Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BigGamblerFish
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 30

    #1

    Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

    Pole töötanud ammu ega midagi ja arste olen küsatanud üli harva , aga hetkel mingid räiged valud juba nädal aega olnud ja pole õrna aimugi, mis edasi teha võibolla midagi tõsist ja mida kauem ootan, seda hullemaks tundub minevat. Kuidas lahendada see probleem pokkerit mängival inimesel , ilma kindlustuseta maksan ennast oimetuks? Sry pole selle teemaga üldse kursis , kuna nagu ma ütlesin pole just arstide tihe külaline, aga jah igasugune nõu on oodatud kuidas haigekassa saada kiiremas korras või kuhu pöörduda. Kahjuks see oma viga et enne ei tee midagi kui häda käes, aga jah nüüd hilja juba mõelda.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

    Ise lasin end sama probleemi pärast ühte firmasse ametlikult tööle panna, reaalselt suurt midagi muidugi ei tee.

    Teine variant on ju maksta kindlustuse eest? Ei kujuta ette, kui suur see hind on, aga tervisele ei saagi ju hinnasilti külge panna :)

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #3
      Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

      FIE. Hetkel on kvartaalsed sots maksud (tervis + pension) mingi üle 4-5K EEK. Väga umbes tulistan praegu.

      Comment

      • SamGold
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 302

        #4
        Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

        Ma läheks arsti juurde isegi kui haigekassat pole...

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #5
          Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

          leidke mingi tuttav, kes teid min värkidega "tööle" võtaks. ez.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

            Algselt postitas SamGold
            Ma läheks arsti juurde isegi kui haigekassat pole...
            Jup. Maksad visiiditasu ja sealt vaatab edasi!

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #7
              Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

              vabatahtlik ravikindlustus

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #8
                Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                Võta töötuks.

                Comment

                • Lutzky
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1829

                  #9
                  Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                  Või mine vangi.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                    Algselt postitas Tarmonator
                    Hmm, nagu ma lugesin, saad sa 5K eest kvartalis ainult ravikindlustust. FIE-na saad sa sama raha eest lisaks veel pensionilisa ka.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #11
                      Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                      ma pakkusin lihtsalt ühe variandi.
                      see väga praegusel juhul teemaalgatajale abiks nagunii ei ole kuna kindlustus hakkab kehtima 1 kuu peale lepingu sõlmimist. aga tulevikuks vb tasub kaalumist.

                      Comment

                      • wedoit
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 458

                        #12
                        Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                        Pane töötuna kirja ennast (pead olema varem töötanud), astu Ülikooli või mine päris tööle. Iseenda firma võid ka teha, enda tööandja olla.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                          Algselt postitas wedoit
                          Pane töötuna kirja ennast (pead olema varem töötanud), astu Ülikooli või mine päris tööle. Iseenda firma võid ka teha, enda tööandja olla.
                          Töötu ei saa eluaeg olla.

                          2 võimalust
                          a) tee omale vabatahtlik kindlustus (lihtsam, kui puuduvad tutvused);
                          b) lase end kuskile tööle vormistada (vajab tutvusi)

                          Ise kasutan varianti b)

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #14
                            Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                            Ära seda väga tõsiselt võta, aga:
                            Vältimatut abi saab tasuta. Ise olen küll korralikult makse maksnud, aga haigekassalt teenust saada pole reaalselt võimalik. Ükskõik kuhu vastuvõtule on vaja minna, siis järjekord on nii pikk, et sa kas paraned enne või muutub asi nii halvaks, et võid kiirabi kutsuda. Viimane näide oli mingi spordiga saadud põlvevigastus. 3 arsti (kõik tasulised), 3 erinevat diagnoosi. Sept. alguses saadud vigastusega oleks saanud tasuta arsti vastuvõtule jaanuaris. Tõenäoliselt on vaja lõigata ja sinna oleks saanud 2010 a. teisel poolel aja. Kokkuvõttes olen maksnud (ja maksan ka edaspidi) täiesti triviaalse tervisehäire likvideerimisel kõikide võimalike protseduuride eest ise, sest ei taha aasta aega oodata, et kõndima või jooksma saaks.

                            Kui vähegi saaks, siis jätaks oma 13% brutopalgast haigekassale maksmata ja võtaks erakindlustuse.

                            Comment

                            • BigGamblerFish
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 30

                              #15
                              Re: Tervisekindlustus Pokkeri mängijal

                              Kahjuks ei saa töötuks võtta kui pole elus isegi tööraamatut omanud. Lapsena käidud töörallid ei lähe kahjuks arvessse.

                              /to rrrr räägi kas FIE-na on palju paberi majandust? hakkan näiteks pokkeri stuffi müüma teen FIE , müün 4 pakki kaarte kuus on see piisav või mida peab FIE-na riigi jaoks tegema, et tervise kindlustust saada?

                              /to Tarmonaator tänud tundub hetkel ainuke võimalus olevat, sest pole jah kedagi tutvus ringkonnas kes saaks mu kuhugi firmasse sokutada.

                              /to Lutzky Kui vanglas pokkeri turniire hakatakse korraldama olen kohal.

                              Comment

                              Working...