Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tylos
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 340

    #31
    Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

    Uus hasartm2nguseadus + iga tervisejama eest maksmine = riigist v2lja kolimine

    UK-s haigekassa nt surmani tasuta,kas t66tad v6i ei.Kyllap ka m6neski teises riigis.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #32
      Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

      Algselt postitas Tylos
      Uus hasartm2nguseadus + iga tervisejama eest maksmine = riigist v2lja kolimine

      UK-s haigekassa nt surmani tasuta,kas t66tad v6i ei.Kyllap ka m6neski teises riigis.
      Täpselt nii, siin riigis ei ole varsti asja mida ei maksustata. Lehma peeru maks või midagi hahahhaah.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #33
        Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

        Algselt postitas Tylos
        Uus hasartm2nguseadus + iga tervisejama eest maksmine = riigist v2lja kolimine

        UK-s haigekassa nt surmani tasuta,kas t66tad v6i ei.Kyllap ka m6neski teises riigis.
        Aga kui ma ei ole kodanik? Olen lambist turist, kel pole Eestiski tervisekindlustust ja "hängin" niisama UK-s?

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #34
          Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

          krdi savisaar raisk.. keeras meie riigi **** >:(

          (nali)

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #35
            Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

            Algselt postitas Codecci
            Aga kui ma ei ole kodanik? Olen lambist turist, kel pole Eestiski tervisekindlustust ja "hängin" niisama UK-s?
            pole vahet,National Insurance numbri saab igayks kes taotleb.Ma pole ju ka kodanik,samas ilma NI numbrita ei v6ta sind keegi t66le.see on yks esimesi asju mida hankida.

            Comment

            • Toots_x
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2009
              • 320

              #36
              Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

              Algselt postitas Tylos
              National Insurance numbri saab igayks kes taotleb
              Mäletan kui ise seda taotlesin, vana tahtis ainult dokke näha, küsis kus elan, mis teen, mis teha plaanis on. Paar allkirja ja lubasid postiga ~2 nädala jooksul saata.

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #37
                Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                Kas Eesti "turist" võib UK-s tasuta ravil käia? Raviturism? :D

                Comment

                • QKulgur
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 484

                  #38
                  Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                  Elasin ja töötasin ka aastake inglismaal ja pmliselt kui jah NI number olemas siis pole kellegil kottimist.
                  Raviturism on päris huvitav idee aga noh tsikliga matsu paned siis vaevalt mitmes tükis Uk-sse ravile jõuad minna ;D
                  Aga noh kui mingi tõsisem asi, mingi operatsioon vms tulekul siis on siiski lihtsam kuskile ennast kähku tööle sokutada Eestisse.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                    kas midagi on vahepeal muutunud?

                    Vabatahtlik kindlustus on 109€ kuus.

                    Kui palju FIE maksma peab?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                      Sotsiaalmaksu minimaalse kohustuse arvestamise aluseks olev kuumäär (SMS § 21 ja 2012. aasta riigieelarve seaduse § 2 lg 10) on 2012. aastal 278,02 eurot, seega minimaalne sotsiaalmaks on 91,75 eurot kuus. 2012. aastaks riigieelarve seadusega kehtestatud sotsiaalmaksu kuumäär ei võrdu selleks aastaks Vabariigi Valitsuse määrusega kehtestatud töötasu alammääraga, mis on 290 eurot kuus.

                      See tuli kiirelt aga imo olid FIE-del ka mingi ettemaksukohustus vms.

                      Comment

                      • Strawberry
                        Varasemalt kasutaja "romeo"
                        • Aug 2012
                        • 1229

                        #41
                        Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                        Haigekassa tegemine on mõtetu, eriti veel läbi sotsiaalmaksu maksmise.

                        Ravikindlustus (makstakse kinni ravikulud kuni 30000€ ja kehtib terves Euroopas).
                        1 kuu hind:
                        Salva 21€
                        IF 25€
                        Seesam 28€

                        Ravikulud kuni 60000€, 1 kuu hind:
                        Salva 24€
                        Seesam 32€

                        Ravikulud kuni 60000€, ohtlikud tegevused lubatud(mäesuusatamine jms.), 1 kuu hind:
                        Salva 47€
                        Seesam 48€

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #42
                          Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                          Imelikult väiksed summad, kui arvestada Haigekassa kulusid, mis on ümmarguselt 600€ aastas ühe Eesti elaniku kohta.

                          Comment

                          • vMario
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 127

                            #43
                            Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Haigekassa tegemine on mõtetu, eriti veel läbi sotsiaalmaksu maksmise.

                            Ravikindlustus (makstakse kinni ravikulud kuni 30000€ ja kehtib terves Euroopas).
                            1 kuu hind:
                            Salva 21€
                            IF 25€
                            Seesam 28€

                            Ravikulud kuni 60000€, 1 kuu hind:
                            Salva 24€
                            Seesam 32€

                            Ravikulud kuni 60000€, ohtlikud tegevused lubatud(mäesuusatamine jms.), 1 kuu hind:
                            Salva 47€
                            Seesam 48€
                            Tere!

                            Aitäh informatsiooni eest, ehk oleks võimalik linkida ka allikas? IF kindlustuse kodulehelt ei leidnud ravikindlustuse varianti kui sellist ..


                            Tänan!

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #44
                              Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                              Kas nendel kindlustusfirmadel on mingid debiilsed agad ka mida ei kaeta vms? nende lepingud tavaliselton ju sellised?

                              Mingeid konkreetseid näiteid, ala kui midagi juhtub ja eestis vaja eriala arstile minna või emo'sse vms? mis moodi see v2lja n2eb ka kuidas see kindlustus funktsioneerib vs haigekassa`?

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #45
                                Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ma unustasin esmiesele kohtumisele juba minna ja jäi saamata. Ei hakka jamama ma ei suudaks seal kohal käija iga kuu. Kergem on plekkida selle eest.
                                Töötukassas ei peagi kohal käima, neil ka selline võimalus et kohaleminemise päeval logid id kaardiga sisse ja 5 mintuiga täidad mingi 6 lahtrit ja asi ants. Tuleb ainult kohapeal küsida seda võimalust.

                                Comment

                                Working...