Re: ***Supernova/Elite 2010***
Tähendab, mõtteid on mõlgutatud ja arvutatud nii ja naapidi. Kuna ma mängu ennast suurt ei biidi, siis rakebackist tuleb anyway elada. Küsimus ongi, kuidas kõige kasulikum ja otstarbekam seda teha oleks. Seda ma ei karda, et mängida ei jõuaks. Viimased 4 kuud on 200+ tundi puhtalt cashile iga kuu kulunud, lisaks mõned turnad ja muu jama. Detsembris teenisin ntx. NL25-s 19K VPP-d. Mõtlesin SSS NL100 või PL100 (see mäng istub nagu paremini). Kardan, et roll ei pea ainult alguses vastu, ehk mõtleb selles suhtes mingi diili või projekti välja. Kellel mingeid mõtteid või ettepanekuid, siis laske aga tulla.
Tähendab, mõtteid on mõlgutatud ja arvutatud nii ja naapidi. Kuna ma mängu ennast suurt ei biidi, siis rakebackist tuleb anyway elada. Küsimus ongi, kuidas kõige kasulikum ja otstarbekam seda teha oleks. Seda ma ei karda, et mängida ei jõuaks. Viimased 4 kuud on 200+ tundi puhtalt cashile iga kuu kulunud, lisaks mõned turnad ja muu jama. Detsembris teenisin ntx. NL25-s 19K VPP-d. Mõtlesin SSS NL100 või PL100 (see mäng istub nagu paremini). Kardan, et roll ei pea ainult alguses vastu, ehk mõtleb selles suhtes mingi diili või projekti välja. Kellel mingeid mõtteid või ettepanekuid, siis laske aga tulla.

Comment