[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #76
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    olen paar korda kassi ära tapnud

    Comment

    • SamGold
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 302

      #77
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      Algselt postitas Helmps
      olen paar korda kassi ära tapnud
      mitu elu alles on veel?

      Comment

      • Helmps
        Grinder
        • Oct 2008
        • 828

        #78
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Algselt postitas SamGold
        mitu elu alles on veel?
        game over. olen pidanud korra juba uue kassi võtma

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #79
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          Algselt postitas Helmps
          olen paar korda kassi ära tapnud
          Ma küsiks parem, et palju alkot kulub ühe tõsise kassi tapmiseks ???

          Comment

          • SamGold
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2009
            • 302

            #80
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            Algselt postitas Imric
            Ma küsiks parem, et palju alkot kulub ühe tõsise kassi tapmiseks ???
            Üks õige mees ei vaja üldse alkot kassi tapmiseks. Minuarust...

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #81
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              mis alkot, terava noaga senimaani hakkama saanud

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #82
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                kassitapjad varsti olete reporteris

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #83
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  kasse saab tasuta turuväravast, see ei lähe varalise kahju alla.

                  Comment

                  • ok2aa
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1903

                    #84
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    jutt läheb debiilseks. rohkem juttu voodinikkumisest pls

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #85
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      ma ise pole midagi ära lõhkunud (kõige rohkem kahju saab minu parem rusikas ning laud :D). Kui ikka räme beat tuleb, siis toorelt rusikaga vasta lauda.
                      Kyll aga nolgina telekamänge mängides...siis noo seal oli alati instatilt ning mängukonsooli puldid läxid nagu kylmad siidrid reede õhtul :D :D :D :D

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #86
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju


                        Tuli veel meelde fotoka tripod ja spinningu ritv.

                        Comment

                        • qjet
                          Grinder
                          • Apr 2009
                          • 806

                          #87
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          tegu ei ole naljaga. see oli miski suvel keskel (vana kast, sai ostetud eelmise aasta sept 1.5k eek, ei kasuta enam ammu). põhjust ei mäleta, aga võtsin kurika ja peksin selle sita juppideks. sitaks rahunenud olin pärast. sõber sai sealt veel töötava 1gb ddr2 mälu peale seda endale.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #88
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            Comment

                            • mahe
                              Julm Donk
                              • Apr 2009
                              • 89

                              #89
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              Algselt postitas qjet
                              tegu ei ole naljaga. see oli miski suvel keskel (vana kast, sai ostetud eelmise aasta sept 1.5k eek, ei kasuta enam ammu). põhjust ei mäleta, aga võtsin kurika ja peksin selle **** juppideks. sitaks rahunenud olin pärast. sõber sai sealt veel töötava 1gb ddr2 mälu peale seda endale.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              ilmselgelt liiga palju counter-strike

                              Comment

                              • blizkaa
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 389

                                #90
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                Maksan prükkar Igorile Koidula ja kütan raisale vasta hambaid. Vana tiirleb üpris tihti akna all, et äkki mul tal kerget tööotsa pakkuda... Tuleb ju jääda ikka humaansuse piiridesse...

                                Comment

                                Working...