Re: PokkeriProd.com logoga pusad
Tere ja head jõulude aftekat.
Esimene pusade tellimus tuleb siis esmaspäeval, siis on sampled olemas ja saab nagu päris katsuda ja selga ka proovida.
Hind läks odavamaks, täpselt veel ei tea, aga no umbes sotta ringis, tänu abivalmitele infojagajatele foorumlastele.
Igaks juhuks siis kes tõsisemalt huvi tunneb andku mulle veel PM-i teel teada ( suurus ka kindlasti ), saan lisada tellimusele teie soovi. Ja asjad saab korda umbes 2-3 nädala jooksul loodetavasti. Aeg kulub VÄLISMAALT pusade toomiseks ja logode peale heegeldamiseks.
PS need kes siia märkme panid avalikusse topikusse siis nendega ma ei arvesta, ainult PM.
Jaanuaris arvatavasti tuleb uus stuff ka ja pusade teine laar.
Austusega
Tere ja head jõulude aftekat.
Esimene pusade tellimus tuleb siis esmaspäeval, siis on sampled olemas ja saab nagu päris katsuda ja selga ka proovida.
Hind läks odavamaks, täpselt veel ei tea, aga no umbes sotta ringis, tänu abivalmitele infojagajatele foorumlastele.
Igaks juhuks siis kes tõsisemalt huvi tunneb andku mulle veel PM-i teel teada ( suurus ka kindlasti ), saan lisada tellimusele teie soovi. Ja asjad saab korda umbes 2-3 nädala jooksul loodetavasti. Aeg kulub VÄLISMAALT pusade toomiseks ja logode peale heegeldamiseks.
PS need kes siia märkme panid avalikusse topikusse siis nendega ma ei arvesta, ainult PM.
Jaanuaris arvatavasti tuleb uus stuff ka ja pusade teine laar.
Austusega
TC


Comment