PokkeriProd.com logoga pusad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #91
    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

    jep.. kuhu tellimuse esitada saab? mind huvitaks mis suuruse coca tellib ja mis talle selga mahub, siis selle järgi teaksin endale ka pusa suurust valida:-D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

      mul pusad xl enamasti.
      särgid xxl.

      loodetavasti sellega pole erandit :D

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #93
        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

        Algselt postitas ranka Vaata postitust


        Enam-vähem sellised need pusad välja hakkavad nägema. Hetkel pandi vale logo peale ja see läheb muutmisele, muidu saaks juba esimesed pusad suht kohe kätte. Aga asjad vähemalt liiguvad.

        Meeldib?
        endale meeldib ullult see pusa,et kui tellimine lahti läheb siis NR oleks L!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #94
          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

          Pumper ise hetkel Saaremaal lähetusel. Kui ta tagasi siis annab lisainfi.

          Comment

          • imthcplant
            Grinder
            • Sep 2009
            • 737

            #95
            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

            Yep uurisin asja ja saaks kõik maiustused sealt... Ja ilmselt ka soodsamalt. Ka krõpse võimalik neilt saada. Salle särke jne jne... Miski Duck poker vms oli neilt tellinud särgid ja olid päris kenad tulnud... Kui on huvi siis asjapulgad PM mulle...

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

              Kui palju oleks sellise pusa-hind nagu me hetkel teeme ning kui palju oleks pusa hind suure logoga seljal?

              Comment

              • cacapall
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 31

                #97
                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                ma vast ostaks ka selle pusa, aga aliased võiks küll ära jääda... ma nii kurb, et ma sellise aliase endale valisin :( :D

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #98
                  Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                  Algselt postitas cacapall Vaata postitust
                  ma vast ostaks ka selle pusa, aga aliased võiks küll ära jääda... ma nii kurb, et ma sellise aliase endale valisin :( :D
                  Noo, isegi Kaka ei ole palunud, et nimi jalkasärgi pealt maha võetaks, ometi terve maailm vaatab.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                    Esimesed pusad olemas ja natuke pildimaterjali

                    Pusa ilma modellita
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ekslusiivne modell Priit kandmas PokkeriProd.com pusa
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Modell Priit meie pusas, fotograaf nautimas lähivõtet
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ka tagant võib saada.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Peale rasket (tegelt enne) fotosessiooni tuleb modelle turgutada Viru keskuses õlle ja snitsliga
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Viimaks kaua ootatud pilt - kõige kenama kehaga poiss pusaga :P
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Pumperil hetkel endal tähtis koosolek. Kui ta sealt saabub (kui saabub) siis ta täpsustab hinnad, suurused, tellimise tähtajad jms. Tõenäoliselt pusa hind jääb 600-700 krooni vahele.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #100
                      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                      boner garanteeritud.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #101
                        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                        kena.. tellin endale ka ühe kindlasti... aga muidugi oleks lahedam see variant kus selja peal oleks suur logo koos aliase nimega jms

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #102
                          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          kena.. tellin endale ka ühe kindlasti... aga muidugi oleks lahedam see variant kus selja peal oleks suur logo koos aliase nimega jms
                          See idee tuli pelae nende pusade ideed seega peab tulevastega kindlasti ootama.

                          Siis üritan kätte saada kasutaja -andrese-'e või krayzie, et nendele anda proovida pusasid selga. Teate isegi, need kaks on suured lihamäed ja kui neile sobib siis sobib suur number kõigile.

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #103
                            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                            Nuts pusa ja alias oleks ka ülihea,enda alias pole ka just kõige parem aga mis seal ikka ega nimi meest ei riku:)

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #104
                              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                              tellin ka.
                              edit: andrese nr. peaks mulle sobima. ta lihamägi ma pekimägi

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #105
                                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Esimesed pusad olemas ja natuke pildimaterjali

                                Pusa ilma modellita
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ekslusiivne modell Priit kandmas PokkeriProd.com pusa
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Modell Priit meie pusas, fotograaf nautimas lähivõtet
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ka tagant võib saada.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Peale rasket (tegelt enne) fotosessiooni tuleb modelle turgutada Viru keskuses õlle ja snitsliga
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Viimaks kaua ootatud pilt - kõige kenama kehaga poiss pusaga :P
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Pumperil hetkel endal tähtis koosolek. Kui ta sealt saabub (kui saabub) siis ta täpsustab hinnad, suurused, tellimise tähtajad jms. Tõenäoliselt pusa hind jääb 600-700 krooni vahele.


                                rohvelmao :D
                                üks viga on, logo lõpus võiks olla .com kah

                                Comment

                                Working...