Re: ***Supernova/Elite 2010***
sms112 - kui sa eelmisel aastal hoogsalt nl100s shortstakisid, siis kui suured olid suurimad swongid. kas oli mitmeid 50-100 buy ini swonge v6i piirdusid need pigem 20-40 buy iniga?
aga jah, paar inimest v6iks ju nood mustad tarnid siiski hankida kaesoleval aastal. ja kes siin vaidavad, et saadav tulu pole investeeritud aega vaart...no ma ei tea, jutt kaib ikkagi pmst 1miljonist kroonist!!!??? (eeldusel et oled BE)
sms112 - kui sa eelmisel aastal hoogsalt nl100s shortstakisid, siis kui suured olid suurimad swongid. kas oli mitmeid 50-100 buy ini swonge v6i piirdusid need pigem 20-40 buy iniga?
aga jah, paar inimest v6iks ju nood mustad tarnid siiski hankida kaesoleval aastal. ja kes siin vaidavad, et saadav tulu pole investeeritud aega vaart...no ma ei tea, jutt kaib ikkagi pmst 1miljonist kroonist!!!??? (eeldusel et oled BE)

Comment