SharkScope graafikute päringute soovi teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #286
    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

    Algselt postitas ponoke Vaata postitust
    Tere!

    Kas keegi viitsiks välja võtta user: ponoke (stars) 3,50$ 27 matsi ja 45 matsi non turbo ja 7$ 27 matsi non turbo ja äkki HU ka :D
    TY
    Kas sealt ei saa, valid "more" ning paned filtrid, mis tahad ja voilaaa.....

    Comment

    • MartinGarcia
      Grinder
      • Nov 2009
      • 517

      #287
      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

      sooviks ollino14 @stars. kõik sng ja mtt peale 29dat juunit. kui saab siis tahaks just viimaseid kõiki turniire ja sng'sid näha mis 29dast tänaseni tehtud.

      Comment

      • MartinGarcia
        Grinder
        • Nov 2009
        • 517

        #288
        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

        Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
        sooviks ollino14 @stars. kõik sng ja mtt peale 29dat juunit. kui saab siis tahaks just viimaseid kõiki turniire ja sng'sid näha mis 29dast tänaseni tehtud.
        pole kindlasti opt-in tehtud :(

        Comment

        • SANGPOMM
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 479

          #289
          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

          Tere! paluks Koletiz @ 888.com All MTT's. Aitäh
          Last edited by SANGPOMM; 29.07.13, 02:01.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #290
            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

            hyperid juulikuus ja pokerstars, timdag

            Tänan!

            Comment

            • Lavinin
              Räme Fish
              • Mar 2013
              • 2

              #291
              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

              Kas keegi saaks postidada minu lifetime graafiku pokerstars ja kasutaja on Lavinin

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #292
                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.



                Lavinin, sa pole opt-in. sind ei näita.

                Comment

                • SANGPOMM
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 479

                  #293
                  Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                  Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                  Tere! paluks Koletiz @ 888.com All MTT's. Aitäh
                  BUMP

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #294
                    Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
                    BUMP
                    Sorry.
                    Tourney dataminer forced to pull all historical data from the website, as 888 rejects any form of “opt-in” compromise.

                    Comment

                    • SANGPOMM
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 479

                      #295
                      Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                      ops :) tnx anyways

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #296
                        Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                        priiduuuu @ pokerstars

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #297
                          Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                          Not opted in.
                          Track your poker statistics and avoid the sharks. SharkScope is the most complete database of poker tournament results available and covers virtually all online poker sites.

                          Comment

                          • MartinGarcia
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 517

                            #298
                            Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                            Hästi nunnu oleks, kui keegi võtaks kasutaja: MartinGarcia 3.5 $ 45 man turbo sng'd Pokerstarsis kogu 2013 aasta algusest peale. TY!

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #299
                              Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                              Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                              Hästi nunnu oleks, kui keegi võtaks kasutaja: MartinGarcia 3.5 $ 45 man turbo sng'd Pokerstarsis kogu 2013 aasta algusest peale. TY!

                              Comment

                              • MartinGarcia
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 517

                                #300
                                Re: SharkScope graafikute päringute soovi teema.

                                See näitab 2.5 ja 4 vahemikku. Mul oleks tarvis just ainult 3.5 turbo 45 man. Kas nii ei saa ?

                                Comment

                                Working...