***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • uudistaja
    Bännitud
    • Mar 2009
    • 115

    #166
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    sms112 - kui sa eelmisel aastal hoogsalt nl100s shortstakisid, siis kui suured olid suurimad swongid. kas oli mitmeid 50-100 buy ini swonge v6i piirdusid need pigem 20-40 buy iniga?

    aga jah, paar inimest v6iks ju nood mustad tarnid siiski hankida kaesoleval aastal. ja kes siin vaidavad, et saadav tulu pole investeeritud aega vaart...no ma ei tea, jutt kaib ikkagi pmst 1miljonist kroonist!!!??? (eeldusel et oled BE)

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #167
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Algselt postitas ilikeu
      ei otsi hetkel foorumi kuulsust taga, võibolla tulevikus?
      mida sa siis foorumis teed?

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #168
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas vennike
        see eeldab ~2,5M kätt aastas, ehk umbes 210k kätt kuus ehk 7k päevas... 365 päeva jutti.
        Midagi sinna lähedale on tehtav.

        476 päeva jooksul 3,103,215 kätt, mis teeb umbes 6520 päevas.

        Tasuks veel ära märkida, et see sama tüüp õppis pokkerit mängima 2008 aasta sügisel ja SNE saavutas 2009 aastal ( NL10-50 24-tabledes )

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #169
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Algselt postitas ilikeu
          ei otsi hetkel foorumi kuulsust taga, võibolla tulevikus?
          iga su postitus karjub küll vastupidist.

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #170
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas uudistaja
            sms112 - kui sa eelmisel aastal hoogsalt nl100s shortstakisid, siis kui suured olid suurimad swongid. kas oli mitmeid 50-100 buy ini swonge v6i piirdusid need pigem 20-40 buy iniga?
            Pigem piirdusid 20-40BI-ga ja ükski kuu ei lõppenud miinuses. Ma ei tea, kui usaldusväärne see PT3 allin EV graafik on, aga selle järgi jooksin üsna palju alla EV. Viimased 3 kuud oli puhas 24-table ilma stattideta ja keskmine winrate oli mingi 0,5bb/100 ning EV järgi oleks pidanud olema 1,5bb/100.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #171
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Algselt postitas ilikeu

              Samas 23k$ aasta ei ole enam eesti mõistes ka teab mis saavutus ju, kui tööl käies saaksid sama palka ning kindlustused ja laenuvõimalused.
              23k$ aastas on 20k eeki kuus, sinu arvates suht standart palk eestis?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #172
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Ma arvan et kui keskmine jorss saab 7K puhtalt kätte, siis see 23K$ tundub ikka üüratu summa selle kõrval

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #173
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas Fabulous
                  Midagi sinna lähedale on tehtav.

                  476 päeva jooksul 3,103,215 kätt, mis teeb umbes 6520 päevas.

                  Tasuks veel ära märkida, et see sama tüüp õppis pokkerit mängima 2008 aasta sügisel ja SNE saavutas 2009 aastal ( NL10-50 24-tabledes )

                  kas see oli see sama vend, kellel sündis laps ka veel eelmine aasta? mingi lugu oli vennast, kes tegi sne ära nii, et pidi last ka vahepeal kantsleldama jms
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #174
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas nikitheone
                    kas see oli see sama vend, kellel sündis laps ka veel eelmine aasta? mingi lugu oli vennast, kes tegi sne ära nii, et pidi last ka vahepeal kantsleldama jms
                    Ei ole.
                    2+2 foorumi kasutaja sellel tegelasel, kellest mina rääkisin oma eelmises postis: http://forumserver.twoplustwo.com/members/182596/

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #175
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      Algselt postitas nikitheone
                      kas see oli see sama vend, kellel sündis laps ka veel eelmine aasta? mingi lugu oli vennast, kes tegi sne ära nii, et pidi last ka vahepeal kantsleldama jms
                      Ilmselt mõtled DannyOhBoy-d, kes lasi kokku vist oma 1,25M VPP-d NL100-s.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #176
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Miks enamus ei suuda teha SNE ja osad suudavad nl100-s teha isegi pere ja töö kõrvalt?

                        Pakun, et kogu asja point algab inimese harjumustest. Kui olete harjunud vaatama õhtuti telekat, tihedalt reisima, käima nv pidudel, tihti sõpradega väljas, ei ole harjunud olema palju arvutis jne miljon asja, millest seltskonna inimesel on raske loobuda.

