****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    Algselt postitas Rage
    aga sul alternatiive ei ole ju? või on?
    Kuuled peale selle foorumi tekkimist on läinud suurem osa siia foorumi hooldusesse + foorumiga seonduvad värgid (ala suveturniir vms) ning viimasel ajal mõninga pisikese kirjatööga tegelenud. Aga isegi nii tegutsedes ei teeniks Eesti keskmist palkagi välja.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #107
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      ruletipro?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #108
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        Algselt postitas ESTPatrick
        ruletipro?
        Ei pro-7

        Comment

        • blazkuh
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 400

          #109
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

          Noor poiss, küll madalseis mööda läheb :D

          Comment

          • amagan
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 135

            #110
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            Ei viitsi pikalt seletada midagi
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #111
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

              Algselt postitas amagan
              Ei viitsi pikalt seletada midagi

              Solid ... NL50s on vaja ainult sisse astuda ja näidata, et kes on peremees....

              Comment

              Working...