Re: ***Supernova/Elite 2010***
Mina kavatsen SNE-ks saada see aasta. Ja loodetavasti esimese eestlasena. Hetkel olen lasnud NL 100 SSS ja Fixed(Gay)Limit Holdemit 1/2. 60K kätt ja 14432 VPP-d, mis teeb keskmiselt 0,24 VPP-d käe kohta. See nõuab 4 miljonit kätt aastas, mis on ulme. Seetõttu tahaks mängida NL 200 ja NL400 või 2/4 ja 3/6 limitit, aga paraku pole sellist BR-i hetkel. Kui keegi tahab mingit diili pakkuda või steikida, olen avatud pakkumistele. Oluline vahe on kas lasta 2M kätt või 4M kätt. Pool elu jääks raiskamata. Mänguga olen kergelt miinuses, 0,5$/100 hands. Miljoni käe kohta tuleks 5K$ kaotust, seega kokku -20K$. Boonustena 3,5M FPP-d= 54K$ + milestone bonused 31K$, pluss kaks paketti. Vbl peaks endlae eraldi teema tegema siin ja päevikut pidama, aga kui suudaks sellises tempos lasta, oleks asi teostatav.
Algselt postitas Codecci
Comment