UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1411
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Toimib, toimib. ja ruuteri poistel kui kasutate mitut arvutit võrgus pokkeri mängimiseks, siis lihtsam ruuteris ära muuta dns adred jah. Siis ei pea igas arvutis üle käima asja.

    Comment

    • raaids
      Grinder
      • Mar 2009
      • 606

      #1412
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      kui see asi praegu ära teha siis ei panegi mignit muutust tähele siis v? või peab siis tegema kui see blokeerimine kätte jõuab

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1413
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        mis muutust sul vaja t2heldada on? :D kas nime teeb numbriteks elioni asjandus v google oma :D

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1414
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Ma kasutan seda google dns-i juba ammu kuna oma ISP oma paneb villast. Ja vast ei saagi aru millestki, kui ainult siis siin foorumis tuleb teemasid ja poste 10 minutis et ei saada ligi. Kuigi pokkeriproged ise peaks ka ip-de abil toimima seega see et sa Pokerstars.com lehele ei saa peaks jumala savi olema ju.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #1415
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Kas ma sellest viimasest järeldan korrektselt, et Starsi klient töötab edasi nimetatud EMTA ettekirjutuse järgselt?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1416
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Kas ma sellest viimasest järeldan korrektselt, et Starsi klient töötab edasi nimetatud EMTA ettekirjutuse järgselt?
              pole kontrollinud, aga ei uus et pokkeriproged IP'd kasutavad ühendumiseks.. see seaks raskusi serverite vahetamisel näiteks... nimelahendused on mugavamad.. aga põmst kui DNSi serverid vahetatud siis peaks kõik tööle jääma.. saame näha:-)

              ma koduses masinas meelega veel midagi ei vaheta, et näha seda hetke mil ühendus kaob..

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #1417
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                ma seda muu mula sügavamat sisu kahjuks dekodeerida ei oska.. aga imo kuniks sul lõppu viskab nii saidi nime kui õige IP peaks kõik korras olema...

                p.s. loodame, homme pole mu ukse taga seksikad mundris mehed.. kes muga sidumismänge mängida tahavad.. selle eest, et õpetan inimesi interneti settinguid muutma:-P
                hehe nagu ses youtube videos eksole..
                samas Rage maybe peakski selle asjaga rohkem diskreetsem olema. OC ahned onud kindlasti saadavad EMTA-le foorumi linke suurest vihast ...

                Comment

                • InternetiPervert

                  #1418
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas Recon Vaata postitust
                  Lähebki siis actioniks lõpuks
                  Väga huvitav, et Triobet on nimekirjas aga spordiennustust ei ole? Ainult olympicul on seni litsents käes ju? Triobeti enda jutu järgi on neil taotlemine menetluses... Muide, vaadake, mis jäi silma ühest vanemast artiklist, EPL:

                  ''Rahandusministeeriumi ette võtluse ja arvestuspoliitika osakonna peaspetsialisti Sören Meiuse sõnul üritab riik siiski lähtuda heast haldustavast. Tegevus- ja korraldusloa menetlemine võib kokku kesta kuni kuus kuud ja selle aja jooksul rikkujaid trahvima ei rutata. Sealt edasi muutub olukord aga karmimaks.''

                  EMTA siis oma sõna ei pea

                  Selline hakkab siis idee järgi välja nägema pilt meie brauserites kui soovime väljaspool olympicut tegutseda:
                  http://kaminfo.emta.ee/
                  aga siis idee poolest hakkavada saidid, kus edasi mängitakse, trahve saama või? tundub kuidagi teostamatu.

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #1419
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Nendes tubades, mis seal listis pole, saab edasi mängida või?:D

                    Comment

                    • InternetiPervert

                      #1420
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                      Nendes tubades, mis seal listis pole, saab edasi mängida või?:D
                      Neid esialgu kinni ei panda aga juriidiliselt nad ei tohiks oma teenust siin pakkuda.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #1421
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas InternetiPervert Vaata postitust
                        aga siis idee poolest hakkavada saidid, kus edasi mängitakse, trahve saama või? tundub kuidagi teostamatu.
                        Saidid nüüd vaevalt trahve hakkavad saama,, võibolla need vähesed, kel Eestis kontor on. ma arvan, et ISP-d on siin ainukesed, kellele nad võivad keerata, kui need ennast piisavalt kiiresti ei liiguta.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #1422
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          miks triobeti ja unibeti ip'd pingides ei saa?

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #1423
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            minu IT tugi ütles mulle (sain sealt ka selle listi ning ettekirjutuse) et piisab arvuti sätete muutmisest ainult jah. Tänud ragele, kes asja puust ja punasest ette tegi, nüüd peaks olema probleem lahendatud.

                            Comment

                            • blah
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 185

                              #1424
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                              miks triobeti ja unibeti ip'd pingides ei saa?
                              ürita rohkem

                              Comment

                              • Rahapada
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1178

                                #1425
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas blah Vaata postitust
                                ürita rohkem
                                ping timed out

                                Comment

                                Working...