9-17 töölkäijate pokrielu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    9-17 töölkäijate pokrielu?

    Mida mängite ja millal? Õhtuti/öösiti on kõikjal toredaid turnasid, aga kuna mingi 7.00 peab jalga laskma kodust, siis ei riski eriti. Sestap laksin 1 või 2 table sngsid, nädalalõpus reedel, laupäeval ka öösiti turnasid.
    Ja reede või laupäeva öösel enne 1te magamaminekuga kaasnevad alati süümekad, et üks väärtuslik öö raisus
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

    Peale kella 21.00 kui vaikus on majas ja lapsed magavad. Katsun enne südaööd lõpetada, et mitte väärtuslikku uneaega raisata. Turniire ei mängi kuna need dikteerivad ajagraafikut. Nädalavahetusel saab vahel ka päeval togida aga üldiselt on siis teised askeldused.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

      toimub areng ka või püsid ühel limiidil?

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #4
        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

        Mängin tööpäevadel õhtuti kella 16.00 ja 24.00 vahel cashi. Nädalavahetustel lasen cashi kõrvale ka turnasid. Öösiti ei ole viimasel ajal mänginud, kuna õhtud ja nädalavahetused on piisavalt kuldsed.

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

          Ei mängi üldse turnasid. Pole lihtsalt võimalik kuna käin tööl. Õhtuti peale trenni mängi ala 21-23 ja siis magama.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

            Ma tavaliselt mingi kella 6st hakkan vaikselt mängima. Enne teen söögi valmis kui naine tööl on. Kui ei ole siis pole ka seda vaja teha :) Tunnikese mängin, siis paus, vaatan foorumit, teen kohvi, kui uudised läbi teen uuesti lauad lahti. Enne 9t naisele järgi ning mingi kella kümnest uuest mängima kui miskit targemat teha pole. Maksimum kella 00.00-ni. Hommikul 8 üles ning uus ring hakkab peale. Reedeti olen ka kella 1-2ni mänginud, kuid seda juhtub siiski suht harva. Turnasi ei tee üldse kuna vahepeal on vaja lampi pokker kinni panna ning turnade puhul oleks see -ev.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

              tüüp kes mitu aastat juba mängib 10kuuga SNE:
              Typical work day:
              Wake up at 5:30, arrive at work at 6:30, sleep (if very tired) during lunch from 12-1, arrive home at 3:15, feed baby, eat dinner, assist with kids homework, hang with family until 5:30, play poker til 8:00 or so, hang with family until 10:00, play until 1 or 2 am, then sleep until 5:30. On weekends, I try to play from 6 or 7 am until noon, then again from 6 or 7 am until midnight. I am a sick individual, I know.

              DannyOhBoy

              Comment

              • 5lehte
                Jube Noob
                • Apr 2009
                • 126

                #8
                Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                Ka ainult cashi. Tööpäevadel umbes tunni ja vabadel 2-4tundi.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                  ainult cash.. ja kuskil 21:00-01:00.. nädalavahetustel rohkem

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #10
                    Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                    Kuna lõpetan hetkel gümnat(ka pmst. töö ju) siis väga palju ei tohiks mängida, kuid ma teen seda ikka. Režiim on paigast ära ja viimasel ajal pole vist üldse õppimisele end väga pühendanud. Hetkel üritan veel kuu-poolteist enne eksameid väikse volüümiga grindida ja siis peaks prioriteedid paika panema, peab vist ainult juba praegu korraliku ajakava tegema. Pokker on õppimisele -EV.

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #11
                      Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                      from daylight to late night

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #12
                        Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                        From Dusk Till Dawn

                        Comment

                        • olympus999
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 137

                          #13
                          Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                          Algselt postitas makz Vaata postitust
                          Kuna lõpetan hetkel gümnat(ka pmst. töö ju) siis väga palju ei tohiks mängida, kuid ma teen seda ikka. Režiim on paigast ära ja viimasel ajal pole vist üldse õppimisele end väga pühendanud. Hetkel üritan veel kuu-poolteist enne eksameid väikse volüümiga grindida ja siis peaks prioriteedid paika panema, peab vist ainult juba praegu korraliku ajakava tegema. Pokker on õppimisele -EV.
                          Käin ka gümnaasiumis ja minul on ka õppimine kannatada saanud kõvasti pokkeri tõttu. Ennem mängisin NL10 ja vahest mõned SNG-d ja turnad. Kooli päeval mängida sai maksimaalselt 4 tundi ja siis ei olnud õppimisega enam üldse aega tegeleda. Aga nüüd tegin cashoudi ja enne eksamite lõppu raha sisse ei kanna. Pokker on tõesti õppimisele -EV, eriti kui üritad veel areneda ka mängu kõrvalt.

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #14
                            Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                            kui karm päev tööl olnud, siis ei saa üldse mängida, juhe jumala koos. nädala sees palju ei jõuagi, tunnike-kaks. põhirõhk ikka nv. see aasta veel proovin ära mõned kuud elukutselise ameti, sest töö kõrvalt lihtsalt ei ole võimalik kuhugi jõuda, vähemalt mul mitte. seda enam, et mu töö mulle päris meeldib ja makstakse ka korralikult. motivatsioonipuudus.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #15
                              Re: 9-17 töölkäijate pokrielu?

                              Hea teema...


                              Kui töölt ära tulin, tundsin end kui paradiisis. Magasin nii kaua kui tahan. Teenisin sellist raha, et klubis v baarides mingit limiiti polnud. Ei muretsenud selle pärast palju on klubisse sissepääs vms

                              Samas on teklkinud ajaga väiksed miinused. Sa ei tunne ennast vajalikuna. Vähene suhtlemine jne


                              Samas ma arvan et saab ka olla töölkäiev mängija kes pokkeirga lisaraha teenib. On ju neid pargiski
                              Samas siis peavad rollid olema eraldatud. Sest kui nt kaotad päevaga 20k ja su palk on nt 10k siis selline asi võib masendusse viia, kui paned kaotuse oma töötundisesse ümber:)

                              Samas kui nt mängida mingit mTT-d sisi tunnen kohati, et isegi amatööril on psüholoogiline eelis pro ees. pro peab võitma et leivaraha teenida, amatöör ei pea seda tegema. Nt kui ma mängin 15keegust eventi (minu jaoks suur summa)ja sinna turnale ostab sisse ka multimiljonär I Vendelin, siis nt ta saaks mingd vb teatud kohtades surve alla panna(nt bubbles vms)(hullud blufid vms)
                              Kui tal midgai nihu läheb, siis läheb ta naeratades cashi taguma vms
                              Kui mul läheb midgai valesti, siis mõtlen, et äkki peaks töötuna arvele võtma?
                              Last edited by privador; 21.02.10, 04:07.

                              Comment

                              Working...