[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #46
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    Ma üldjuhul, kui on ikka ülim tilt, siis ropendan kõva häälega, midagi puruks peksnud pole.

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #47
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      Algselt postitas Tarq666
      Njah, seda minagi. Sellepärast peksan ennast. Näiteks rusikaga vastu kintsu :D
      kutsu mind, ma võiksin sind ise peksta ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Ok alustan oma asjades.

        Vähemalt 10 hiirt, 10 klaviatuuri, 1 läptop, mobiiltelefon, pastakaid puruks murdnud. Mida veel. Aa CD-sid loopinud, paar kohvitassi puruks visanud ja ühekorra ka õllepudelit loopisin aga see jäi terveks. Las ma mõtlen veel, äkki meenub midagi. Hmm.. Vist mitte aga arvutit olen ka peksnud. Aa meenus, kõrvaklappe olen ka vähemalt 2 paari ära lõhkunud. Viimati viskasin hiire vastu radikat EMV aeg ja reelaselt lõhkusin hiire ära miski aasta alguses.

        Aga ma eluaeg närvihaige olnud, ka tööjuures lõhkusin asju, kui asjad ei läinud nii nagu pidid.

        Aa ja meenus 1 asi veel, mille ära lõhkunud pokkeriga seoses - laualamp sai rusikaga nii, et sädemeid lendas ja pirn plahvatas see. No ikka juhtub :)

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #49
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          Tapsin pastakaga oma õe kassi ära, sest ta hüppas klaviatuurile parasjagu kui mul action käis ja $1400 potis kogemata foldis.

          Nõrganärvilistele järgnevat pilti vaadata ei soovita:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #50
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            Algselt postitas Kloonike
            Tapsin pastakaga oma õe kassi ära, sest ta hüppas klaviatuurile parasjagu kui mul action käis ja $1400 potis kogemata foldis.

            Nõrganärvilistele järgnevat pilti vaadata ei soovita:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            FYP

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              Sain praegu esimest korda elus või üle pika aja aa vs kk kaks korda järjest kotti, peaks ka midagi lõhkuma ;D

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #52
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                Ma ei ole õnneks midagi lõhkunud - raha peale pole mõtet vihane olla.

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #53
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  Kui tiltis olen olnud siis korra panin rusikaga vastu betoonseina. Tilt kadus nagu naksti ;D

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #54
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    Ükskord hiir sai natukene põrutada, aga sain ta uuesti tööle.

                    Starsi stress star on ka natukene kannatada saanud, sest aeg-ajalt loobin seda vastu seina.

                    Comment

                    • SamGold
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2009
                      • 302

                      #55
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      Algselt postitas Kloonike
                      Tapsin pastakaga oma õe kassi ära, sest ta hüppas klaviatuurile parasjagu kui mul action käis ja $1400 potis kogemata foldis.

                      Nõrganärvilistele järgnevat pilti vaadata ei soovita:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Koerad ei teeks kunagi midagi nii lolli!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        Algselt postitas andu_andu
                        FYP
                        Pilt eemaldatud. Kasutajale andu_andu bän üks päev reeglite õppimiseks.

                        Comment

                        • Purz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 328

                          #57
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          Ma ei lõhu midagi, küll aga olen naisele, kes vahib telekat vms, seletama hakanud, et tra mul nut flush ja see tropp tõmbas riverisse maja. Ning kui ma siis seda mõistmatut pilku naise silmis näen, kes mitte kottigi aru ei saa millest ma räägin, siis mängin üldjuhul rahulikult edasi.

                          Ja teglt mingid runner-runner suckoudid vastaste poolt ei ole pooltki nii häirivad kui FH vs FH või KK vs AA kaotused. Ehk rohkem ajavad need asjad närvi kus ma ise taga olen.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            Algselt postitas Vapsik
                            Ükskord hiir sai natukene põrutada, aga sain ta uuesti tööle.

                            Starsi stress star on ka natukene kannatada saanud, sest aeg-ajalt loobin seda vastu seina.
                            jumala väärt mõtte järgmine kord midagi tellin lasen selle kah saata siis on mida suurest vihast loopida kodus. Eile oleks peaaegu hiire peksnud vastu seina ja peas pidin kordama ära löö rusikaga monitori

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #59
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              mind ajavad need närvi.. kui preflopi 3betid callitakse mingi Q7s või mingi suvalise sitaga või väikse pocketiga ära ja siis hititakse...

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #60
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                Algselt postitas rohelinekonn
                                jumala väärt mõtte järgmine kord midagi tellin lasen selle kah saata siis on mida suurest vihast loopida kodus. Eile oleks peaaegu hiire peksnud vastu seina ja peas pidin kordama ära löö rusikaga monitori
                                Starsi stress star on VIP poes üsna defitsiitne kaup.

                                Comment

                                Working...