UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1696
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas Firzen Vaata postitust
    huvitav, kes arvas, et MTA hakkab pokkerikontodelt raha konfiskeerima?
    Siin oli ikka fishe, kes aina arvasid, et tulex ruttu välja kanda kuna nende pokkerikontol olev raha on ohus!

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1697
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas levis Vaata postitust
      See oli nüüd küll kümnesse
      Al Capone pandi niimoodi kinni ju. Ei maksnud makse oma salaviina pealt.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #1698
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Tegelikult võiks igal euroopa riigil olla oma kindlad rackback partnerid, kelle kaudu selle riigi mängijad saavad pokkeritubadega liituda ja kes asuvad samas riigis ja maksavad riigile teatud osa rakest. Või midagi sinnapoole.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1699
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Tulu pealt tuleb tulumaksu maksta. Ükskõik kuidas sa selle tulu saad.

          Comment

          • Rahapada
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1178

            #1700
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            ei viitsi eriti uudistada, aga kas nn "muu tulu" pealt ka?

            Comment

            • fikuuu
              Grinder
              • Aug 2009
              • 663

              #1701
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              sellist VPN teenust vist tasuta kuskilt ei leia?

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1702
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #1703
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Fikuuu http://www.lmgtfy.com/?q=free+vpn+to+germany ja töötab 3. endal see olemas.:) Adminnid ärge mind lööge. aitäh.

                  Comment

                  • AriaWORLD
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 34

                    #1704
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ebaseaduslik pakkuda VPN teenust?!?!?!?!??! Are you fucking serious?

                    PS! Muidu tolle teenuse hind on $50 ja meie kaudu saab $30.
                    Nagu ka teiste rakeback engine'i kasutajate kaudu Igatahes sellist vabara kah ju küllaga

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1705
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
                      sellist VPN teenust vist tasuta kuskilt ei leia?
                      Kui tasuta VPN'id suudaks konkureerida tasulite VPN'idega siis tasulisi VPN'e lihtsalt ei pakutaks.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1706
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        30 daala kuus vaö ... müüte õhku poole raha eest? see teeb ca 360 daal aasta, mis on võrreldes konkurentidga hmm 3x kallim, pigem 4?

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #1707
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          well selle tasuta vpniga on jah mingi limiteeritud andmemaht, aga as long as sa porni ei tõmba läbi VPNi on seda mahtu rohkem kui küll!:D

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1708
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Noo kui sa väga pornot tahad tõmmata, saad kinni ka panna vpni vms :D ? Ja ainult pokkerit mängides vpni kasutada. Muidu see www.hidemyass.com vpn teenus 80 doltsi aastas tundub ka väga mõistlik.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #1709
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Keegi suudaks seletada mulle, et mis vahe on kasutada public DNSi ja VPNi? Et miks VPN kaalub DNSi nii palju üle, et selle eest maksma peab?

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #1710
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                                Paluks lollile ära seletada, kuidas saab illegaalses pokkeritoas teenitud tuludelt tulumaksu küsida? Sama hea, kui küsiks altkäemaksu võtmise eest ka tulumaksu.
                                Tulumaksu deklaratsiooni oled lugenud? Vähemalt mõni aeg tagasi tuli Eestis küll deklareerida saadud altkäemaks lahtris "muud tulud" ning esitada ka andmed antud altkäemaksu kohta, millelt tuleb muuseas maksta 35% riigile (http://epl.ekspress.ee/artikkel/259921). Absurd? Muiudgi on. Pole esimene ega viimane asi Eesti Vabariigis btw...

                                Comment

                                Working...