9-17 töölkäijate pokrielu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #61
    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

    Vahepeal sain öösel tööl olles pmst terve öö mängitud (hotelli vastuvõtus siis ), triobetis või full tiltis. Aga noh nüüd vähe tõsisemalt asja võetud ja Pokerstarsi firewalli pärast vms ei saa töö arvutites mängida pluss pole hemi ka seal nii et. Noh nkn poole kohaga töötan, ala 80-100 tundi kuus, nii et pokri mängimiseks aega on küllalt :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

      Algselt postitas raidov Vaata postitust
      Kõige ebareaalsem vana EVER!

      Vend biidib lihtsalt nii haigelt 2/4 ja 3/6

      Keegi ei oska 1/2$ Sama monsterilt biitivad venda soovitada, kes tahaks mentoriks hakata ?
      Teenib kindlalt palju aga 0.93PT/BB mina haigeks biitimiseks ei tea.

      Comment

      • raidov
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 436

        #63
        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

        tead kedagi, kes biidib sama hästi 2/4 ja 3/6?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

          Algselt postitas raidov Vaata postitust
          tead kedagi, kes biidib sama hästi 2/4 ja 3/6?
          mina?

          EDIT: ajuvaba

          Comment

          • raidov
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 436

            #65
            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?



            Tegelt see 0.89 ei ole muidugi nii ulme, aga ta seletas 2+2es ära ka miks tal see nii madal ja pani sinna enda hemi graafikud mis olid 4-5bb/100 ... Mis on minu arust päris ulme :D

            Aga igatahes tema seda viimast graafikut vaadates hakkas küll päris paha...

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

              see mängija ei ole never 3-4bb, 1PT/BB ongi ta koht ja üle selle ta ei saa kui oma mängu ei muuda.

              Comment

              Working...