***Supernova/Elite 2010***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #76
    Re: ***Supernova/Elite 2010***

    Algselt postitas Codecci
    Kahtlen sügavalt, et mõni eestlane see aasta SNE saavutab. Ei tea vähemalt isiklikult ühtegi hüdrogrinderit, uudistaja projekt kukkus ka läbi :(
    Mina kavatsen SNE-ks saada see aasta. Ja loodetavasti esimese eestlasena. Hetkel olen lasnud NL 100 SSS ja Fixed(Gay)Limit Holdemit 1/2. 60K kätt ja 14432 VPP-d, mis teeb keskmiselt 0,24 VPP-d käe kohta. See nõuab 4 miljonit kätt aastas, mis on ulme. Seetõttu tahaks mängida NL 200 ja NL400 või 2/4 ja 3/6 limitit, aga paraku pole sellist BR-i hetkel. Kui keegi tahab mingit diili pakkuda või steikida, olen avatud pakkumistele. Oluline vahe on kas lasta 2M kätt või 4M kätt. Pool elu jääks raiskamata. Mänguga olen kergelt miinuses, 0,5$/100 hands. Miljoni käe kohta tuleks 5K$ kaotust, seega kokku -20K$. Boonustena 3,5M FPP-d= 54K$ + milestone bonused 31K$, pluss kaks paketti. Vbl peaks endlae eraldi teema tegema siin ja päevikut pidama, aga kui suudaks sellises tempos lasta, oleks asi teostatav.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #77
      Re: ***Supernova/Elite 2010***

      Kahtlen sügavalt, et mõni eestlane see aasta SNE saavutab.

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #78
        Re: ***Supernova/Elite 2010***

        Algselt postitas variatsioon
        Kahtlen sügavalt, et mõni eestlane see aasta SNE saavutab.
        Ma just ütlesin oma arust, et mina saavutan...
        Mis osa see arusaamatuks jäi???

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #79
          Re: ***Supernova/Elite 2010***

          Boonustena 3,5M FPP-d= võta Porche Cayman S välja ja myy maha saad boonusena paarsadaK taala

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #80
            Re: ***Supernova/Elite 2010***

            Algselt postitas Svenza
            Mina kavatsen SNE-ks saada see aasta. Ja loodetavasti esimese eestlasena. Hetkel olen lasnud NL 100 SSS ja Fixed(Gay)Limit Holdemit 1/2. 60K kätt ja 14432 VPP-d, mis teeb keskmiselt 0,24 VPP-d käe kohta. See nõuab 4 miljonit kätt aastas, mis on ulme. Seetõttu tahaks mängida NL 200 ja NL400 või 2/4 ja 3/6 limitit, aga paraku pole sellist BR-i hetkel. Kui keegi tahab mingit diili pakkuda või steikida, olen avatud pakkumistele. Oluline vahe on kas lasta 2M kätt või 4M kätt. Pool elu jääks raiskamata. Mänguga olen kergelt miinuses, 0,5$/100 hands. Miljoni käe kohta tuleks 5K$ kaotust, seega kokku -20K$. Boonustena 3,5M FPP-d= 54K$ + milestone bonused 31K$, pluss kaks paketti. Vbl peaks endlae eraldi teema tegema siin ja päevikut pidama, aga kui suudaks sellises tempos lasta, oleks asi teostatav.
            Lihtsam tunduks aastalõiges teha keskmiselt ~5k$ kuud ja mängida kõvasti pingevabamalt pokkerit nautides. Kuid samas eks otsused tuleb teha, asi kõige rohkem selles vast, et 800-1000k VPP vahele maanduda oleks valus.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #81
              Re: ***Supernova/Elite 2010***

              Algselt postitas Svenza
              Ma just ütlesin oma arust, et mina saavutan...
              Mis osa see arusaamatuks jäi???
              ma lihtsalt arvan et sa ei suuda seda :)

              side bete teed?

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #82
                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                Algselt postitas variatsioon
                ma lihtsalt arvan et sa ei suuda seda :)

                A
                Algselt postitas variatsioon


                side bete teed?
                Mõtlen tingimusi, vbl

                Comment

                • Koit
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2009
                  • 495

                  #83
                  Re: ***Supernova/Elite 2010***

                  Algselt postitas Sass
                  Boonustena 3,5M FPP-d= võta Porche Cayman S välja ja myy maha saad boonusena paarsadaK taala
                  cayman aint mingi $60k ju

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #84
                    Re: ***Supernova/Elite 2010***

                    Algselt postitas Svenza
                    Mõtlen tingimusi, vbl
                    Sven ära sa ära unusta, et Eestis on ka suvi... Hui sinusugune vend viitsib siis nii nühkida.

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #85
                      Re: ***Supernova/Elite 2010***

                      http://forumserver.twoplustwo.com/54...months-538812/


                      Vana tegi 5.5 kuuga mängides 1/2 ja 2/4 NL holdemit

                      Comment

                      • StripPoker
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 609

                        #86
                        Re: ***Supernova/Elite 2010***

                        Algselt postitas ranka
                        Sven ära sa ära unusta, et Eestis on ka suvi... Hui sinusugune vend viitsib siis nii nühkida.
                        Hui see lumi sul siin augustiks ära sulab...

                        Comment

                        • stenboy
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 20

                          #87
                          Re: ***Supernova/Elite 2010***

                          Seda nalja tahaks näha küll suht , kui SNE ära teed ... ostan küpsise sulle :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #88
                            Re: ***Supernova/Elite 2010***

                            Algselt postitas stenboy
                            Seda nalja tahaks näha küll suht , kui SNE ära teed ... ostan küpsise sulle :D
                            Ma tellin siis eliit l*tsi. (tärni asemel võib olla ka rohkem tähti)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #89
                              Re: ***Supernova/Elite 2010***

                              Algselt postitas ranka
                              Ma tellin siis eliit l*tsi. (tärni asemel võib olla ka rohkem tähti)
                              Eliit leitsi?

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #90
                                Re: ***Supernova/Elite 2010***

                                Algselt postitas marguzz22
                                http://forumserver.twoplustwo.com/54...months-538812/


                                Vana tegi 5.5 kuuga mängides 1/2 ja 2/4 NL holdemit
                                mängisin tüübiga koos ca 20k kätt sellel perioodil, kergelt kaotav mängija oli oma masstablingus

                                Comment

                                Working...