****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    Paar päeva on veel aega, aga sellele vaatamata sai kuule punkt pandud. Tegelikult veel kuulõpu freerollid teen ka ära, aga vaevalt, et see seisu enam muudab.

    Esimene kuu cashis, kus graafikult vaatab vastu 4-kohaline number, eelmine parim kuu cashi osas oli kuskil 500$ ligidal. Pool rahast läheb küll taipupole-le, aga oma teenistusega olen ülirahul ning ka mängulise poole osas olen teinud tubli sammu edasi. Paar viimast NL-50 shoti läks kahjuks väga metsa, mistõttu väike okas jääb siiski hinge närima. Turnadega tuli kuskil 80$ starsis ja trios mingi paarikümne eurine miinus.



    Graafikud limiitide kaupa:







  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    Algselt postitas Vapsik
    Paar päeva on veel aega, aga sellele vaatamata sai kuule punkt pandud. Tegelikult veel kuulõpu freerollid teen ka ära, aga vaevalt, et see seisu enam muudab.

    Esimene kuu cashis, kus graafikult vaatab vastu 4-kohaline number, eelmine parim kuu cashi osas oli kuskil 500$ ligidal. Pool rahast läheb küll taipupole-le, aga oma teenistusega olen ülirahul ning ka mängulise poole osas olen teinud tubli sammu edasi. Paar viimast NL-50 shoti läks kahjuks väga metsa, mistõttu väike okas jääb siiski hinge närima. Turnadega tuli kuskil 80$ starsis ja trios mingi paarikümne eurine miinus.

    [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/kuuuu.jpg[/img

    Graafikud limiitide kaupa:

    [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/augustnl-10.jpg[/img

    [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/augustnl-25.jpg[/img

    [IMG]http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/augustnl-50-1.jpg[/img

    nice!
    FR/6max?
    kena winrate.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      augusti eesmärgid olid:
      leida mäng, mida beadin - success
      mitte bustoks minna - success

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        Algselt postitas variatsioon
        nice!
        FR/6max?
        kena winrate.
        Tänud.

        100% Fullring.

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #5
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

          See kuu tegin eliitkoristaja aastapalga ulatuses välja. Järgmine kuu proovin paremini.

          Ausalt öeldes tegin esimene kuu pool A+ mängu, aga kui kaart ei pea ja üldse kõik halb juhtub kahe nädala peale kogunema, pole midagi teha. Mindset ikka päris traumeeritud ja pani kahtlema pokkeri vajalikkuses minu elus ning oskustes. Aga süvenedes mängu ja analüüsides ei olnud midagi tõsist viga. Lihtsalt ülihalb jooks.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            Kui poleks $8.7k paketti hittinud, siis oleks break-even kuu :-\

            Comment

            • neeme
              Grinder
              • Nov 2008
              • 540

              #7
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

              See kuu ikka megavähe mängind. Aga vähemalt jäin plussi mänguga, mis mängisin ja sellepärast olen ka rahul. :)

              Full tilti NL50/PL50 6max:


              Starsi NL50 6max (siin on umbes 5-6k käsi puudu, läppris nood käed ja seal oli seis umbes -170$):


              PKRi NL100 & NL200 6max (NL100 käsi on mingi 500 ainult ja sellega umbes -350$, ülejäänd NL200):


              Nendele graafikutele lisandub siis rakeback ja ka mõned boonused. :) Niiet kuu peaks ikka tubli 1000$+ kasumis olema. :)

              Kuna septembrist saab minust tudeng, siis jälle ei tea palju mängida suudan, aga eesmärk ikka mingit taskuraha ja joogiraha teenida pokrist. :) Kindlasti mängin starsi reload 300$ boonuse lahti ( yle 1/3 mängitud juba).

              Comment

              • Toomasl
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 258

                #8
                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                august oli väga hea kuu. Kuu esimene pool jooksis väga hästi kõik, teine pool hakkasin ise halvemini mängima, mis võis olla tingitud ka halvast jooksust. Enivei, graphil pmst kõik nl100 6max @ PKR.com, mingi 80 kätt nl200, kus teenisin circa 180 taala.

                Donkamentidega teenisin ka midagi. Pisut üle 1k$ vist ning plod sai ka tehtud circa 500 kätt kus profit peaks ka jääma 100$ kanti. Rakebacki peaks ka saama, ei tea täpselt kui palju tho.
                Septembris tahaks jätkata nl100 ja näidata vähemalt sama suurt profitit. VB liikuda limiidis üles. Sean eesmärgiks ka mõne pisut suurema hitimise mõnelt donkamendilt.
                Suvi on üldse olnud pokkeri seisukohalt suurepärane. Juuni keskel sai PKRi tehtud deposit 800$, mis on nüüdseks 9k$+. GG

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                  Esimene 2k$ kuu, septembri kuu eesmärk olex siis grindida võimalikult palju NL100 ja teha üx võimas samm Supernova poole



                  Lisaks sain siis WCOOP Extreme sattidelt 320$ + 215$ pileti, mille ma siis loodetavasti septembris sadadeks tuhandeteks dollariteks cashin ;D
                  Lisaks, hittisin veel kaks FT'd lives, kus tuli siis ligi 2k EEKi kasumit :)
                  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

                  Comment

                  • Toomasl
                    FPP Pro
                    • Nov 2008
                    • 258

                    #10
                    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                    mis juhtus alates käest 36926, et tulemused märgatavalt tõusid?:D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #11
                      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                      Algselt postitas Toomasl
                      mis juhtus alates käest 36926, et tulemused märgatavalt tõusid?:D
                      Kaart hakkas NL100's pidama :D
                      Kuskil 34k käest algas mu NL100 shot, enne seda mängisin NL25'te, sest kuu alguses NL50's swingimine tüütas ära ja eelmine kuu oli even, mõtlesin, et see kuu võix ikka kindel kasum tulla !
                      NL100 käis juba pmst stop/loss joonel ära ning siis hakkas tulema :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #12
                        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                        Algselt postitas RudiTurbo




                        arvatavasti alustas nl100 :D

                        Comment

                        • MM
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 129

                          #13
                          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                          100% 18man 6.5$ SNGd
                          lisaks 5. koht Battle of the Planets High Orbit ja 120$

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                            Augusti eesmärk:
                            99% HUSNG Pokerstarsis OK
                            1% turnasid OK
                            teha kasutaja HUSNG.COM ja õppida rämedalt. Naah, leidsin hunniku tasuta videosid netist, vahtisin neid.
                            Iga päev 2+2 OK
                            teha üks video Fail (Äkii täna jõuan veel?)
                            kraapida üle neti roll kokku ja tagasi Starsi OK
                            võtta shotte 22$ HUSNG OK, hetkel mängingi 22$, tegin isegi mõned 33$

                            Käsi tuli vähe, samas oli palju muud tööd, Partis kah mõnikend taala plussi.


                            Septembri eesmärk:
                            saada 33$ regulariks Starsis
                            Volume 600+ mängu. (kui selle failin, korraldan Stake deali 5 inimesele sunday 1/4 millile)

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #15
                              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                              Ilus kuu (mängukasumi rekord ja aega nii väga ei läinudki) ning kui stake ja boonused juurde arvestada, siis veel eriti soliidne. Järgmine kuu tahaks julgelt uue väljakutse poole liikuda. Muu ikka sama.

                              Comment

                              Working...