UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1711
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Kogu selles asjas on süüdi sellinne piff nagu Sören Meius

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #1712
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Mind huvitaks palju rohkem, millise riigi kodanikena selle pakutava VPNi kasutajad välja paistavad?

      Kui DNSi serveri vahetamine on nagu telefoniraamatu vahetamine (kui ühest numbrit ei leia, võtad teise) siis VPN on sisuliselt majale vale numbri külge keeramine. Füüsiliselt midagi ei muutu, kuid tänavalt vaataja näeb teist aadressi :)

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #1713
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
        Tulu pealt tuleb tulumaksu maksta. Ükskõik kuidas sa selle tulu saad.
        Täpselt. See, et hasartmänguvõitudelt tuleb makse tasuda, on ka Tulumaksuseaduses selgelt kirjas ning kahjuks on internetipokker reguleeritud alates 01.01.10 Eestis kaughasartmänguna. Küll määrab seadus, et Eestis litsenseeritud mängukohtades (kes maksavad nagunii riigile hasartmängumaksu), võidetu ei kuulu maksustamisele. Ehk välistatakse topeltmaksustamine.

        Sama loogika - võidad Bingo Lotos või Olympicu kasiinos miljoni, ei pea selleslt tulumaksu maksma, kuid kui telesaates "Kes tahab saada miljonäriks", siis pead.

        Comment

        • ok2aa
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1903

          #1714
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          jeah, kui üürid korterit välja pead ka tulumaksu maksma. keegi seda ei tee ning tundub et maksuametit ei koti ka.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #1715
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS



            ma arvasin et mees, aga hoopis päris hot mama.

            loodame, et keegi ajakirjanik võtab üles seose: Sören Meius < ---> OC...või kes iganes selle muudatuse algatuse taga oli.

            lisaks tänane intervjuu kukus tolle preiliga ja EMTA kontrolliga: http://podcast.kuku.ee/2010/03/12/in...010-03-121330/
            Last edited by adam_q; 12.03.10, 19:19.

            Comment

            • Firzen
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #1716
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Lugege, siis uut postitust, kes viitsivad! http://my.pokernews.com/Firzen/blog/

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #1717
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #1718
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Tulumaksu deklaratsiooni oled lugenud? Vähemalt mõni aeg tagasi tuli Eestis küll deklareerida saadud altkäemaks lahtris "muud tulud" ning esitada ka andmed antud altkäemaksu kohta, millelt tuleb muuseas maksta 35% riigile (http://epl.ekspress.ee/artikkel/259921). Absurd? Muiudgi on. Pole esimene ega viimane asi Eesti Vabariigis btw...

                  Jah, ma saan aru et absurd. Samahästi võib litsilt küsida, et maksa nüüd oma ''tunnitasult'' tulumaks ära. Lehes seda ju ei kirjutata. Aga see ei ole ju mingi reaalne väide vaid rahva hirmutamiseks väja mõeldud jutt. Küsida võib kõike, iseasi kuidas seda tõestada suudetakse.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1719
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    on ikke teil viidsimist ahuda .. :/

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #1720
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      on ikke teil viidsimist ahuda .. :/
                      Küsimus pole IMO ammu enam selles seaduses ja selle vajalikkuses vaid selles, kuidas lihtinimesele lihtsalt kõrgelt müüri pealt kaarega silma kustakse. Vabandust väljenduse pärast, aga sellele ei saa niisama lihtsalt reageerimata jätta.
                      Last edited by janek174; 12.03.10, 19:38.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1721
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Ja sell pika ahumise tulemusena, mis on paranenud?

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #1722
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                          Aga see ei ole ju mingi reaalne väide vaid rahva hirmutamiseks väja mõeldud jutt. Küsida võib kõike, iseasi kuidas seda tõestada suudetakse.
                          Kui arveldada läbi e-walletite, ei suudeta päris kindlasti. Kui suurtes summades, läbi Eesti kommertspankade ning seejuures veel korraliku kaagutamise saatel, on reaalne oht olemas. Ma ei hakka prognoosima kui suur, aga soovitav oleks see risk siiski elimineerida.

                          Kindlasti ei kavatse ma kedagi hirmutada, sest minu hinnagul ei muutu targa mängija jaoks midagi: grindib täpselt samamoodi edasi aga arvestab teatud asjaoludega. Aga ma lükkan kaljukindlalt ümber aastatega väljakujunenud arusaama, et "pokkeritulud on seaduse silmis maksuvabad". Ei ole!

                          Ja neile kes küsivad, et "kas ma peaks deklareerima illegaalsetest mängukohtadest saadud tulu", on vastus sama kui sellele, et kes uurib et kas saadud altkäemaks tulub deklareerida .

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #1723
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                            Kui arveldada läbi e-walletite, ei suudeta päris kindlasti. Kui suurtes summades, läbi Eesti kommertspankade ning seejuures veel korraliku kaagutamise saatel, on reaalne oht olemas. Ma ei hakka prognoosima kui suur, aga soovitav oleks see risk siiski elimineerida.
                            E-walletist tuleb ikka panka võtta ju?

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #1724
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                              Aga ma lükkan kaljukindlalt ümber aastatega väljakujunenud arusaama, et "pokkeritulud on seaduse silmis maksuvabad". Ei ole!
                              Seaduse silmis pole isegi see maksuvaba, kui sa naabrimehele (või naabrinaisele) 2 muna müüd. Nemad võtaks igalt poolt kust aga saaks. Iseasi, kuidas nad seda tõestada suudavad. Sellepärast tundubki kogu see jutt maksustamisest lihtsalt rahva hirmutamisena, millel tegeliku eluga mingit pistmist pole. Aga toetan aatomi arvamust, et lihtsam on oma rahasid liigutada teisi kanaleid pidi, ebaterve huvi vältimiseks.

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #1725
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                E-walletist tuleb ikka panka võtta ju?
                                Ei miks, võta kaardiga ATM-ist välja

                                Comment

                                Working...