PokkeriProd.com logoga pusad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #136
    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Olen ma vasssssssssst
    Kõik ei ole sellised paksmaod nagu sina :D

    pikkuse osa oli õige :)
    ei, see on õllelihas:D

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #137
      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      ei, see on õllelihas:D
      okei okei ... jätame selle offtopicu enne kui sa banni saad.
      Pärast su ema helistab mulle ja küsib, et kas ta poeg on jälle halvasti käitunud :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #138
        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

        Keegi ei saa bänni kui üksteist solvate isiklikul tasemel. Ma seda HCC-d vihkan kogu südames, rämedalt higine pekimagu on, kes joob radikatest jahutusvedelikku ning tantsib nii, et puravik on peas ja higised sääred kaetud lehmade seemenduslimaga :P :P :P

        Tegelt tahtsin öelda, et kui keegi Tallinnasse tuleb siis mul on miski hunnik pusasid ja põhimõtteliselt minu juures saab kindlasti proovida (S, M ja L suurused). Nii saate numbreid täpsustada ja raha maha viskamist vältida.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #139
          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

          Algselt postitas ranka Vaata postitust

          Tegelt tahtsin öelda, et kui keegi Tallinnasse tuleb siis mul on miski hunnik pusasid ja põhimõtteliselt minu juures saab kindlasti proovida (S, M ja L suurused). Nii saate numbreid täpsustada ja raha maha viskamist vältida.
          Need S-d ja M-d tartusse ei jõua kunagi?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

            Krt ma arvan, et ei jõua. Tartusse tulen alles aprilli lõpus ja siis on juba tellimused vastuvõetud :(

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #141
              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

              Sai Tln käidud ja rankaga kokkusaadud ning L suurust proovitud ja pusa nähtud mis on väga(Y)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #142
                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                Algselt postitas low-flow
                Kui Tartus ka kunagi proovimise variant tuleb, anna kindlasti märku. Tahaks kindlasti osta, aga ei kipu riietuseset ilma proovimiseta soetama.
                Kui miski HCC sugune lihamägi või peokunni sugune väikemees ei ole siis M ja L lähevad ilusti. M ostaks siis kui ei ole õllekõhtu ning L'i kui õllekas ees. Mul juba õllekas ees ja mõlemad istuvad ilusti.

                PS! Pusad on ikkagi pusad ja suht raske on mööda ostma. Siis pead küll vähemalt 2 numbrit suurema/väiksema osta, et see sulle enam selga ei sobiks.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #143
                  Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kui miski HCC sugune lihamägi või peokunni sugune väikemees ei ole siis M ja L lähevad ilusti. M ostaks siis kui ei ole õllekõhtu ning L'i kui õllekas ees. Mul juba õllekas ees ja mõlemad istuvad ilusti.

                  PS! Pusad on ikkagi pusad ja suht raske on mööda ostma. Siis pead küll vähemalt 2 numbrit suurema/väiksema osta, et see sulle enam selga ei sobiks.
                  Siis peab ikka L ära võtma - vähim, mis üks endast lugupidav foorumiliige peaks tegema tänuavaldusena selle tasuta kuldse info eest, mida siit saab.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #144
                    Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                    Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                    Siis peab ikka L ära võtma - vähim, mis üks endast lugupidav foorumiliige peaks tegema tänuavaldusena selle tasuta kuldse info eest, mida siit saab.
                    Kui oled otsustanud siis PM mulle enne 1. aprilli.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #145
                      Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                      Panin antud teema esimesele lehele teise postitusse kirja tellijad, valitud suuruse ja kellel on makstud, siis saate live-s üle vaadata. Hetkeseis on selline:

                      (Panen üles ka tellijad, pusa suuruse ja kellel on makstud, et oleks live ülevaade ja minupoolne kinnitus)

                      Tellijate list:
                      1. Kollane M - MAKSTUD
                      2. Kuco XXL MAKSTUD
                      3. Rage XL MAKSTUD
                      4. Skyline L
                      5. Pikk28 XL
                      6. Hotcocacola XL MAKSTUD
                      7. olavike XL MAKSTUD
                      8. Cypher0 XL MAKSTUD
                      9. Mr XXX M MAKSTUD
                      10. Mr XXX XL
                      11. rohelinekonn XL MAKSTUD
                      12. Owner85 L MAKSTUD
                      13. low-flow L MAKSTUD
                      14. Forell XL MAKSTUD
                      15. Atsetoon S
                      16. Camu L
                      17. Masterpuppet L
                      Saatke palun PM kui soovite osta ja maksmise soovi korral samuti PM.
                      Last edited by Pumper; 27.03.10, 18:12.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #146
                        Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                        miks minu kahte pusa seal kirjas ei ole ?

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #147
                          Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                          Kas keegi on nõus pusa ka eestist välja saatma(euroopa liidu piires) ? Maksaksin loomulikut saatmis kulud

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #148
                            Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                            TO Ranka - oled mr xxx

                            TO Hullapple - saadan muidugi, esialgu maksa pusatasu, kui selgub saatmiskulu, siis see.

                            Comment

                            • pafka666
                              IP Olümspi
                              • Jul 2009
                              • 429

                              #149
                              Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                              NUTS on see uus pusa.. Lendasin eile öösel Ranka poole, võtsin kaasa liitrise aura õunamahla ja 5 min hiljem sõitsin oma uue pusaga Tartu poole :)

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #150
                                Re: PokkeriProd.com logoga pusad

                                Kui liitrise 6unamahla eest saab siis puhas nuts ju.

                                Comment

                                Working...