PokkeriProd.com logoga pusad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #121
    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mhmh... toob pusa kätte ja vaatab su mängus leakid ka üle.. vähemalt kolm soovitust mida muuta oma mängus, et muutuda võitvaks regulariks:-P

    lauanurgale tuleks jätta kausike küpsistega ja klaas piimakest
    liiter õlut ja big mäkk pigem

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #122
      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      mhmh... toob pusa kätte ja vaatab su mängus leakid ka üle.. vähemalt kolm soovitust mida muuta oma mängus, et muutuda võitvaks regulariks:-P

      lauanurgale tuleks jätta kausike küpsistega ja klaas piimakest
      Pokkeriprode pusaga võitvaks regulariks - telli EstPatrick:D

      Comment

      • imthcplant
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #123
        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kui palju oleks sellise pusa-hind nagu me hetkel teeme ning kui palju oleks pusa hind suure logoga seljal?
        Ma ei oska täpselt hindasi öelda... Aga võin anda kontakt isiku maili... Siis saad seletada täpse soovi ja ta annab sulle teada Hinna.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #124
          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

          Panin antud teema esimesele lehele teise postitusse kirja tellijad, valitud suuruse ja kellel on makstud, siis saate live-s üle vaadata. Hetkeseis on selline:

          (Panen üles ka tellijad, pusa suuruse ja kellel on makstud, et oleks live ülevaade ja minupoolne kinnitus)

          Tellijate list:
          1. Kollane M - MAKSTUD
          2. Kuco XXL
          3. Rage XL
          4. Skyline L
          5. Pikk28 XL
          6. Hotcocacola XL MAKSTUD
          7. olavike XL
          8. Cypher0 XL MAKSTUD
          9. Mr XXX M MAKSTUD
          10. Mr XXX XL
          11. rohelinekonn XL MAKSTUD
          12. Owner85 L MAKSTUD
          Saatke palun PM kui soovite osta ja maksmise soovi korral samuti PM.
          Last edited by Pumper; 17.03.10, 14:19.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #125
            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

            keegi äkki sheeriks pilti kucost.. ma ikka heietan ka mõtet et äkki peaks XXL suuruse tellima:-D

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #126
              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

              kuco on pm 2m pikk koljat. Kyll aga suht peenike :D.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #127
                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                ahh savi siis.. jääb XL suurus.. küllap ma siis dieedile lähen kui see väikseks jääb.. või ootan kuni see suure seljalogoga pusa pakkumisele tuleb ja ostan tolle suurema suuruse..

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #128
                  Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  ahh savi siis.. jääb XL suurus.. küllap ma siis dieedile lähen kui see väikseks jääb.. või ootan kuni see suure seljalogoga pusa pakkumisele tuleb ja ostan tolle suurema suuruse..
                  Mul endal L suurus ja pole ka kõige väiksem mees.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #129
                    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                    Kui suuruse või millegagi väga puusse läheb kas siis võimalik ümber vahetada või raha tagasi saada?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                      Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                      Kui suuruse või millegagi väga puusse läheb kas siis võimalik ümber vahetada või raha tagasi saada?
                      Kardan, et see ei ole võimalik kuna me tellime otse ilma, et me midagi "lattu" paneks. Niipalju on võimalik, et kui mul mõni pusa alles siis hädapärast saab vahetada. Seda ka muidugi juhul kui mul õige number on olemas aga tõenäoliselt raha tagasi ei saa.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #131
                        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Kardan, et see ei ole võimalik kuna me tellime otse ilma, et me midagi "lattu" paneks. Niipalju on võimalik, et kui mul mõni pusa alles siis hädapärast saab vahetada. Seda ka muidugi juhul kui mul õige number on olemas aga tõenäoliselt raha tagasi ei saa.
                        okei, ootan ära kuna keegi julge omale S-i ära tellib ja siis kirjeldab mõõtude koha pealt.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #132
                          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                          S suurus on Ranka käes olemas ja saab ka proovida, kui Tallinnasse on asja, siis saab ka tellida.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #133
                            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                            Panin antud teema esimesele lehele teise postitusse kirja tellijad, valitud suuruse ja kellel on makstud, siis saate live-s üle vaadata. Hetkeseis on selline:

                            (Panen üles ka tellijad, pusa suuruse ja kellel on makstud, et oleks live ülevaade ja minupoolne kinnitus)

                            Tellijate list:
                            1. Kollane M - MAKSTUD
                            2. Kuco XXL MAKSTUD
                            3. Rage XL MAKSTUD
                            4. Skyline L
                            5. Pikk28 XL
                            6. Hotcocacola XL MAKSTUD
                            7. olavike XL MAKSTUD
                            8. Cypher0 XL MAKSTUD
                            9. Mr XXX M MAKSTUD
                            10. Mr XXX XL
                            11. rohelinekonn XL MAKSTUD
                            12. Owner85 L MAKSTUD
                            Saatke palun PM kui soovite osta ja maksmise soovi korral samuti PM.
                            Last edited by Pumper; 19.03.10, 07:26.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #134
                              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                              Rage on ka makstud..

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #135
                                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                kuco on pm 2m pikk koljat. Kyll aga suht peenike :D.
                                Olen ma vasssssssssst
                                Kõik ei ole sellised paksmaod nagu sina :D

                                pikkuse osa oli õige :)

                                Comment

                                Working...