                        Esimene asi oleks loobuda suht kõik sellest, mis tänapäeva seltskonna inimesele on tõesti pea võimatu. Muuta täielikult oma huvisid ja prioriteete, mis tegelikult ei olegi tihti eluliselt nii olulised. Kas meil on vaja eluks: vaadata igapäevaselt telekast mingit filme, porri ja jama? Kas meil on eluks vaja, et iga nv panna pidu, et mitu päeva pärast oleks paha olla? Kas meil on vaja osta koguaeg kokku mingit stuffi, et võtta laenu või kanda rolli pidevalt välja. Osta endale uuem ja kallim bemm nagu leitsil, et koguaeg matta sinna 25k kaupa raha või sõita Opeliga nagu ESTpatrick ja käija reisimas ;D Samuti hea näide on ju ranka, kes alguses grindis, õppis ja jättis kõik muu teisejärguliseks, samuti ei laristanud kuigi oleks võinud seda teha, selleasemel maksis esmajärgus kõik laenud jne. Kodus polnud isegi telekat jne.. Minumeelest vaev tasus ju ennast ära, mis teie arvate?

                        Nii on ka kirjas ka rikkuse mängureeglite raamatus: enamik inimesi on liiga laisad, et olla rikkad. Nad võivad küll väita, et soovivad rikastuda, kuid tegelikult see nii ei ole.

                        Esimene reaksoon on kohe et wtf, tigrano on lolliks läinud :)

                        Kogu point ongi selles, et enda jaoks tegelikult aega ei jäägi enam, vaja minna sinna, tänna, keegi kutsub, et aita see või teine asi ära teha jne. Kõigepealt tuleks ikkagi tegeleda endaga, olla natuke egoist ja siis pärast saad tegeleda alles teistega ja poole paremini.

                        Kindlasti kõik see fun on oluline vahelduse mõttes jne aga kas me ei saaks ilma selleta :) Kas poleks toredam selle asemele teha sporti, käija jalutamas värskes õhus, toituda tervislikult, selle asemel, et passida telekat jne Sõprade keskel saab ka olla muud moodi, näiteks sporti tehes, mingi lahe väliõhu üritus jne. Siit hakkab jääma tohutult aega üle, isegi kui grindiksid palju, sest tegeled palju endaga, mitte tihti enda hävitamisega :)

                        Kindlasti ka mindsett hakkab siit korda minema, sest see kõik loob väga tugeva alustala mindseti probleemidele. Ja tihti hakkad endalt küsima, milleks mul seda või teist asja vaja ning tegeled hoopis rohkem endaga.

                        Kui võtta näiteks selline eesmärk nagu SNE ja selgitada seda endale, perele ja sõpradele, mille nimel sa seda teed, siis kindlasti paljud saavad sellisest aru

                        Saranase suuna võiks võtta mitte ainult SNE projekti teostades ja elu on nagu lill!

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #177
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Miks enamus ei suuda teha SNE ja osad suudavad nl100-s teha isegi pere ja töö kõrvalt?

                          Pakun, et kogu asja point algab inimese harjumustest. Kui olete harjunud vaatama õhtuti telekat, tihedalt reisima, käima nv pidudel, tihti sõpradega väljas, ei ole harjunud olema palju arvutis jne miljon asja, millest seltskonna inimesel on raske loobuda.

                          Esimene asi oleks loobuda suht kõik sellest, mis tänapäeva seltskonna inimesele on tõesti pea võimatu. Muuta täielikult oma huvisid ja prioriteete, mis tegelikult ei olegi tihti eluliselt nii olulised. Kas meil on vaja eluks: vaadata igapäevaselt telekast mingit filme, porri ja jama? Kas meil on eluks vaja, et iga nv panna pidu, et mitu päeva pärast oleks paha olla? Kas meil on vaja osta koguaeg kokku mingit stuffi, et võtta laenu või kanda rolli pidevalt välja. Osta endale uuem ja kallim bemm nagu leitsil, et koguaeg matta sinna 25k kaupa raha või sõita Opeliga nagu ESTpatrick ja käija reisimas Grin Samuti hea näide on ju ranka, kes alguses grindis, õppis ja jättis kõik muu teisejärguliseks, samuti ei laristanud kuigi oleks võinud seda teha, selleasemel maksis esmajärgus kõik laenud jne. Kodus polnud isegi telekat jne.. Minumeelest vaev tasus ju ennast ära, mis teie arvate?

