2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • altzie
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 169

    #16
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    Algselt postitas lenC
    Janar Kiivramees
    +5

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Algselt postitas altzie
      +5
      +6

      Comment

      • Juhhei
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 154

        #18
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        Algselt postitas TIGRANO
        +6
        +7

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #19
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          Algselt postitas Juhhei
          +7
          +8

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #20
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            pakun ülalpostitajatega sama meest

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #21
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              Codecci

              Comment

              • anti
                Julm Donk
                • Nov 2008
                • 74

                #22
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                Algselt postitas rohelinekonn
                +8
                +9

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #23
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Algselt postitas TIGRANO
                  +6
                  +10

                  kuigi mul on suurt respect Imre live turniiride skilli suhtes(sel aastal 4 suurturniiril rahades, neist 3 finaallauda ja 1 võit), siis valin Janari. Nii turniiri kui cashi tulemused nii lives kui onlines räägivad enda eest. Sümpaatsed tegelased mõlemad.
                  Lisapreemia pokkeri tutvustamise ja populariseerimise eest Eestis saavad minu silmis Ranka, Imre ja Henri.

                  Comment

                  • mihke666
                    FPP Pro
                    • Jan 2009
                    • 228

                    #24
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    myyri13

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #25
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      Algselt postitas vsiu100
                      +10

                      kuigi mul on suurt respect Imre live turniiride skilli suhtes(sel aastal 4 suurturniiril rahades, neist 3 finaallauda ja 1 võit), siis valin Janari. Nii turniiri kui cashi tulemused nii lives kui onlines räägivad enda eest. Sümpaatsed tegelased mõlemad.
                      Lisapreemia pokkeri tutvustamise ja populariseerimise eest Eestis saavad minu silmis Ranka, Imre ja Henri.
                      +11

                      Comment

                      • olavike
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1269

                        #26
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        Tundub, et võitja on suhteliselt kiiresti selgeks saanud, aga minu hääl siiski Imrele (ehk siis +1).

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          Algselt postitas Vapsik
                          +11
                          +12

                          Algselt postitas ranka
                          PS! TIGRANOG'ga peame nõu ja võib-olla lisame aasta parimale mängijale ka miski meene (näiteks diplom + karikas)
                          See tehke kindlasti ära, väga kõva :P

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #28
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            Algselt postitas Codecci
                            +12
                            +13

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              Igav, võime teema lukku panna?

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #30
                                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                                Algselt postitas Marek K.
                                Codecci
                                pluss 1

                                Comment

                                Working...