[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • algajaproff
    Julm Donk
    • Nov 2008
    • 26

    #91
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    Olen riideid lõhki rebinud ja hambaharja puruks hammustanud. Need olid HU SNG-d, mis tilti ajasid. Üldiselt lähenen asjale rahumeelselt, peksan koera vms.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #92
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      Algselt postitas algajaproff
      Olen riideid lõhki rebinud ja hambaharja puruks hammustanud. Need olid HU SNG-d, mis tilti ajasid. Üldiselt lähenen asjale rahumeelselt, peksan koera vms.
      ROFL :D

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #93
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Algselt postitas algajaproff
        Olen riideid lõhki rebinud ja hambaharja puruks hammustanud. Need olid HU SNG-d, mis tilti ajasid. Üldiselt lähenen asjale rahumeelselt, peksan koera vms.
        u4real?

        Siiski vast mitte :D.

        Comment

        • algajaproff
          Julm Donk
          • Nov 2008
          • 26

          #94
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          Kui aus olla, siis päris loomapiinaja ma pole, aga eks igasugu asju on raevuhoos ette tulnud. Peab oskama ennast kontrollida lihtsalt ja vähem alkoholi.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #95
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            Algselt postitas algajaproff
            Kui aus olla, siis päris loomapiinaja ma pole, aga eks igasugu asju on raevuhoos ette tulnud. Peab oskama ennast kontrollida lihtsalt ja vähem alkoholi.
            Come on loomi ikka ei lööks. Nii palju võiks ikka ennast kontrollida.
            Peksa parem asju ;D.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #96
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              Algselt postitas algajaproff
              Kui aus olla, siis päris loomapiinaja ma pole, aga eks igasugu asju on raevuhoos ette tulnud. Peab oskama ennast kontrollida lihtsalt ja vähem alkoholi.
              Sellise asja peale ei oska midagi öelda....vbl kui et sulle endale kuruks vist üks keretäis ära ???

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #97
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                Algselt postitas daljoh
                Sellise asja peale ei oska midagi öelda....vbl kui et sulle endale kuruks vist üks keretäis ära ???
                +1

                Sinusugune donk kes looma piinab ei saagi võita

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #98
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  Sain 3. biidi ,,. hakkasin hiirt vastu seina viskama ... naine oli õnneks siin .. jõudis hiire käest võtta kuidagi , +ev on ta siin olekud .. säästsin tonni

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #99
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    pohh, see tonn läheb järgmine päev nagunii naise peale :D

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #100
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      Algselt postitas leits
                      Sain 3. biidi ,,. hakkasin hiirt vastu seina viskama ... naine oli õnneks siin .. jõudis hiire käest võtta kuidagi , +ev on ta siin olekud .. säästsin tonni
                      Algselt postitas hotcocacola
                      pohh, see tonn läheb järgmine päev nagunii naise peale :D
                      HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA

                      so FUKIN TRUE !!!!!!!!

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        Algselt postitas algajaproff
                        Olen riideid lõhki rebinud ja hambaharja puruks hammustanud. Need olid HU SNG-d, mis tilti ajasid. Üldiselt lähenen asjale rahumeelselt, peksan koera vms.
                        Kuidas sa neid riideid puruks rebid? Nagu Hulk w?

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #102
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          Algselt postitas leits
                          Sain 3. biidi ,,. hakkasin hiirt vastu seina viskama ... naine oli õnneks siin .. jõudis hiire käest võtta kuidagi , +ev on ta siin olekud .. säästsin tonni

                          Nagu ma aru saan siis alaliselt te koos ei ole, ja sa mängid pokkerit kui ta külas on.

                          ROHVEL LOL

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #103
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            Algselt postitas Provoker

                            Nagu ma aru saan siis alaliselt te koos ei ole, ja sa mängid pokkerit kui ta külas on.

                            ROHVEL LOL
                            pokker>naised.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #104
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              Algselt postitas Provoker

                              Nagu ma aru saan siis alaliselt te koos ei ole, ja sa mängid pokkerit kui ta külas on.

                              ROHVEL LOL

                              natuke naljakas jah, mis ta siis vaatab pealt kui mängid w?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #105
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                Algselt postitas kollane

                                natuke naljakas jah, mis ta siis vaatab pealt kui mängid w?
                                ei ta vaatab telekat sel ajal .. jah me ei ela alaliselt koos. ja ma viimasel ajal üle 1,5h ei mängi nii ehk naa... ja mis seal imelikku btw ... teed kodus mingit tööd, naine vahib kõrvak, seal midagi imelliku or what im missing?
                                üldjuhul olen taga nagunii 80% oma ajast taga persetpidi koos, seega ei näe siin mingit probleemi ja midagi imelliku ...

                                Comment

                                Working...