                          Nii on ka kirjas ka rikkuse mängureeglite raamatus: enamik inimesi on liiga laisad, et olla rikkad. Nad võivad küll väita, et soovivad rikastuda, kuid tegelikult see nii ei ole.

                          Esimene reaksoon on kohe et wtf, tigrano on lolliks läinud Smiley

                          Kogu point ongi selles, et enda jaoks tegelikult aega ei jäägi enam, vaja minna sinna, tänna, keegi kutsub, et aita see või teine asi ära teha jne. Kõigepealt tuleks ikkagi tegeleda endaga, olla natuke egoist ja siis pärast saad tegeleda alles teistega ja poole paremini.

                          Kindlasti kõik see fun on oluline vahelduse mõttes jne aga kas me ei saaks ilma selleta Smiley Kas poleks toredam selle asemele teha sporti, käija jalutamas värskes õhus, toituda tervislikult, selle asemel, et passida telekat jne Sõprade keskel saab ka olla muud moodi, näiteks sporti tehes, mingi lahe väliõhu üritus jne. Siit hakkab jääma tohutult aega üle, isegi kui grindiksid palju, sest tegeled palju endaga, mitte tihti enda hävitamisega Smiley

                          Kindlasti ka mindsett hakkab siit korda minema, sest see kõik loob väga tugeva alustala mindseti probleemidele. Ja tihti hakkad endalt küsima, milleks mul seda või teist asja vaja ning tegeled hoopis rohkem endaga.

                          Kui võtta näiteks selline eesmärk nagu SNE ja selgitada seda endale, perele ja sõpradele, mille nimel sa seda teed, siis kindlasti paljud saavad sellisest aru Wink

                          Saranase suuna võiks võtta mitte ainult SNE projekti teostades ja elu on nagu lill!
                          Lol su jutt on päris filosoofiline. Oled mingisse usku pööranud:P?

                          Samas olen mõistnud ühte asja -pokkeriga sa ei saa rikkaks. Rikkakks saadakse ikka äri tehes. Jah tõepoolest pokkerist tuleb piisavalt rahavoogu, et lahedalt ära elada. Samas kui tahad nt teha suuremat ostu-ala kinnisvara, siis see nn grindimine võtab ikka päris palju aega eesmärgi saavutamiseks.

                          Ja olgem ausad-ei kujuta ette , et ma mängin pokkerit aastattes 40+. Seega pensioniiga peaks tulema suht varakult. Sa ei suuda lihtsalt seda terve elu teha.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #178
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Algselt postitas privador
                            Lol su jutt on päris filosoofiline. Oled mingisse usku pööranud:P?
                            Ei ole mingisse usku pööranud vaid muutnud kõvasti oma elustiili ja seisukohti võrreldes varasemaga

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #179
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Ei ole mingisse usku pööranud vaid muutnud kõvasti oma elustiili ja seisukohti võrreldes varasemaga
                              tänaks korra veel selle nl10 grinderite projekti eest, aitas kõvasti pokkeriga alustamisel. well done

                              Comment

                              • timukasr
                                Vana Tegija
                                • Nov 2008
                                • 1099

                                #180
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                See sotsialiseerumine on ikka üsna paras probleem pokkeriga. Üks asi on see, et sinu jaoks on parimad grindi ajad nädalavahetuse pidude ajal, aga teine vaat, et hullem on, et teised inimesed ei mõista sind. Sõbrad lähevad omavahel kiskuma, kes on kellele 30 eeku sees, aga endal võib vahepeal tulla -12k päev ja ei tee praktiliselt teist nägugi. Täna just sõber küsis, et kas ma pokkeriga ka tegelen ja küsis, kas mul läheb ikka hästi. Küsisin, mis tema jaoks on hästi ja siis ta hakkas seal mingites summadest häguma ja ma ise ei hakka midagi täpselt rääkima - pagana keeruline.

                                USAs või mõnes suuremas riigis on suht paljud pokkerisemud kokku elama läinud, et grindida jne, aga Eesti on selliseks ettevõtmiseks natuke liiga väike koht vast.

                                Comment

                                Working...