äkki peaks töötuna arvele võtma?
                Selle jaoks ongi PRO-l suur bankroll ja arvel ilmatu rahatagavara, et ei peaks muretsema iga kaotuse pärast.

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Üks värk veel. Pidu ei saa nv panna, sest lauad head. Samas tahaks panna nädala keskel just, kus nagunii regide armee laudades. Siis on jälle kõik tööinimesed hõivatud
                See on MEGATÕSI, kohe räigelt tõsi. Valida saad kahe variandi vahel - istud nädalavahetusel öösiti arvuti taga kui noliferist nohkar ja teenid pappi või siis lähed peole ballerit mängima.

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                koolita sõbrad välja et kolmap/neljap on peo õhtud :)
                Reedel/laupäeval peol käia hoopis teine asi kui kolmap/neljap.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #23
                  Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                  Aga käid peol ära ja siis peale seda mängid? :D

                  Comment

                  • Toots_x
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2009
                    • 320

                    #24
                    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                    Aga käid peol ära ja siis peale seda mängid? :D
                    Hommikuks ootamas meeletu pohmakas ja olematu BR?:D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                      Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                      Aga käid peol ära ja siis peale seda mängid? :D
                      Kui minu moodi peol käia siis ma vaevu oskan veel inimkõte peolõpus, rääkimata pokkerist või hiire kasutamisest.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #26
                        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kui minu moodi peol käia siis ma vaevu oskan veel inimkõte peolõpus, rääkimata pokkerist või hiire kasutamisest.
                        lol
                        Sellise jutu peale tahaks tln kohe peole tulla

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #27
                          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                          privador õige mees koolitab enda sõbrad välja ja siis saab nädala keskel nn. regidega koos pidutseda aga jah muidu täiesti õige ja olen ka nii mõelnud.

                          Kui ise tööl käisin siis ikka mängisin reede õhtust esmaspäeva õhtuni ja 2 nädala päeva õhtut lisaks, rohkem ei jõudnud unevõla tõttu. Muideks töölkäival regil on ikka raskem alustada, sest õhtuti peale tööd ikka palju raskem veel kord tööle keskenduda. Millalgi peab ju puhkama ka. Eriti kui veel mängu õppida ka vaja tohutult. Seetõttu tulingi töölt ära ja alustasin grindimist väga madalatest limiitidest, sest töö kõrvalt lihtsalt ei suutnud areneda ja teenida. Ja tuleb välja, et igati mõistlik otsus oli. Samas nüüd jälle hea meelega teeksin mingeid tööotsi jälle, et vähemalt ajutiselt taastada nn. normaalse inimese elurütm ja distsipliin. Suht häirib ikka kui vahest tõused õhtul kell 21.30 jne. ja muuta ka ei saa, sest oli just deep run ja siis laudu kinni panna tundub võimatu.
                          Last edited by Keiss; 21.02.10, 22:06.

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #28
                            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                            Mitu h kuus te tavalaliselt töö kõrvalt suudate mängida? Mul on rekord ~110 aga näiteks see kuu tuleb vist ~60 ainult...

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #29
                              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                              Algselt postitas raidov Vaata postitust
                              Mitu h kuus te tavalaliselt töö kõrvalt suudate mängida? Mul on rekord ~110 aga näiteks see kuu tuleb vist ~60 ainult...
                              Hetkel on 78h koos. Ma pole küll klassikaline 9-17 töötaja, aga täistöökoht põmst ikka.

                              Puhtalt cash, vahele meelelahutuseks mõni üksik (HU)SNG
                              Last edited by nomerlot; 22.02.10, 09:28.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #30
                                Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                                nagu näha tuleb deep runi puhul vahepeal lihtsalt tööle joosta, nagu täna hommikul treiks tegi..
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...