[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potik
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 245

    #1

    [Tilt special] Varaline kahju

    Ei leidnud sellist teemat, niiet here goes.

    Minu konto: paar väiksemat mõlki seinas (žetoonid said tiivad obv). Muidu on asjad rahulikult möödunud.
    Eeldan, et põhiteemaks on arvutihiired? ;D
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    otseselt varalist kahju pole hiirt olen peksnud on laiali kh lagunenud, aga on 6nnestunud kokku tagasi panna. Klaver on kh korra vastu seina lennanud, aga jälle ainult space nupp lendas küljest, mida andis tagasi panna:)

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      põletasin suvila maha :(

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #4
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Algselt postitas variatsioon
        põletasin suvila maha :(
        man u serious?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #5
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          Algselt postitas variatsioon
          põletasin suvila maha :(
          kui see tõsi on, siis meil on winnar imo :D

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #6
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            nothing. 0-lõhkuv. vannun ja lärman ainult.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              Esialgu ainult oma ajurakud ja häälepaelad. Hiirt loobin kah, õnneks on juhtmega ja lendab niikaugele kui juhe ulatab ainult.

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #8
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                Siiani sujub kõik hästi, paar korda paned lauale piraka ja läheb edasi :D

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #9
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  mul ammusest ajast hiirepeal ühed vaod mis meenutavad kahtlaselt hamba jälgi
                  viimasel ajal nagu vara kallale ei lähe

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #10
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    ega asjad süüdi pole kui mängida ei oska

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      Ma arvan et te peate ravile minema. Need ju kõigest numbrid mida te võidate ja kaotate.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        4 hiirt ja klaviatuur ,, kahju ca 4,5k

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          praeguse hiire vasak nupp käib täiesti hääletault ja hästi väikese käiguga.. sai taga vastu lauda paar korda kõvemini "koputatud"... aga see oli ka pigem seepärast, et ta lihtsalt ei liikunud.. hiljem ilmnes et wirelessi jubin oli laua pealt laua alla kukkunud ja korralikku ühendust ei olnud seepärast.. enne kui ma pokkerit mängima hakkasin.. siis mängisin ühte mporgi kus oli ka hiir väga oluline vidin.. siis mu hiir hakkas tihti streikima, mis omakorda põhjstas mängus "bad beate".. siis ma võtsin sahtlist uue hiire välja.. ja vana hiire peksin vastu ühikatoa seina ribadeks... enivei.. selline jõudemonstratsioon toimis.. uus hiir töötas pikalt-pikalt ilma ühegi probleemita...

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #14
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            ühe särgi rebisin kaelusest alla puruks nagu hulk ja siis olen üritanud läbi tumba lüüa rusikaga

                            Comment

                            • Potik
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 245

                              #15
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              Algselt postitas andu_andu
                              ega asjad süüdi pole kui mängida ei oska
                              Lol, ofc ju. Sul ei ole siis kunagi olnud tahtmist enda viha füüsiliselt maandada?

                              Mul on muidu nt. poksikott tildimaandamiseks, aga kurat tookord lendas katus küll pealt ära. ;D
                              Ma loomulikult ei õigusta asjade lõhkumist, obv...



                              //
                              Algselt postitas jrgn hell
                              ühe särgi rebisin kaelusest alla puruks nagu hulk ja siis olen üritanud läbi tumba lüüa rusikaga
                              Lol, mõtle kui laivis oleks.

                              ///note to self: muretse endale Poker Mindset raamat.

                              Comment

                              Working...