[Tilt special] Varaline kahju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #106
    Re: [Tilt special] Varaline kahju

    Algselt postitas leits
    ei ta vaatab telekat sel ajal .. jah me ei ela alaliselt koos. ja ma viimasel ajal üle 1,5h ei mängi nii ehk naa... ja mis seal imelikku btw ... teed kodus mingit tööd, naine vahib kõrvak, seal midagi imelliku or what im missing?
    üldjuhul olen taga nagunii 80% oma ajast taga persetpidi koos, seega ei näe siin mingit probleemi ja midagi imelliku ...
    ei ole imelik vaid naljakas minujaoks natuke, minu tüdruk ei suhtu mõistvalt kui ta külas ja ma mängin :P

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #107
      Re: [Tilt special] Varaline kahju

      ma ei leia ka siin midagi naljakat. kui naine pidevalt külas on siis paratamatult ta leiab sinujuures omale mingi tegevust peale ninapidi koos ukerdamise ning selle tegevust kõrvalt saad sina oma ~2 tunnise sessi teha. naistel mingi värk, et tahavad ka vahel lihtsalt ühes ruumis olla :D ei pea alati midagi koos kindlasti tegema, seega mehe pokersess on täiesti normaalne tegevus.

      Comment

      • algajaproff
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 26

        #108
        Re: [Tilt special] Varaline kahju

        Algselt postitas rohelinekonn
        +1

        Sinusugune donk kes looma piinab ei saagi võita
        Ärge seda loomapiinamise juttu nüüd väga tõsiselt võtke, see oli üks loll nali tegelikult.

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #109
          Re: [Tilt special] Varaline kahju

          aga naisepeks, kui tiltis?

          muidu koduloomad tavaliselt suudavad tilti maandada oma süütute nägudega

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #110
            Re: [Tilt special] Varaline kahju

            Mängisin eile turkat ülikorralikult ja olin 39 parema seas kolmanda stackiga, kui hakkasin stealima K8-ga, BB raises, call, flopis ilusti kunn maas. Vastane väikese time-i võttis ja all in ( minust suurem stack ) vastasin ja shoves AA.
            Peale seda viskasin täisveepudeli 1,5l vastu akent, mis läks katki.
            Pidin öösel alajahtuma raisk.

            Comment

            • Raido428
              Jube Noob
              • Jun 2009
              • 156

              #111
              Re: [Tilt special] Varaline kahju

              Kui olid 3 out of 39 siis mille kuradi pärast sa selle allinni callisid?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #112
                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                loodetavasti õppisid sellest käest midagi.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #113
                  Re: [Tilt special] Varaline kahju

                  Algselt postitas Pumper
                  Mängisin eile turkat ülikorralikult ja olin 39 parema seas kolmanda stackiga, kui hakkasin stealima K8-ga, BB raises, call, flopis ilusti kunn maas. Vastane väikese time-i võttis ja all in ( minust suurem stack ) vastasin ja shoves AA.
                  Peale seda viskasin täisveepudeli 1,5l vastu akent, mis läks katki.
                  Pidin öösel alajahtuma raisk.
                  nice bad beat story.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #114
                    Re: [Tilt special] Varaline kahju

                    bluffi eeldasin, sest time võttis.
                    Eino mainisingi et seni olin ülikorralikult mänginud, aga kui vastane raises, sel hetkel muutus mu pea nagu selleks veepudeliks, kogu oma sisuga ...

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #115
                      Re: [Tilt special] Varaline kahju

                      Algselt postitas Kris
                      irw mis sa lootsid, et suurima stackiga v teisel kohal olev vend shoveb flopil midpairiga?
                      Ma arvan see et millega ta flopil callis pole nii suur viga millega ta preflop callis.

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #116
                        Re: [Tilt special] Varaline kahju

                        Algselt postitas vsiu100
                        loodetavasti õppisid sellest käest midagi.
                        Tuleb juua väikestest pudelitest, alati!
                        1. Lihtsam käsitleda väikest pudelit, nii juua kui ka visata
                        2. Suurem tõenäosus, et kui läheb viskamiseks jääb aken terveks
                        Vähemalt ei viskand koera pudeliga.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #117
                          Re: [Tilt special] Varaline kahju

                          Algselt postitas vonkartoffel
                          Tuleb juua väikestest pudelitest, alati!
                          1. Lihtsam käsitleda väikest pudelit, nii juua kui ka visata
                          2. Suurem tõenäosus, et kui läheb viskamiseks jääb aken terveks
                          Vähemalt ei viskand koera pudeliga.
                          Või siis peaks pokkeri asemel pesapalliga tegelema kui nii täpne käsi on.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #118
                            Re: [Tilt special] Varaline kahju

                            irw, tuli meelde, kui aastaid tagasi üritasin kooli 2te akent sisse visata ja saatisn kivid üksteise järel lendu. Aknaruudud tra jumala suured ja raamid vahel peenikesed, aga mõlemad kamakad lendasid vastu keskmisi raame. Bad beat või suckout?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: [Tilt special] Varaline kahju

                              Algselt postitas jrgn hell
                              irw, tuli meelde, kui aastaid tagasi üritasin kooli 2te akent sisse visata ja saatisn kivid üksteise järel lendu. Aknaruudud tra jumala suured ja raamid vahel peenikesed, aga mõlemad kamakad lendasid vastu keskmisi raame. Bad beat või suckout?
                              Variance

                              Comment

                              • $$$
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1072

                                #120
                                Re: [Tilt special] Varaline kahju

                                obv 2 kivi veel siis...

                                Comment

                                Working...